Wigilia

Przepisy kulinarne, potrawy, gotowanie.

KobietaPostNapisane przez vanilia » 22 lis 2012, 14:17 Re: Wigilia

Ela Eriska, dzięki może też spróbuję przed Wigilią kupić.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Paga » 23 lis 2012, 18:39 Re: Wigilia

vanilia, super stronki :D
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 27 lis 2012, 12:05 Re: Wigilia

vanilia, Przepiękna jest ta choinka, ja jakbym taką miała to bym chyba już od 1grudnia ją ubierała :) No ale niestety ,przy 2-ce dzieci i papudze ona taka piękna by była tylko przez rok, ty nie masz dzieci, więc jak najbardziej możesz sobie na taką pozwolić i będzie zapierać dech w piersiach przez wiele lat, tez pewnie nie rzucałabym się na tańsze odpowiedniki....
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez vanilia » 27 lis 2012, 13:57 Re: Wigilia

malaroksi, dzięki. Właśnie to jest ten plus, że jeszcze nie mam dzieci i wiem, że nie będę musiała nikogo pilnować co by przypadkiem na siebie choinki nie ściągnął :).
Paga, dzięki, naprawdę warto z nich korzystać, a szczególnie z tej z ciastami.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 27 lis 2012, 14:49 Re: Wigilia

vanilia, jak kto woli ;)) mi by szkoda bylo, tym bardziej ze co jakis czas lubie zmieniac choinki i wystrój ;) pozatym mam dziecko ktore, lub zdecjmowac i zakladac bombki milion razy ;)) wiec balabym sie ze wydatek pojdzie w bloto ;) Poki nie masz dzieci mozesz zaszalec:)

a jesli mialabym kase, i moglabym zaszalec to wzielabym ktoras z tych :

http://www.johnlewis.com/231589563/Product.aspx
http://www.johnlewis.com/231403599/Product.aspx



a tego trendu po prostu nie rozumiem ;)
http://www.notcutts.co.uk/7-5ft-Potted- ... d-00274746
http://www.johnlewis.com/231403604/Product.aspx jedne 150 funtow... za to "cudo " :DDDD
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 27 lis 2012, 17:40 Re: Wigilia

ania11981 napisał(a):A mam jeszcze pytanie o choinkę, kupujecie żywe czy sztuczne?

od kiedy jestem w uk to zywe,jak bylam dzieckiem to zawsze byla sztuczna u nas w domu bleeee

bogini8 napisał(a):zywe sa tu drogie i srednio ladne ,a tez nie wiadomo czy nei wyda sie 50L i ona nie zrobi sie zaraz łysa .

nie jest tak zle bogini ;) my kupujemy od 6 lat na farmie chyba w shirley i trzymaja sie super.teraz tylko troche mniejsze wybieramy,bo raz skusilismy sie na giganta i to byl blad.trauma do dzis :D
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 28 lis 2012, 10:44 Re: Wigilia

bogini8, te dwie ostatnie są najlepsze :) nie ma to jak nowe trendy :). Ale tak na poważnie te dwie pierwsze co wysłałaś są śliczne
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KUCHNIA