Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

Przepisy kulinarne, potrawy, gotowanie.

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 22 sie 2011, 18:58 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

Nie bede zakladal nowego temat o Nysa zoo(kolo zegara) :zakaz:
Wczoraj kupilem maslo Flora ligh.Dzisiaj rano po wyjeciu z lodowki stwierdzilem ze opakowanie jest dziwnie miekkie.Prze rozsmarowywaniu wyszlo ze produkt jest zjeczaly :!: Nie na tyle zeby smierdzial,ale nie da sie go rowno rozsmarowac.Nie jest to przypadek bo moje znajoma kupila te Flore o takiej samej konsystencji.Data waznosci do 23.10.2011.Mysle ze produktu sa przechowywane w nie wlasciwych warunkach.
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monique » 23 sie 2011, 07:15 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

No, ale po co ty nadal kupujesz w tej Nisie? Nie rozumiem tego. Mało to sklepów w okolicy?
Kilka dni temu cała lista twoich uwag. A po kilku dniach znów post, że coś tam starego kupiłeś. Gdzie jest granica dla ciebie by tam nie biegać? Salmonella? :) Przecież wiadomo, że ten sklep jest lewy nie od dzisiaj i nic tam nie poprawią.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez claudia » 23 sie 2011, 07:19 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

woblerus napisał(a):.Mysle ze produktu sa przechowywane w nie wlasciwych warunkach.

Dokładnie się zgadzam ostatnio kupiłam ser w sklepie na Erdingtonie Data ważności do listopada 2011 a w środku spleśniały.

claudia
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączyła: 10 mar 2009, 20:13
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 23 sie 2011, 09:15 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

monique napisał(a):Kilka dni temu cała lista twoich uwag. A po kilku dniach znów post, że coś tam starego kupiłeś. Gdzie jest granica dla ciebie by tam nie biegać? Salmonella? :)



:D :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 28 sie 2011, 21:43 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

Ciagnie mnie tam zeby popatrzec na te dziewczyne mielaca gume w buzi :D :D :D :D :D :D :D :D :D
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 28 sie 2011, 22:34 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

kupuje u Caspera w Wolver od kilku lat i nie mam zastrzeżeń,
spoko sklep,
no... mogliby co najwyżej troniu z cenami w dół...
a co do ważności produktów,
to uczulam na daty na piwie,
piwa mają długi okres przydatności (większość pasteryzowana jest),
właśnie popijam Budwajzerka, i... co my tu mamy?
data produkcji 12.08.2011,
data wżności 07.2012 (czyli jeszcze przed końcem świata),
znaczy się rok tej ważności jest bezmała jeszcze,
ale powiem z doświadczenia, że jak postoi za długo,
znaczy to piwo,
to kwaśne jakieś takie się robi...
fuj!
chłopaki uważajta na browarki!
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 30 sie 2011, 08:26 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

testowy napisał(a):ale powiem z doświadczenia, że jak postoi za długo,
znaczy to piwo,
to kwaśne jakieś takie się robi...
fuj!
chłopaki uważajta na browarki!


postoi u Ciebie czy w sklepie na polce?
Tescik od piwka brzusio rosnie ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 30 sie 2011, 12:52 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

dorotajab napisał(a):postoi u Ciebie czy w sklepie na polce?
Tescik od piwka brzusio rosnie ;)


czasem i u mnie postoi, nawet parę godzin :mrgreen:
ale z tym brzusiem to święte słowa,
no to od dziś testowy piwsku mówi NIE!
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 30 sie 2011, 13:06 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

mow mow... moze sie wystraszy i sobie pojdzie :idea: :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 30 sie 2011, 21:10 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

czasem i u mnie postoi, nawet parę godzin :mrgreen:
ale z tym brzusiem to święte słowa,
no to od dziś testowy piwsku mówi NIE![/quote]


Pare godzin ale tylko czasem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Drya » 10 paź 2011, 23:53 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

Nie tylko w polskich "tutejszych' sklepach spotyka sie przeterminowane .Nie mam przekonania do tych z "niższej półki"produktów a czasem jest data ważności długa a towar do dxxx .
Piwko lubię smakować każde jedno i czasem się trafia też lipa :roll:
A brzusio to nie każdemu rośnie ,mój mąż wręcz pożera piwo jak ma wolne i nic ...no szczypiorek no :roll:

Drya
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączyła: 1 lip 2011, 21:47
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez skorpion1 » 17 gru 2011, 23:38 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

Zgadzam sie :) , swiete slowa
udanych i rozsadnych zakupow :wink:

skorpion1
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 25 wrz 2011, 21:48
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 18 gru 2011, 23:07 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

A ja dodam tylko,ze ta pani juz nie zuje gumy i jest calkiem mila :grin: Czyzyby czytala moje posty :?
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mikaaa28 » 16 paź 2012, 19:36 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

bardzo latwo gadac a tak naprawde nie wiecie jak to jes trudna praca wszystko zwalacie na sklep a tak naprawde pracownic sklepu nie sa w stanie dopilnowac wszystkiego bo teraz ludzie chca pieniadze a robic to nie ma komu pracowalam w sklepie bardzo dlugo i naprawde nie jest lekko to churtownia powinna pilnowac towaru sklada sie zamowienie a oni daj na palete co chca i tak prawda musilicie ze latwo znos pijakow w sklepi albo upierdliwych ludzi co chca wszystko za darmo nawet nie wieci ile ludzi pyta sie o jedzenie po terminie bo nie maja pieniedzy albo przychodzi tak do pracy i dame pokazuje a do roboty zielono w glowie ja widzialam zachowanie polakow tutaj przez tyle lat i wstydze sie ze jestem z polka !!!

mikaaa28
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 16 paź 2012, 19:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 17 paź 2012, 11:04 Re: Uwaga popsute produkty w Casper (Digbeth)

No tak...wszystko jasne- trzy znaki interpukcyjne w koncu sa... :roll:


A wracajac do tematu, oraz zgadujac co autor ma na mysli, to mam rozumiec ze to ze kupuje przeterminowane pierogi ze sklepu to jest moja, tudziez hurtowni wina, a nie tego kto mi ten towar sprzedaje jako dobry?

Pytam, bo moze sie nie znam na przepisach i ktos mi lopatologicznie lub bezprzecinkowo wyjasni :P
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KUCHNIA