Artist, Reveal Yourself

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

Nie wybranoPostNapisane przez Kalendarium » 23 kwi 2013, 11:31 Artist, Reveal Yourself

Data: 2013-05-03 - 2013-05-05
Miejsce: Różne miejsca
Miasto: Birmingham
Adres: Różne miejsca , proszę sprawdzić opis

3 maja o godzinie 18.00, w postindustrialnej przestrzeni należącej do niezależnego teatru Stan's Cafe, A. E. Harris – Birmingham, rusza event artystyczny „Artist, Reveal Yourself”, organizowany przez PAIL West Midlands we współpracy z Polish Expats Association. Przez trzy dni odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć projekty artystyczne z wielu dziedzin sztuki, a także wziąć udział w przygotowanych warsztatach.Wydarzenie „Artist, Reveal Yourself” to pierwsza edycja pro...
Zobacz szczegóły

Kalendarium
Automat
 
 
Posty: 170
Dołączył(a): 1 maja 2011, 16:12
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Piaski01 » 24 kwi 2013, 11:54 Re: Artist, Reveal Yourself

a ja dodam ze bedzie muzyka na zywo - miedzynarodowi artysci z roznych zakatkow swiata, teatr, warsztaty dla doroslych i dzieci, wystawa prac wizualnych oraz slamy poetyckie. Slowem - nie mozna tego przegapic !
Avatar użytkownika
Piaski01
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 3 wrz 2006, 09:04
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 6 maja 2013, 06:26 Re: Artist, Reveal Yourself

Musze przyznac, ze ciekawe wydarzenie, duzo fajnych i kolorowych ludzi, troszke szkoda, ze tak pozno sie o tym dowiedzialem i zalapalem sie tylko na czscie muzyczno artystyczna, ale i tak jestem zadowolony... chyba musze czesciej tutaj zagladac, a ostatnio czasu brak na wszystko ;)

W oczekiwaniu na kolejna edycje...
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny


Powrót do CO JEST GRANE