Położenie terrakoty

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 21 wrz 2012, 09:14 Położenie terrakoty

Witam,chciałbym wiedzieć jaki jest koszt robocizny za położenie metra kwadratowego płytek podłogowych,gdyż mam kilka metrów do położenia i chciałbym wiedzieć na jakie koszta robocizny mam sie przygotowac .
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam . :)
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez frezja » 21 wrz 2012, 11:27 Re: Położenie terrakoty

Ja tez przygotowuje sie na terakote wiedz o tym ze tutaj licza od calosci nie od metra . Jeden fachowiec polski powiedzial mi od instalacji armatura plus terakota 500 f mam 19 metrow ogolem. Cena nie wysoka poniewaz juz u nas pracowal. Tak to kasuja polacy straszne ceny. Nie polecam pseudo fachowcow ktorzy pisza na priv jako profesional lub ich zony jak ich mezowie cuda robia .Ja tego doswiadczylam taki jeden spieprzyl mi totalnie jak chcesz wiedziec kto to nap na priv ostrzegam naprawde

frezja
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 13 sie 2009, 10:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez papuzkaara » 21 wrz 2012, 12:07 Re: Położenie terrakoty

A jak maja kasowac polacy? Zyja tutaj to kasuja jak na brytyjskie warunki przystalo. Wez brytyjskich robotnikow to dopiero ci policza. To tylko polacy chcieliby miec robote zrobiona za stawki jak w Polsce. ja jako zona takiego fachowca nie bede ukrywac, ze moj maz jest naprawde dobry w tym co robi- swiadczy o tym to, ze ma terminy zajete do czerwca przyszlego roku, A pracuje u Anglikow i Bogatych Hindusow, nigdy nie bierze roboty u Polakow, bo sa to najgorsi klienci.
Czasem trzeba powiedziec Nie , Aby uslyszec wielkie TAK

papuzkaara
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Wiek: 39
Dołączyła: 21 sty 2009, 09:37
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 21 wrz 2012, 12:35 Re: Położenie terrakoty

papuzkaara napisał(a):nigdy nie bierze roboty u Polakow, bo sa to najgorsi klienci.



A to niby dlaczego? Dlatego ze wymagaja zeby praca byla zrobiona porzadnie ....?????? a 'bogatym Hindusom' wszystko jedno bo pewnie i tak dom pojdzie pod wynajem

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez aisia » 21 wrz 2012, 12:48 Re: Położenie terrakoty

to ja też się fochnę ,bo mój mężuś jest dobry budowlaniec...nawewt ja za niego piję piwo ,bo On nie lubi :P
przyjechaliśmy niedawno ,więc na razie skręca jakieś fotele w fabryce ,lecz bardzo chciałby pracować w swoim zawodzie -dekarza - czas pokaże ,czy się uda ;)

aisia
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 20 wrz 2012, 17:32
Lokalizacja: Rybnik/Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ona79 » 21 wrz 2012, 14:14 Re: Położenie terrakoty

Nadijka, zgadzam się z Tobą,anglicy i "bogaci hindusi" przyzwyczaili się do pracy wykonanej na odpiernicz,ponieważ sami tak pracują.Widziałam dom,świeżo po remoncie,nowe panele.Właściciel pochwalił mi się,że to moi rodacy tak mu ekstra domek wyremontowali.Efekt:na holiku panele tak położone,że robiła się trampolinka,fachowcom poprostu nie chciało się skraca desek,a ,ze odrobinę za długie były i stawały dęba-trudno :grin:,,listwy niedokładnie po docinane-detal.Co tu dużo pisać-obraz nędzy i rozpaczy-ale po remoncie :grin: :grin: :grin:

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez frezja » 21 wrz 2012, 14:41 Re: Położenie terrakoty

Popieram Nadijke ja tez jestem wymagajaca i nie chce miec fuszery a pseudo fachura mi taka odwalil a skasowal mnie jak za zboze final byl taki ze oddal kase ale nerwow przez ten czas straconych to szok . Dodam tylko ze anglik bierze 20f za wymiane drzwi a polak 60f za to samo szkoda mowic.Cena powinna byc adekwatna do jakosci w kazdej dziedzinie i ciesze sie ze mamy konkurencje poniewaz mozemy wlasne potrzeby oraz finanse dostosowac. Nie mierze wszystkich jedna miara ze sa do d..y wiem ze sa super fachowcy i najlepiej niech robia to w czym sa najlepsi. Niestety ja trafilam na bezczelnego aroganckiego dupka ktory przyznal sie do bledu dopiero jak moj máz go opier konkretnie wszystko umie a tak serio to blazenada nie sprostal. Wracajac do plytek mozna tutaj tanio kupic rowniez armature na necie ale koszt robocizny jest dosyc wysoki

frezja
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 13 sie 2009, 10:01
Reputacja: 4
Neutralny
Góra
-3

KobietaPostNapisane przez papuzkaara » 21 wrz 2012, 19:55 Re: Położenie terrakoty

Moj maz akurat wykonuje swoja prace bardzo porzadnie. Powiedzcie mi jak sie tu dodaje zdjecia to wam pokaze. Nie wkladajcie wszystkich do jednego worka. A poza tym on zawsze remontuje domy tych ludzi a nie na wynajem. Widac po was ,ze polskie piekielko dobrze zakorzenione.
Czasem trzeba powiedziec Nie , Aby uslyszec wielkie TAK

papuzkaara
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Wiek: 39
Dołączyła: 21 sty 2009, 09:37
Reputacja: 4
Neutralny
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez jaculski » 22 wrz 2012, 07:24 Re: Położenie terrakoty

No..ja miałem szpeca od gładzi...sam musiałem poprawiać, taki był dobry :/

papuzkaara napisał(a):nigdy nie bierze roboty u Polakow, bo sa to najgorsi klienci.


Sama wrzucasz Polaków do worka z najgorszymi klientami, więc nie wymagaj od innych, żeby z Twoim ślubnym tego nie robili. Jeśli ktoś mi zrobi dobrą robotę to płacę, jeśli nie to sorry.

Prawda jest taka, że jeśli ktoś robi porządnie remonty, to z Polski wyjeżdzać nie musi. Ja sie musiałem rok czasu kumpla prosić, zeby tu przyjechał na 2 tygodnie i mi łazienkę zrobił...takie terminy porządni budowlańcy mają.

jaculski
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 17 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 26 wrz 2012, 08:17 Re: Położenie terrakoty

To prawda ze świetni fachowcy nie narzekają na brak zajęcia w polsce.
Wiadomo ze są lepsi i gorsi fachowcy ale nie dowiesz sie zanim zlecisz mu robotę.
Ja osobiście wychodzę z założenia ze chcesz miec dobrze i po swojemu to zrób to sam.

Właśnie jestem w trakcie remontu lazienki robię sam:-)
wczoraj jednak doświadczyłem "fachowej" roboty gdy fachman montowal mi w łazience nowe okno. Nie odeszlem nawet na krok od niego jak zobaczylem jak sie do tego zabieral. Najlepsze bylo to ze uczylem go jak urzywac poziomicy.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 19 paź 2013, 14:54 Re: Położenie terrakoty

A ma ktos namiar na sprawdzonego fachowca od plytek , bo bede potrzebowal 2 podlogi w łazienkach i jedna w ubikacji plus sciany na 1 metr wysokosci , oraz przedpokoj w duzych kaflach. Gdzie w poblizu Sheldon dostane duze plytki z polyskiem takie jak w Show Home mozna zobaczyc ? I ile mniejwiecej za taka robote przedpokoj 1m x 5m i 2 łazienki + ubikacja 1.5 x 1 razy 3 mniej więcej.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 paź 2013, 17:57 Re: Położenie terrakoty

Poziomica? do okna?? No coś ty, pogięło Cię??


j/k
:D:D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do DOM I OGRÓD