Usunięcie eternitu (azbestu )

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 24 cze 2014, 21:57 Usunięcie eternitu (azbestu )

Witam,otóż szukam informacji na temat usunięcia eternitu ( azbestu ) .
Mam na garażu troche tego paskudztwa i chce to wymienić na blachę .
I zwracam sie do osób ktore dokonywały juz cos takiego i proszę te osoby o poradę,krok po kroku jak pozbyły sie tego ze swojej posesji.
Z góry dziekuje za pomoc w w/w temacie i pozdrawiam
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 25 cze 2014, 15:00

Jeśli ci nie przeszkadza to po co to ruszać? Azbest jest szkodliwy tylko wtedy kiedy jego cząstki dostana ci sie do płuc. Czyli musialbys go ciąć, pilowac, wiercic, łamać czy szlifowac.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 25 cze 2014, 15:18 Re: Usunięcie eternitu (azbestu )

Witam ponownie i jeszcze raz bardzo proszę o odpowiedz na moj post osoby ktore zrobiły to co ja zamierzam zrobic !!!!
Bardzo proszę o nie pytanie czy mi to przeszkadza czy nie,bo gdyby mi to nie przeszkadzało to nie byłoby tego postu,chyba to powinno byc jasne i czytelne.
Pozdrawiam Wsystkich i czekam na Konkretne odpowiedzi za ktore z góry dziekuje
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 25 cze 2014, 23:37 Re: Usunięcie eternitu (azbestu )

No nie wiem jaki masz problem zamawiasz skipa oczywiście z firmy która wywozi gruz materiały budowlane.Rozbierasz ładujesz na skip zabierają i po problemie.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez rmazurek » 26 cze 2014, 04:27 Re: Usunięcie eternitu (azbestu )

Nie potrzebujesz ani skipa ani zadnych kombinacji. Zdemontuj dach ( pamietaj o odpowiednim PPE ), wejdz na strone ponizej, zadzwon i umow sie na odbior.


http://www.birmingham.gov.uk/asbestos


Pozdrawiam
Avatar użytkownika
rmazurek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 38
Dołączył: 27 sie 2012, 12:38
Lokalizacja: Castle Bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dario23 » 29 cze 2014, 12:55 Re: Usunięcie eternitu (azbestu )

Kolejny raz Tomas popisales sie fachowa odpowiedzia zawsze starasz sie byc potrzebny nie tam gdzie potrzeba
Wydaje sie ze jestes osoba ktora kupila dom jakis czas temu zrobiles remont i zasmiecasz teraz forum malo uzytecznymi radami
Rmazurek krotko i na temat !

Ja kiedys usowalem eternit i jedyne co mialem zrobic to zapakowac go w mocne worki i zacisnac krawatkami, byc moze teraz cos sie zmienilo apropo skladowania ale nadal to Council jest odpowiedzialny za odbior.

dario23
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 sty 2012, 23:54
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do DOM I OGRÓD