Tematy postów

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane przez Guest » 17 wrz 2010, 13:43 Re: Tematy postów

teraz to mi daliscie do myslenia, zastanawiam sie czy do pl nie powinienem wrocic... :) :-D :mrgreen: :twisted:

[ Dodano: Pią Wrz 17, 2010 14:45 ]
dorotajab napisał(a):nawet warty zmianowe mozna zorganiozwac zebys sie poczul bezpieczniej


jesli zapiszesz sie na jedna z tych wart to napewno bezpieczniejszy nie bede sie czul :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 17 wrz 2010, 13:52 Re: Tematy postów

Draco napisał(a):
jesli zapiszesz sie na jedna z tych wart to napewno bezpieczniejszy nie bede sie czul :)



:539:

nie wiem jak to zinterpretowac :-D

biceps sobie wycwiczylam, mam tez niezly prawy sierpowy- kiedys wyprobowalam ;)

::ciapciap:

a i w nogach mi sie poprawilo bo ostatnio pieszo dreptam i za autobusami biegam wiec w razie czego czmychne raz dwa ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 17 wrz 2010, 14:39 Re: Tematy postów

dorotajab napisał(a):wiec w razie czego czmychne raz dwa


i zostawisz mnie samego na lodzie :) to ja dziekuje za taka ochrone :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 17 wrz 2010, 14:46 Re: Tematy postów

z takim bicepsem cie na barana zarzuce sobie ;) jak papaj kobite swoja :-D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 17 wrz 2010, 14:48 Re: Tematy postów

hehe no ok, tylko ja juz rowniez troche bicepsy cwiczylem ostatnio wiec moze damy rade :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Zimny » 17 wrz 2010, 22:32 Re: Tematy postów

a ha ha a to niezle Draco :mrgreen: kolezanka tak pewnie broni Twoja orientacje jakby wiedziala juz cos na ten temat no stary chyba jakis romans na forum nam sie szykuje tylko Draco to my mezczyzni kobiete nosimy na rekach nie odrotnie :smile:
Avatar użytkownika
Zimny
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 43
Dołączył: 8 wrz 2010, 21:57
Lokalizacja: Birmingham, Siedlce
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 18 wrz 2010, 20:57 Re: Tematy postów

kolego Zimny, napisales do mnie prywatna wiadomosc ale poniewaz masz wylaczone prywatne wiadomosci wiec musze odpisac tu, mozesz powiedziec o co tak naprawde tobie chodzi bo ni diabla nie rozumiem twojego postulatu... czy napisalem w tym temacie cos o tobie? wydaje mi sie, ze nie. ale jesli poczules sie nim urazony to najwidocznie dotyczyl i Ciebie? jesli tak to nie widze wysilku w napisaniu jednego slowa wiecej w temacie postu... chyba, ze urazilo Ciebie, ze znam Dorote?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Zimny » 18 wrz 2010, 21:43 Re: Tematy postów

Bua haha nic mnie nie urazilo smiem watpic ze znasz Dorote prywatnie albo ze spotkales sie z kobitka poza forum a jesli to prawda to znajomosc raczej nie zbyt zazyla. I nie twoja sprawa kolego Draco czy mnie dotyczyl post.
Avatar użytkownika
Zimny
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 43
Dołączył: 8 wrz 2010, 21:57
Lokalizacja: Birmingham, Siedlce
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 18 wrz 2010, 21:49 Re: Tematy postów

Zimny napisał(a):Bua haha nic mnie nie urazilo smiem watpic ze znasz Dorote prywatnie albo ze spotkales sie z kobitka poza forum a jesli to prawda to znajomosc raczej nie zbyt zazyla. I nie twoja sprawa kolego Draco czy mnie dotyczyl post.


sluchaj, ja nie zamierzam tobie ani nikomu innemu nic idowadniac, zarowno czy ciebie dotyczyl post czy nie i tak samo kogo znam i poznalem a kogo nie, jesli sie znamy to pozostanie to pomiedzy mna a Kolezanka i jakos niezbyt powinno ciebie to interesowac, wiec wyluzuj czlowieku i nie pisz mi wiecej zadnych prywatnych wiadomosci. tyle na temat rozmowy z toba, nie mam zamiaru dalej tego kontynuowac bo akurat ty masz tu najmniej do powiedzenia...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Zimny » 18 wrz 2010, 22:07 Re: Tematy postów

Podejrzewalem po postach kolegi ze nie jest uprzejmy wobec ludzi i ostatni post to udowadnia. Nie bede pisal prywatnie wiadomosci spokojna glowa. A Kolezanka uhm jakby kolega Draco znal Kolezanke to prosto by to napisal nie unikal tematu nie ma sensu udawac ze sie znajomosc kreci tylko na forum a poza forum z zadna kobitka sie nie spotyka.
Avatar użytkownika
Zimny
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 43
Dołączył: 8 wrz 2010, 21:57
Lokalizacja: Birmingham, Siedlce
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 18 wrz 2010, 22:17 Re: Tematy postów

Zimny napisał(a):A Kolezanka uhm jakby kolega Draco znal Kolezanke to prosto by to napisal nie unikal tematu nie ma sensu udawac ze sie znajomosc kreci tylko na forum a poza forum z zadna kobitka sie nie spotyka.


I piszesz to na podstawie tego, że nie spotkała się z Tobą? Przykro mi bardzo jeśli nie zdecydowała się na spotkanie z kimś, kto w pierwszych 10 postach na forum zaczyna krytykować ludzi... Przykre ale musisz z tym żyć, moje życie prywatne i ludzie których poznaje są moją sprawą i sprawą tych osób, nie robie tego na pokaz i już napewno nie muszę Tobie tego udownadniać, jeśli zaś tak cie to przygnębia i spać po nocach nie możesz to powiem tobie, że tak, znam koleżankę Dorotę osobiście, uważam, że to miła i fajna osoba i tyle informacji tobie wystarczy. Nie oznacza to również, że muszę tak jak zapewne ty wyrywać każdą panienkę z forum bo w zyciu prywatnym żadna nie chce na Ciebie spojżeć...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Zimny » 18 wrz 2010, 22:45 Re: Tematy postów

Bardzo sie mylisz wiele chce na mnie spojrzec moze nie tyle co na Kolege bo ja tak na forum nie nawijam. Kolezanka nie odmowila mi bo nigdy nie pytalem ja o nic moze zapytam napisala w poscie ze pewna jest orientacji Kolegi to jednoznaczne ze to raczej Kolega wyrywa panienki na forum.
Avatar użytkownika
Zimny
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 43
Dołączył: 8 wrz 2010, 21:57
Lokalizacja: Birmingham, Siedlce
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 19 wrz 2010, 11:38 Re: Tematy postów

Dorotka, faceci bija sie o Ciebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 19 wrz 2010, 11:57 Re: Tematy postów

Zimny, ale masz problemy z interpretacją z dialogu Draco i Dorotyjob ewidentnie wynika,że się znają osobiście. Draco jest juz 2 lata na forum, Dorota 4y było kila spotkań forumowiczów. Dziwny koleś z ciebie, coś jakby zazdrość,że ktoś sobie tu tak fajnie niewinnie flirtuje :roll: niezły początek pare dni na forum i już się czepiasz innych. :balwan:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Zimny » 19 wrz 2010, 12:19 Re: Tematy postów

Nie mam problemow z interpretacja i nie czepiam sie ze Draco flirtuje na forum i poza i bije sie o Dorote niech flirtuja. Kolega tylko bez sensu kreci zamiast prosto powiedziec co i jak jest. Moze bym sie z Kolezanka umowil gdyby Kolega napisal ze nic nie ma ale tak to nie bede Draco w droge wchodzil.
Avatar użytkownika
Zimny
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 43
Dołączył: 8 wrz 2010, 21:57
Lokalizacja: Birmingham, Siedlce
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK