Uważajcie na Polaków !

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 19 gru 2013, 04:02 Re: Uważajcie na Polaków !

monika1990 napisał(a):Damskim bokserom tez nara


Chcesz wygonic wszystkich muzulmanow z UK? to troche niebezpieczne zadanie, ale jak by sie komus udalo to byl bym dzwieczny :-)

Dodano: -- 19 gru 2013, 04:07 --

monika1990 napisał(a):innych narodowosci mezczyzn


innej narodowosci mezczyzn

Polska gramatyka jest w istocie dosc zawila...

Dodano: -- 19 gru 2013, 04:19 --

monika1990 napisał(a):najczesciej pl fryzjerow sie czlowiek dowiaduje to i tamto...


monika1990 napisał(a):smiech na sali

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika1990 » 19 gru 2013, 10:19 Re: Uważajcie na Polaków !

Polki uciekaja od was bo juz z wami zyc sie nie da :lol: zaloze sie ze polowa dziewczyn z tad siedzi z takim chlejusem bo nie ma wyboru a polowa was w konia robi z ciapolami w fabrykach haha z roku na rok dziewczyn coraz wiecej z ciapolami a za 10 lat polaczki zostana sami ze swoja renia haha 99% z tad wie ze mam racje jestescie lojone w domach a na zewnatrz udana para narka i pozdro dla 'par idealnych' a codruga polka z siniakami lazi ,szkoda gadac bo tu kazdy udaje Bog wie kogo a i tak mam racje powodzenia zycze :D DO WIDZENIA

monika1990
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 15 sty 2013, 11:20
Lokalizacja: LICHFIELD
Reputacja: -21
Nieprzyjazny
Góra
-9

KobietaPostNapisane przez mam37 » 19 gru 2013, 10:50 Re: Uważajcie na Polaków !

monika1990, no teraz to dowalilaś do pieca po co te nerwy po co te wyzwiska ?
Ja jestem Polką z krwi i kości uwierz mi mam mnóstwo znajomych i wszystkie dziewczyny za mężów mają naszych cudownych przystojnych i inteligentnych Polaków . Nikt w moim towarzystwie nie jest bity ani Panie ani Panowie , (no chyba że ktoś preferuje osty seks) haha tak w formie żartu :P Myślę i to już nie chodzi o to czy to Polka czy ruska czy inna że stajemy się coraz bardziej uświadomione i odważne to nie 19 wiek !! Żadna inteligentna i mądra dziewczyna nei siedziała by z chlejusem czy tez bokserem a że to sie zdarza to wiemy wszyscy
Ale to wolny kraj mamy prawo wyboru jeśli ktoś z kims takim jest to widać to lubi tyle na ten temat
A ja osobiście uważam ze Polacy tzn Panowie Polacy są jednymi z najbardziej pożądanymi mężczyznami na świecie . W życiu nie chciałabym innego męża , niż Polaka a wyjątki są wszędzie . Tak jak ktoś już tu naisał o kobietach za granicami kraju naszego też za najlepiej sie nie mówi ale nie można generalizować Pozdrawiam

Dodano: -- 19 gru 2013, 11:53 --

a jeszcze chcialam dodać ze nie nawidzę słowa polaczki wrrrrrrrrr
Ty masz męża innej narodowości ale chyba jesteś bardzo nieszczęśliwa , mam wrażenie że ktoś Cię bardzo skrzywdził albo bardzo żałujesz wyboru ze nie jesteś związana z naszym

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 19 gru 2013, 11:00 Re: Uważajcie na Polaków !

najlepiej olac taka , zapewne mowi o wlasnym doswiadczeniu a wrzuca wszystkich do jednego worka

jestem Polka i nie chodze z siniakami , nie mam zadnego pijusa i wszyscy ktorych znam sa porzadni wiec najlepiej zamknij dziubek bo sie tylko osmieszasz panno idealna

nie ma to jak ktos kto ma 23 lata "wie" wszystko o wszystkich a tak naprawde to g... wie :roll:


i jeszcze jedno trolluj sobie gdzie indziej :rozwalkompa:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez monika1990 » 19 gru 2013, 11:14 Re: Uważajcie na Polaków !

mam37,jestes bardzo madra kobieta i widze ,ze jako jedna nie dalas sie sprowokowac i nie ublizasz :) na marginesie to ja wlasnie odeszlam od tyrana i jestem teraz szczesliwa ,rowniez pozdrawiam i kazdy ma prawo miec swoje zdanie



ps z naszym w zyciu bym sie nie zwiazala choc bym miala zostac stara panna :)

monika1990
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 15 sty 2013, 11:20
Lokalizacja: LICHFIELD
Reputacja: -21
Nieprzyjazny

MężczyznaPostNapisane przez lesny69 » 19 gru 2013, 12:33 Re: Uważajcie na Polaków !

Monika w takim razie chodzi Ci o prowokacje czy przdstawienie sprawy w prawdziwym swietle. Bedac z "tyranem" tez go prowokowalas, jesli tak to chyba calkiem skutecznie z tego co piszesz.
Oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ale nie do bezpodstawnego oskarzania, co wlasnie robisz. Bo przeciez bylas z jednym Polakiem... no chyba ze z wszystkimi, ale w to juz nie wnikam.
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 19 gru 2013, 12:43

Monika1990 "z kad" pisze sie "skąd" jak widac urdu juz cie przezwielo!
Masz wysoka samoocenę skoro uwazasz ze szczyt dumnej polki to "zdobycie" ci***ak...
Jesli uda ci sie kiedys otworzyć oczy na realny swiat to zauwazysz ze dla ciapka jestes poprostu latwym podrywem bo nie wiele jest kobiet innych narodowosci ktore zdecudowalaby sie na jak ja ich nazywam "tanią podróbke latynosa" :-)


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 19 gru 2013, 13:00 Re: Uważajcie na Polaków !

monika1990, To o czym piszesz , to jest problem alkoholowy a nie problem narodościowy ,agresja po alkoholowa, nie jest tylko cechą Polaka ale każdej narodowości , w sumie jest to sprawa indywidualna każdego człowieka , jeden jest potulny jak baranek inny papla jak najęty , jeszcze inny robi się drażliwy na każde słowo czy spojrzenie ,ale uwierz mi, nie jest to nijak powiązane z Polską , to że ty akurat widujesz "tylko"Polaków pomiatających swoimi kobietami wynika pewnie z tego , że jesteś na to wyczulona i zwracasz tylko na to uwagę, nie przyglądasz się innym , nie przyjmujesz do wiadomości , że twój idealny wybranek,czy ktoś z jego narodowości, kiedyś też może dostać jakiegoś JOBLA i ci ubliżyć czy sponiewierać , ale pewnie nigdy się do tego nie przyznasz...
Ps.zacznij chodzić do brytyjskich fryzjerów , może dowiesz się czegoś nowego jak inni traktują swoje żony , bo o Polakach już wszystko wiesz.
Ostatnio edytowano 19 gru 2013, 13:39 przez malaroksi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 19 gru 2013, 13:08 Re: Uważajcie na Polaków !

malaroksi, Ps.zacznij chodzić do brytyjskich fryzjerów , może dowiesz się czegoś nowego jak inni traktują swoje żony , bo o Polakach już wszystko wiesz.
hahaha dobre ale się uśmiałam :)))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez monika1990 » 19 gru 2013, 13:42 Re: Uważajcie na Polaków !

Thomas gratulacje idiotyzmu :) urdu to moze ty uczysz swoje dzieci ,skoro z muslimami sie zadajesz to nic Twoj wybor :) plytkomyslacy czlowieku z kad pisze sie z kad a nieskad haha i skoro dla ciebie kazdy ci***ak to muslim no to szczerze gratulacje :D

monika1990
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 15 sty 2013, 11:20
Lokalizacja: LICHFIELD
Reputacja: -21
Nieprzyjazny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 19 gru 2013, 13:55 Re: Uważajcie na Polaków !

monika1990, nie pogrążaj się !
► skąd
1. zaimek przysłówkowy zastępujący wyrazy lub wyrażenia oznaczające określenia miejsca, przyczynę, źródło czegoś
2. dopowiedzenie o znaczeniu: bynajmniej, wcale nie
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez monika1990 » 19 gru 2013, 14:10 Re: Uważajcie na Polaków !

dobra,zegnam was wszytskich ,bo nikt z was nic nie rozumie,kazdy mysli po prostacku ze kazdy ci***ak to muslim, dlaczego polacy sa az tak zazdrosni i rasitowscy do innych ? bo zazdroszcza moze... sami sa biali a czasem czerwoni co innego jesli kobiety wola brunetow... no niestety nie bez powodu rowniez macie opinie w uk taka jaka macie (wystarczy posluchac mediow) ,kazdy tylko by kazdego oskubal na obczyznie, skoro polski wychadza za maz za ci***ak to chyba znaczy ze sa szczesliwe a wy nie musicie stosowac zlosliwych komentarzy ,jestescie tak samo przyjezdni jak i inni wiec nie rozumiem z kad ta zawisc ale nic to chyba sie nigdy nie zmieni niestety ,nie bede juz tu probowac niczego nikomu udowadniac ,bo i tak tylko garsc ludzi moze to zrozumiec a wy sobie zyjcie swoim zyciem, mowie tylko niektorzy niech sie opamietaja i nie klna na ulicy na kilometr ,bo ludzie sie was wstydza albo widok tych kobiet co sie wstydza w sklepach albo najlepiej na lotniskach sie slucha :lol: pl kobiety czerwone ze wstydu bo partner ja nawyzywal ,wasi pseudo przyjaciele wam tego nie powiedza ,ale luddzie z zewnatrz mysla o was jak o prostakach niestety :lol: nara damscy bokserzy i biedne kobiety :) probujcie dalej udowadniac swoje racje tymi zalosnymi komentarzami :lol:

monika1990
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 15 sty 2013, 11:20
Lokalizacja: LICHFIELD
Reputacja: -21
Nieprzyjazny

PostNapisane przez Guest » 19 gru 2013, 14:13 Re: Uważajcie na Polaków !

Monika to ja robię straszne "byki" co wszyscy na forum widza ale wiem, ze pisze sie "skad" a nie "z kad". Lepiej chyba jak już przestaniesz pisać i sie kompromitowac. Pomysl tak: nie bronią sie tutaj sami faceci przed Twoimi atakami ale także kobiety maja inne zdanie niż Ty to chyba coś w tym jest.

Thomas "tanania podróbka latynosa" smieszne i w 100% trafne. Muszę zapamiętać :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Anek » 19 gru 2013, 14:24 Re: Uważajcie na Polaków !

Dobra rada. Na prowokacje lepiej wogole nie reagowac. Co byscie nie napisali ktos tu ma inne zdanie i go nie zmieni albo poprostu bawi sie ty calym lancuszkiem. Kazdy wie co soba reprezentuje (facet) i kazda z nas wie z kim mieszka pod jednym dachem (kobieta) i najwazniejsze ze my jestesmy szczesliwi (szczesliwe) nie musimy tego nikomu udowadniac. Wielokrotnie zdarzalo mi sie wciagnac w taki dialog i nie potrzebnie sobie tylko czkowiek podnosi cisnienie. Pozdrawiam :grin:
Najprosciej zmienic temat i zignorowac osobe prowokujaca :grin:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ena21 » 19 gru 2013, 14:39 Re: Uważajcie na Polaków !

Jak to kobiety są z facetami-polakami ktorzy chleją i je bija bo niemaja wyboru?? W tym momencie chyba chodzilo ci o ci..a nie o polakow bo my jesteśmy kobietami wolnymi wiec wątpie zeby któraś kobieta nie odeszla od takiego pijusa i tyryna... A jezeli ty dowiadujesz sie o jakiejś kłótni znajomych u fryzjera albo uslyszysz jak ktoś sie klóci po drodze i uwazasz ze to odrazu tyraz i pijus musi być to brawo... :rozwalkompa: Ja mam męza polaka i w zyciu nie chciala bym zadnego innego to oczywiste ale niekiedy jak namowie go zeby poszedl ze mna na zakupy a jeszcze do bullringa w okresie przedsiatecznym to po 3 godzinach już roznego rodzaju brzydkie wyrazy mruczy pod nosem :D i co to znaczy ze jest tyranem albo pijusem? a to ze 50% polek puszcza sie na boku w fabrykach z ci..a to proszee Cie... pisz o sobie.

Ps. Przestancie sie tak czepiac wszyscy z tych bledow ort... :/
Ostatnio edytowano 19 gru 2013, 15:13 przez Ena21, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ena21
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 34
Dołączyła: 25 lis 2012, 23:00
Reputacja: 7
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK