Polki

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez arwenka » 31 gru 2007, 00:14 Re: Polki

Zgadzam sie z opinia ze Polki bardzo sie tu zaniedbuja, nie wiem czy z uwagi ze chce sie upodobnic do paskudnych Anglielek, wybaczcie ale mysle ze nie mamy im czego zazdroscic.
Konski typ urody nigdy mi sie nie podobal. Wiekszasc z pan jest rozpoznawalna bo ma balejaz i kitka i oczywiscie jeansy plusk krotka kurteczka z grubym paskiem. Tony orkropnego makijazu twozacego z nich lalki.
Ja sie ciesze ze nie poddalam sie temu trendowi i wygladam inaczej i apeluje do polskich pan ktore sa piekne zeby bardziej zadbaly o swoja urode i STYL bo tego duuuuzej ilosci brakuje.
A jesli chohdzi o ci..a mowiacych "Jak sie masz" i przeklinajacych po polsku perfekcyjnie to coz... sami powinnysmy sie za to wstydzic. Nie brakuje de...li pracujacych w fabrykach czerpiacych niesamowita przyjemnosc z edukowania ciapoli w polskim jezyku ulicznym. Ogrom polsko ci..a zwiazkow nie pomaga w obaleniu stereotypow.
Kazda polka zadajaca sie z panem z Azji uwaza ze on "jest inny" niz wszyscy i ze ona jest ta jedyna. Prawda jest bardziej bolesna bo panowie sa inni niez wszyscy ale nie koniecznie w sposob jaki one by chcialy!!!!!
Osobiscie nie wiem co mozna zobaczyc w facecie ktory ledwo mowi po angielsku( tak jak duuzo polek) nie ma zadnego wyksztalcenia... rozumiem ze maja bogate wnetrze:)))))
Mozna by sie klocic na ten temat ale chyba nie ma potrzeby.... opinia na ten temat jest indywidualna.
pozdrawiam
arwenka

arwenka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 30 gru 2007, 23:39
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 31 gru 2007, 09:42 Re: Polki

jesli chodzi o onet, to im za to placa -tzn ile osob zajrzy tyle kasy maja. a co do kometarzy, typu pasztet czy inna wedlina, to sa ludzie o malym rozumku, bez obrazy dla misia. kazdy moze zyc jak chce i wygladac jak chce.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 4 sty 2008, 23:39 Re: Polki

wygląd zewnętrzny nie jest przecież najważniejszy to po pierwsze
a poza tym kobieta, która dbała o siebie i nagle przestała często ma jakiś ku temu powód, nie tylko tu w Anglii

mi to wcale nie przeszkadza, choć lubię patrzeć na piękne, zadbane kobiety :)

zaś w miłości czy związku utworzonym z jakiegoś innego powodu (nawet i ekonomicznego) kolor skóry nie ma znaczenia, ważne oby ludzie się dogadywali


chociaż mi nie podobają się ciemnoskórzy mężczyźni nie widzę sensu oceniania innych
ZNÓW ZA WYGLĄD :/
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Daglas » 5 sty 2008, 01:42 Re: Polki

Wg mnie te głupoty które wypisują ludzie na portalach to szit ;)...To jest po prostu chłam którego nie da sie czytać ,
dziw aż czasami bierze że te MASSS media tak na nas wpływają.
Jednak nie mogąc sie powstrzymać no...muszę kilka tych wypowiedzi skomentować...


Polki w Anglii w mojej opinii są atrakcyjne, ja uważam ze nie ma brzydkich kobiet, tylko niektóre niepotrafią o siebie zadbać...
----[Sorry Dziewczęta]

Wśród tych wszystkich są takei które niestety pomimo wspaniałego wyglądu same od siebie odrzucają

----[przytoczę przykład: jadę autobusem linii.x. za mną siedzą dwie polki myślę zagadam następne znajomości sie nawiąże , ale jak co słowo słyszysz przerywnik no zapauzowało mnie :(
Co one sobą reprezentują? To nad wymiar czysty brak obycia.]

Nie powinno dziwić że co któraś Panna jest ciężarówką... Myśląc logicznie zauważysz ze kobiety chętniej wybierają ciąże "zagraniczną" ze względu na chociażby pomoc państwa bo w naszym kraju tego nie zaznacie a i tutaj łatwiej jakoś utrzymać tą rodzinę..

Co do mejkapu ciuchów i innych dodatków no Polki chodzą skromniej ubrane ale
c.z.y.s.t.o przede wszystkim wszelakiego rodzaju dodatki to po to aby być jeszcze bardziej atrakcyjne.[no ale wszystko w ramach rozsądku :P Angielek w kolorowych kaloszach no nie przebijecie :P]
Faktem ... I to bolesnym faktem jest że dużo z nich jest za chudych..Panie wiecej ciałka naprawdę nie zaszkodzi.

Te które rzucają facetów dla zamożniejszych no typowe materialne...[CENZOR]
One często robią to z jakiegoś powodu no wina jest zazwyczaj 50/50
Fakt jesteśmy narodem który jest łasy na pieniądze zresztą 90% nas z powodów materialnych jest na tej wyspie.[niekoniecznie tych łasych nie zrozumcie mnie źle]
Boli że dziewczęta postepują w ten sposób jednak prędzej czy później zrozumieją one swój bład - tylko wtedy może być za późno hmm, a tym co nie zrozumieją życzmy Adios.
Uderza to, ze polak sprzeda polaka w tym kraju tak to prawda spójrzcie na pakistańców większość z nich to jedna wielka familia.

Istotnie w ostatnich latach zmieniło sie życie. Dziewczęta są twardsze <brawo> te męskie zawody, które z chęcią podejmują np. kierowca tira w szpilkach ..
----HEH całkiem nieżle sobie radzi - wypowiedź instruktora jazdy
A płeć męska no??
NA ROZLUŹNIENIE.... :):) Tylko dla innych facetów :P:P
....Cipieje!
z realiów :
Zachodze do kolegi na piwo [świerzaka 3 miechy po ślubie] a on?? jak?? Matko boska pierze gotuje sprząta itp ..Pytam z przekąsem A gdzie jest Zonka...No Pracuje - ktoś przecież musi na dom zarabiać .......O LOL
NO SORRY ale nie tędy droga jestsmy po to aby pomagac ale zamiana stron hmm no troszku dziwne nie? dziwic sie ze stają sie Nasze Panny niezalezne.[Myślicie ze wkradł sie tu stereotyp co? - wasz bład dzieczęta :)]

Nie zmieniajcie sie Poleczki :P Po CO UDAWAĆ
Te które z was są dobre będą szanowane nie bedzie durnych wypowiedzi na ich przykładach.
Bo tym którzy to pisza najłatwiej jest kogoś zjhechać z asfaltem a samego siebie nie wiedzieć...

No A wy Polaky :P no to już inna bajka :P [Onet.WP.INERIA] Pierwsze co mi wpada w oko w tych portalach to:
Polacy pija, polacy maja kluby AA, Polacy kradną - psia krew [którzy to robia]

JEŻELI SAMI SIE NIE ZMIENIMY TO POSTRZEGANI TAK BEDZIEMY ZAWSZE
Chroń To Co Masz,
Gdy Trzeba Walcz
I Kochaj Jak Najmocniej
[P.T.A.K.Y]

Daglas
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 23 lis 2007, 13:56
Lokalizacja: Głogów/Dolny Sląsk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ketrab26 » 29 mar 2008, 20:47 Re: Polki

Po czym poznac polaka--- po plecaku. Po czym poznac polke --- po ci***ak. ________oczywiscie bez obrazy________

ketrab26
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 42
Dołączył: 10 lis 2007, 22:30
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 29 mar 2008, 21:33 Re: Polki

ketrab26 napisał(a):Po czym poznac polaka--- po plecaku. Po czym poznac polke --- po ci***ak. ________oczywiscie bez obrazy________


....hmm co tu sie obrazac, nieswiadomie tego nie napisales..... albo tak naprawde myslisz albo nudzi Ci sie i nie masz z kim sie podraznic...... ;)
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 29 mar 2008, 22:54 Re: Polki

Sporo w tym prawdy. Coz zrobić!
Bede tez bronić, bo nie kazda Polke mozna poznac "po ci***ak". Jest duzo dziewczyn umawiających sie tylko z bialymi lub tylko z polakami.
Nie jest jeszcze tak źle z nami!!! POLKI GÓRĄ! :razz:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 30 mar 2008, 07:15 Re: Polki

ketrab26 napisał(a):Po czym poznac polaka--- po plecaku. Po czym poznac polke --- po ci***ak. ________oczywiscie bez obrazy________


z plecakiem sie zgodze bo multum polakow nusi plecaki, z kolei te polki i ci..a to raczej wyolbrzymienie, nie widzialem takich par az tak wiele by robic z tego stereotyp...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 4 kwi 2008, 20:38 Re: Polki

polskie dziewczyny sa najpiekniejsze na swiecie. i tyle.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 kwi 2008, 22:33 Re: Polki

chyba w Polsce chodzi im o to zeby wcisnac wszystkim jak nam tu strasznie zle.
Jaka mamy biede i nie stac nas na nic Propaganda zeby powstrzymac pozostalych od wyjazdu.
opisane w tym artykule przypadki chyba nie wystepuja w B'ham, bo mieszkam tu 3 lata i zadnego z tych zjawisk nie spotkalam. Skad oni taki bzdury wygrzebuja?!?!
Polacy niestety zawsze beda o sobie mowic tylko zle. A to mnie strasznie wkurza.
Staram sie propagowac moj kraj wsrod przyjaciol jako najpiekniejszy na swiecie.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 7 kwi 2008, 20:56 Re: Polki

Luiza napisał(a):Polacy niestety zawsze beda o sobie mowic tylko zle. A to mnie strasznie wkurza.
Staram sie propagowac moj kraj wsrod przyjaciol jako najpiekniejszy na swiecie.


Mysle ze jedynie mniejsza czesc opisuje nasz kraj zle, ja staram sie poprostu mowic o naszym kraju prawde... bo nie ma sie czego wstydzic, krotko mowiac lekko opuzniony ekonomicznie przez powojenny komunizm europejski kraj, znam jedna osobe w moim miejscu pracy ktora przedstawiala nasz kraj o standardzie rownym do krajow zachodnich i potem to prostowalem, bo ludzie zaczeli sie pytac czemu w takim razie tak wielu polakow tu przyjechalo skoro zyje sie tam jak np. w niemczech.
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 12 kwi 2008, 19:19 Re: Polki

Moj kraj naprawde uwazam za njjpiekniejszy. Nie ma tam smieci na ulicach, nie smierdzi w autobusach ludzie sa cywilizowani i umieja uzywac widelca i noza. Jesli chodzi o postep cywilizacyjny to UK jest daleko za Polska. Przyjechalam tu bo moge szybciej zaoszczedzic i szybko wrocic do cywilizacjii w Polsce.
Nie potrafie (poza zarobkami) wymienic jednej rzeczy ktora jest tu lepsza niz w Polsce.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 13 kwi 2008, 10:24 Re: Polki

Luiza napisał(a):Nie potrafie (poza zarobkami) wymienic jednej rzeczy ktora jest tu lepsza niz w Polsce.


Nie chce mi sie wymieniac ale troche by sie tego znalazło, co nie znaczy ze UK jest rajem i nie ma tu minusów.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 13 kwi 2008, 10:34 Re: Polki

Niestety, ale mało atrakcyjnych Polek tutaj mamy . Bardzo mało ;)
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia77 » 13 kwi 2008, 11:52 Re: Polki

przykro mi, ale ta wiadomosc moze niektorych zaskoczyc. w zeszlym tygodniu spotkalam 4ry polki i musze przyznac bez zazdrosci ze to laski o jakich wam sie moze pomarzyc. dbaja o siebi, nawet ja na silownie chodze. nie mam szans na miss jak tamte dziewczynki ale nawet ja nie pozwalam sobie na lazenie jak jakas wiochmenka, a takie zdanie macie o polkach. mylicie sie. nie prawda jest ze babki leca tylko na bogatych albo pakistanczykow (slowo ci..a nie uznaje). sama spotykalam sie z pakistanczykiem przez dluzszy czas i to super facet. polakow facetow jakich tutaj spotkalam, niestety nie mam dobrego zdania, ale akurat takiego mialam pecha. nie spisuje polakow na straty bo wiem ze nawet w tym miescie safajni faceci, jest tylko kwestia czasu by ich poznac.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK