Z okazji urodzin bham.pl

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez FrankaZ » 16 kwi 2008, 20:08 Z okazji urodzin bham.pl

Chcialam tylko powiedziec wszystkim tworcom, moderatorom, adminom i uzytkownikom tego portalu:
WIELKIE DZIEKI!
To forum szczegolnie to kawal dobrej roboty i swietny pomysl. Wszystko dziala naprawde wspaniale.

Lubie statystki. To sietny pomysl. Czy wiecie ze najczesciej uzywanym slowem jest 'NIE'?:)
Czy jestesmy nastawieni negatywnie?
Rzuccie okiem na statystyki. Powaznie, mogaa byc zrodlem humoru i wiedzy. (no tak ale ja ta dziwna jestem co wikipedie czyta w wolnych chwilach:)

Anyway... wszystkim rzycze udanej zabawy 27. Z przykroscia stwierdzam ze nie stawie sie, ale moze innym razem, bo chcialabym was poznac w realu.
A w koncu:
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
(Tolkien ustami Bilbo Baggins:)

Pozdrawiam,
f.
-----------------
jestem obca i nic co obce nie jest mi obce

FrankaZ
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 6 sie 2007, 19:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 17 kwi 2008, 19:52 Re: Z okazji urodzin bham.pl

dzięki za te wszystkie miłe słowa - ale gdyby nie WY wszyscy forumowicze tego forum by nie było!! Dzięki za wytrwałaość!!!

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 44
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 18 kwi 2008, 11:01 Re: Z okazji urodzin bham.pl

Niech nam żyją 100 lat Boguśka i Adam. Ten portal to zbawienie każdego imigranta Bruminghamu i okolic :)
Ura ura niech żyje forum nam ! ! <tańczy, śpiewa, gra na kobzie> Obrazek
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK