Czy pamietas co robilas/les....

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 9 lis 2006, 00:19 Czy pamietas co robilas/les....

...tego dnia kiedy polska oficjalnie stala sie czlonkiem unii europejskiej i na zachod ruszyla kolejna fala ludzi?:] jest pozno i mysle o roznych rzeczach - stad ten temat. z tego co pamietam tamten dzien jakos pokrywal sie z moimi urodzinami, wiec o polnocy z 30 kwietnia na 1 maja tanczylem jeszcze jakiegos milego przytulanca, a cala holota z imprezy spala juz na czym tylko sie dalo... unia europejska
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 37
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 9 lis 2006, 08:36 Re: Czy pamietas co robilas/les....

Ja już byłamw anglii i obserwowałam co się dzieje w telewizji.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 44
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 9 lis 2006, 11:58 ja

wróciłem z firmy ok. 21 i pojechaliśmy z moją do jej rodziców, szampan był i wogóle.

teraz gdy przywołaliście temat tak sobie myślę... wtedy ani śniło się nam wyjeżdżać z naszego pięknego i jakże chorego kraju.

ale teraz jestem tu i "...bunkrów nie ma ale też jest ******" :)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 9 lis 2006, 21:55 Re: Czy pamietas co robilas/les....

ja siedzialem przed ekranem tv i patrzylem na fajewerki. i na pewno nie myslelem ze cos mi to przyniesie.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 10 lis 2006, 21:59 Re: Czy pamietas co robilas/les....

Dla mnie to byl normalny dzien pracy, fakt ze jestesmy w unii dotarl do mnie po jakims czasie jak kolega z dzialu zwolnil sie i prysnal do Irlandii...samochody stanialy, zniklnely odprawy paszportowe na granicy pl/niem, paliwo podrozalo a za moja pensyjke moglem utrzymac tylko siebie...pozostalo dorabianie, ale nie wiedzialem jak bo cale dnie spedzalem we firmie...i wtedy pierwsza mysl-jak on mogl to dlaczego nie ja ? problemem byl angielski. Ale wzialem sie ostro za bary i jestem tutaj :wink:
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jenas » 27 gru 2006, 02:08 Re: Czy pamietas co robilas/les....

Hehehe
Pamietam. Wieczorem przed 1-ym Maja zerwalem jedna z miliona flag unii porozwieszanych na ulicach miasta i spalilem ja w parku traugutta spiewajac "ku.wa ku.wa pali sie, ku.wa ku.wa pali sie". Nie chciala sie spalic do konca... To nie byl tepy akt wandalizmu tylko przejaw mojej frustracji, ze wstapilismy do UE. Teraz mam bardziej mieszane zdanie na ten temat. Widac, ze dalo to nam wieksze szanse za granica, tylko ze z drugiej strony w Polsce nadal tylko bogaci sie bogaca...
Smiej sie a caly swiat bedzie sie z Toba smial; placz to bedziesz plakal sam.
Avatar użytkownika
jenas
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 40
Dołączył: 17 gru 2006, 02:43
Lokalizacja: Elbląg
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebek22 » 27 gru 2006, 11:57 Re: Czy pamietas co robilas/les....

Ja o ile dobrze pamietam to chyba imprezowalem:P:P
Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć

nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy

teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy

a ja z dumą na nią patrze więc wytrzyj łzy - to ważne!!!

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączył: 25 gru 2006, 17:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 27 gru 2006, 17:09 Re: Czy pamietas co robilas/les....

A ja tego dnia bylam w drodze do uk i tego dnia przekroczylam granice...:)

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 27 gru 2006, 22:22 Re: Czy pamietas co robilas/les....

Witam w klubie ja rowniez, bylam w drodze do Anglii :)
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 29 gru 2006, 03:45 Re: Czy pamietas co robilas/les....

Wraz ze znajomymi bylismy na glownej ulicy miasta rowno o polnocy swietujac. Choc ani przypuszczalismy, ze za dwa lata w kraju zostanie nas zaledwie garstka...

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 45
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do HYDE PARK