Polacy LGBT

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 7 sie 2011, 15:21 Re: Polacy LGBT

żałosny jesteś w tym co mówisz bo kompletnie nie znasz tematu ani ewolucji ani homoseksualizmu bazujesz na uprzedzeniahc proponuje zapoznać się z http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,7248 , http://www.powells.com/review/2004_08_15.html lub poczytać samych ewolucjonistow takich jak richard dawkins............ p .s Twoj rozum i inteligencja jest spaczona kochany ...

Dodano: -- 7 sie 2011, 16:23 --

nie obchodzi mnie religijny punkt widzenia bo niczeg onie wnosi a śweickiego widocznie nie znasz..gowd ! na czym ty sie wychowales ????poczytaj coś poucz się a nie siejesz stereotypy o polakach bo az mi wstyd za ciebie..wiesz tutaj chodzi o obiektywna prawde..naprawde poczytaj ewolucjonistow itp...myslenie nie boli

Dodano: -- 7 sie 2011, 16:24 --

zreszta jakim prawem podpierasz to co mowisz jakas nauka ? bo jak czytam to co puiszesz to tak wnioskuje ..

Dodano: -- 7 sie 2011, 16:27 --

http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,11934 i ogladnij richada dawkinsa http://www.dailymotion.com/video/xd34et ... origins-of bo niedoruwnasz jego umysle i intelignencji ......

Dodano: -- 7 sie 2011, 17:14 --

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksua ... erz%C4%85t ale dla niektorych to zawsze będzie 'propaganda' czy lobby.....no coż gratuluje intelektu ...

Dodano: -- 7 sie 2011, 17:19 --

Niektóre zachowania homoseksualne zwierząt można wytłumaczyć chęcią zaspokojenia przyjemności seksualnej. Naukowcy podjęli ponadto różne próby wyjaśniania tych zachowań z ewolucyjnego i genetycznego punktu widzenia. Część z takich zachowań można wyjaśnić jako celowe zmaksymalizowanie skuteczności reprodukcji W przypadku gatunków, które nie żyją długo po osiągnięciu dojrzałości płciowej i mają jednocześnie niewielkie szanse na spotkanie jakiegokolwiek osobnika swego gatunku (np. u ośmiornic żyjących w wodach głębinowych. Wówczas szanse na przekazanie genów rosną, gdy osobnik kopuluje zarówno z osobnikami przeciwnej jak i tej samej płci jak i niekiedy także z osobnikami innego gatunku. Podobnie można wyjaśniać wyżej wspomniane zachowanie mew – samica bez pary nie jest w stanie wychować młodych, a w parze z inną samicą udaje się to, choć takie pary wyprowadzają zwykle mniej piskląt.

Większość zachowań homoseksualnych nie prowadzi bezpośrednio lub pośrednio do rozmnażania. Według niektórych kształtowanie się różnych orientacji seksualnych u ludzi nie może być uwarunkowane genetycznie z tego właśnie powodu. W rzeczywistości jednak z punktu widzenia ewolucji homoseksualizm jest trudny do wytłumaczenia jedynie wówczas, gdy spełnione są jednocześnie trzy warunki:

1. gdy zachowania homoseksualne mają podłoże genetyczne – jeżeli geny nie miałyby wpływu na takie zachowania, to homoseksualizm nie podlegałby selekcji przez dobór,
2. gdy istniejące zachowania homoseksualne są wyłączne – wówczas osobniki przejawiające takie zachowania są tylko homoseksualne, a nie biseksualne co oznacza, że bez względu na płeć nie próbują się rozmnażać (bo jeśli nie, to znaczy że jednak się rozmnażają i przekazują dalej swoje geny),
3. gdy osobniki przejawiające zachowania homoseksualne stanowią istotny odsetek populacji – jeśli w jakimś gatunku zwierząt tego typu zachowania są rzadkie to można je pominąć, jako nieistotne osobliwości; gdy zaś występują powszechnie musi istnieć jakiś czynnik, który utrzymuje "geny homoseksualizmu" w puli, nawet jeżeli posiadające je osobniki nie rozmnażają się.

Ad 1. Co do pierwszego warunku, naukowcy mają niewiele informacji dotyczących genetycznego podłoża homoseksualizmu u jakiegokolwiek gatunku, łącznie z Homo sapiens. W przypadku ludzi wiązanie orientacji seksualnej ze szczególną sekwencją genetyczną wewnątrz chromosomu Xq28 okazało się niejednoznaczne. Natomiast badania Briana S. Mustanskiego z 2005 roku wykazały prawdopodobieństwo wpływu interakcji większej ilości genów z różnych regionów chromosomowych oraz Pojawiają się też inne badania wskazujące na wpływ genetyki na kształtowanie się orientacji seksualne oraz innych czynników biologicznych

Istnienie czynnika genetycznego determinującego orientację seksualną udowodniono jednoznacznie u muszek owocowych. Rozpoznano tu pewne mutacje genów, które w oczywisty sposób wpływały na zachowania seksualne. Jedne z nich powodują, że samce zalecały się do wszystkich osobników bez względu na płeć. Inna mutacja powodowała, że samce interesowały się wyłącznie samcami, a jeszcze inna czyniła z samców osobniki biseksualne ale tylko przy świetle (w ciemnościach traciły libido). Wyników tych badań nie można ekstrapolować wprost na inne gatunki, choć dają one pewne prawdopodobieństwo istnienia podłoża genetycznego homoseksualizmu również u ssaków.

Ad 2. U różnych gatunków zwierząt, wśród osobników wykazujących zachowania homoseksualne najczęściej obserwowano je jako niewyłączne, co oznacza, że osobniki te bez problemu mogą dalej przekazywać swoje geny.

Obserwacji zoologicznych i hodowlanych wykazujących zachowania homoseksualne wyłączne jest niewiele. Przykładem są owce, u których 8% męskich osobników wykazuje jedynie homoseksualne preferencje. Dodakowo zaobserwowano u nich różnice w budowie mózgów w stosunku do osobników wykazujących zachowania heteroseksualne.

Wśród makaków japońskich trzymanych w niewoli zarówno samce jak i samice toczą walki o dostęp do szczególnie atrakcyjnych samic. W ogrodach zoologicznych bywa, że samce rezusów wolą seks analny z innymi samcami od typowych stosunków płciowych z samicami. W obu tych przypadkach trudno jednak stwierdzić z pewnością, czy w warunkach naturalnych, mając możliwość wyboru, osobniki te utrzymałyby swoje preferencje kosztem możliwości reprodukcji.

U ludzi zachowania homoseksualne występują jako wyłączne oraz jako niewyłączne (biseksualizm).

Ad 3. W przypadku badania zakresu liczebnego, nawet wobec ludzi, istnieje trudność związana z metodologią pomiaru badanego zjawiska...

Dodano: -- 7 sie 2011, 17:25 --

W październiku 2006 r. w Muzeum Historii Naturalnej Uniwersytetu w Oslo otwarto wystawę pt. "Wbrew naturze?", na której zaprezentowano 51 gatunków zwierząt wykazujących zachowania homoseksualne. Według Pettera Bockmana, koordynatora projektu wystawy, społeczność naukowa niechętnie zajmuje się tym zjawiskiem, gdyż podważa ono dogmat o uwarunkowaniu wszelkich zachowań seksualnych celami rozrodczymi. Publicyści, komentując wystawę, zauważali, że wystawa demistyfikuje twierdzenie, iż homo- i heteroseksualizm są kategoriami wyznaczanymi przez społeczne podziały, niedostrzegalnymi w królestwie zwierząt lub że homoseksualizm nie może być społecznie akceptowany, gdyż jest sprzeczny z prawami natury..........

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 7 sie 2011, 21:21 Re: Polacy LGBT

kentstreet napisał(a):osobnik kopuluje zarówno z osobnikami przeciwnej jak i tej samej płci jak i niekiedy także z osobnikami innego gatunku


Widze tu szanse dla zoofili.... powinni bardziej walczyc o swoje prawa.


Nie ma sensu dyskutowac z gejem o homoseksualizmie, oni bardzo duzo czytaja na temat swojej orientacji co jest w sumie zrozumiale...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 8 sie 2011, 11:24 Re: Polacy LGBT

Szkoda,że Ty nie czytasz o swojej orietacji , skad sie wziela itp.....tak szkoda gadac najlepiej wgl. nic nie robic i twkic w bledzie..wez poczytaj cos , wyjdz ze swojego grobu nieswiadomoasci..od niewidzy zaczyna sie uprzedzenie,fobie ,fanatyzmy...troche logicznego myslenie !! blagam xd
pozdrawiam :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 8 sie 2011, 11:32 Re: Polacy LGBT

Ja tam nic nie mam do homoseksualistow, kazdy sobie zyje jak chce, jednak faktem niezaprzeczalnym jest ze dwoch mezczyzn czy dwie kobiety samodzielnie (bez zadnych medycznych ingerencji w przypadku kobiet i osob trzecich w przypadku mezczyzn) dziecka sobie nie splodza, to jest po prostu niemozliwe z biologicznego punktu widzenia i jednak po cos ten podzial w naturze jest :?:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 8 sie 2011, 17:36 Re: Polacy LGBT

A co ma fakt spłdzenia dziecka z normalnoscia biologiczna ??? czy jak kobieta jest nieplodna to jest nienaturalna ?? no prosze!!.Homoseksualizm jest naturalny biologicznie bo powstal w wyniku ewolucji a natura sie nie myli wszysko po cos jest..Odsetek osob LGBT jest taki sam w kazdej kulturze czasie itp. !!!Homosexualizm to pełnoprawny wynik ewolucji !!Ewolucjonisci to przyznaja ..

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 8 sie 2011, 18:23 Re: Polacy LGBT

Kurcze skoro natura sie nie myli to dlaczego pary homoseksualne nie moga sie rozmnazac w naturalny sposob? Przeciez rozmnazanie sie jest podstawowym warunkiem przetrwania gatunku i glownie temu maja sluzyc stosunki seksualne, patrzac od strony biologicznej. Uczucia i doznania to calkowicie oddzielna kwestia i nad tym tutaj nie chce sie "rozwodzic"

Bezplodnosc (dotykajaca rowniez mezczyzn) jest w dzisiejszych czasach okreslana mianem CHOROBY i poddawana leczeniu. Homoseksualisci uznawani za chorych nie chca byc, a wrecz goraco przeciw takim twierdzeniom protestuja, o leczeniu tym bardziej nie ma mowy. Dla mnie wiec homoseksualizm jest niegrozna dewiacja seksualna, nie wymagajaca zadnej interwencji osob "z zewnatrz" dopoki obie strony trwajace w takim ukladzie z takiego stanu rzeczy sa zadowolone i sie na taki uklad zgadzaja
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez monique » 8 sie 2011, 18:43 Re: Polacy LGBT

kentstreet napisał(a):w tym roku na paradzie w londynie 'wystartowala' polska grupa z transparentem ' rzadamy ustawy zwiazkow partnerskich w polsce'


Powiedz, że transparent był po angielsku, albo ty walnąłeś się z ortografem, bo jak paradowali z takim błędem na transparencie to tylko wstyd :)

ps. Ja też nie wiedziałam co to znaczy. Pierwszy skojarzenie to samochody na gaz.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 sie 2011, 19:20 Re: Polacy LGBT

ewela119 napisał(a):Dla mnie wiec homoseksualizm jest niegrozna dewiacja seksualna, nie wymagajaca zadnej interwencji osob "z zewnatrz" dopoki obie strony trwajace w takim ukladzie z takiego stanu rzeczy sa zadowolone i sie na taki uklad zgadzaja
Zfadzam sie, ale po prostu mnie coszalewa jak miec/adoptowac dzieci... czy dziecko takich rodzicow moze byc normalne?.... postawmy sie na miejscu tego dziecka... w szkole:
stasiu: jak maja na imie twi rodzice?
kaziu: Adam i Bogdan.....
s:??!!?
no prosze... i czy taki chlopczykk wychowujac sie z 2 ojcami wyrosnie na nrmalne dziecko?

ja tam nie mam nic do lgbt dopoki siedza w swoim gronie ...i nei kloca sie o cos co nie jest im nalezne i nie zgodne z natura kompletnie.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 8 sie 2011, 20:16 Re: Polacy LGBT

bogini8 napisał(a):ja tam nie mam nic do lgbt dopoki siedza w swoim gronie ...i nei kloca sie o cos co nie jest im nalezne i nie zgodne z natura kompletnie


Dokladnie ja do nich tez nic nie mam chca tak zyc to niech sobie tak zyja ich sprawa,ale jak slysze,ze zwiazki homoseksualne domagaja sie prawa do legalnej adopcji to szlak mnie trafia i wkurzaja mnie te ich parady po co sie tak afiszowac?
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez erka » 8 sie 2011, 20:43 Re: Polacy LGBT

bogini8 napisał(a):
ewela119 napisał(a):Dla mnie wiec homoseksualizm jest niegrozna dewiacja seksualna, nie wymagajaca zadnej interwencji osob "z zewnatrz" dopoki obie strony trwajace w takim ukladzie z takiego stanu rzeczy sa zadowolone i sie na taki uklad zgadzaja
Zfadzam sie, ale po prostu mnie coszalewa jak miec/adoptowac dzieci... czy dziecko takich rodzicow moze byc normalne?.... postawmy sie na miejscu tego dziecka... w szkole:
stasiu: jak maja na imie twi rodzice?
kaziu: Adam i Bogdan.....
s:??!!?
no prosze... i czy taki chlopczykk wychowujac sie z 2 ojcami wyrosnie na nrmalne dziecko?

ja tam nie mam nic do lgbt dopoki siedza w swoim gronie ...i nei kloca sie o cos co nie jest im nalezne i nie zgodne z natura kompletnie.



Tak, lepiej miec rodzica alkoholika, psychola, albo mamusie K*** .Poza tym Twoje tezy opierasz na czym...? Na swoich postrzezeniach, ktorych tak naprawde nie masz? Amerykanskie badania wcale nie potwierdzaja Twoich "pogladow", co najlepsze wielu Polakow lubi na ten temat spekulowac, ale na tym niestety to sie konczy, bo "filozofow" po srednich i zawodowkach to tu nie brakuje, a negowac doktorkow jest latwo ale tylko na forach bo nie sadze by bys dala rade w prawdziwej konfrontacji...
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 8 sie 2011, 21:16 Re: Polacy LGBT

Amerykanskie badania wcale nie potwierdzaja Twoich "pogladow"


Ogladajac rozne amerykanskie programy w tv ukazujace calkowite odmozdzenie tegoz narodu i co raz to nowe doniesienia prasowe na temat rozlicznych tamtejszych patoligii ich badania nie sa dla mnie miarodajnym zrodlem informacji

Tak, lepiej miec rodzica alkoholika, psychola, albo mamusie K***


To sa sytuacje patologiczne i w takich przypadkach sluzby socjalne odbieraja dzieci z takich rodzin, a bynajmniej powinny.

Ja bylabym w stanie zaakceptowac prawo do zawierania legalnych zwiazkow przez homoseksualistow, cos na wzor malzenstw by w jasny sposob uregulowac kwestie spadkow czy podzialu majatku ale tez uwazam ze nie powinni miec prawa do adopcji dzieci, to niezgodne z natura, ktora jak napisal kolega kentstreet sie nie myli
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez erka » 8 sie 2011, 21:22 Re: Polacy LGBT

ewela119 napisał(a):
To sa sytuacje patologiczne i w takich przypadkach sluzby socjalne odbieraja dzieci z takich rodzin, a bynajmniej powinny.

Ja bylabym w stanie zaakceptowac prawo do zawierania legalnych zwiazkow przez homoseksualistow, cos na wzor malzenstw by w jasny sposob uregulowac kwestie spadkow czy podzialu majatku ale tez uwazam ze nie powinni miec prawa do adopcji dzieci, to niezgodne z natura, ktora jak napisal kolega kentstreet sie nie myli



A kto Ci dal prawo do decydowania czy ktos moze miec dzieci czy nie? Tymbardziej co jest zgodne z natura czy nie? Moze chodzilo Ci o moralnosc a to z natura ma malo wspolnego... Jesli ktos bedzie chcial to napewno sie o to postara i to w bardzo legalny sposob...
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 8 sie 2011, 21:28 Re: Polacy LGBT

Nie, nie chodzilo mi o moralnosc, chodzilo mi wlasnie o nature, by poczac dziecko potrzebny jest zdrowy mezczyzna i zdrowa kobieta i nie bez powodu tak wlasnie jest.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 8 sie 2011, 21:31 Re: Polacy LGBT

ewela119 napisał(a):Kurcze skoro natura sie nie myli to dlaczego pary homoseksualne nie moga sie rozmnazac w naturalny sposob? Przeciez rozmnazanie sie jest podstawowym warunkiem przetrwania gatunku i glownie temu maja sluzyc stosunki seksualne, patrzac od strony biologicznej. Uczucia i doznania to calkowicie oddzielna kwestia i nad tym tutaj nie chce sie "rozwodzic"


Nic dodac nic ujac.

Sa podstawowe 3 prawdy:
1.Cip.ka jest do siusiania,plodzenia (z przyjemnoscia) i rodzenia
2.Penis jest do siusiania i bzykania
3.A dupa jest do siedzenia pierdzenia i kupkania.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez erka » 8 sie 2011, 21:48 Re: Polacy LGBT

Thomas napisał(a):
ewela119 napisał(a):Kurcze skoro natura sie nie myli to dlaczego pary homoseksualne nie moga sie rozmnazac w naturalny sposob? Przeciez rozmnazanie sie jest podstawowym warunkiem przetrwania gatunku i glownie temu maja sluzyc stosunki seksualne, patrzac od strony biologicznej. Uczucia i doznania to calkowicie oddzielna kwestia i nad tym tutaj nie chce sie "rozwodzic"


Nic dodac nic ujac.

Sa podstawowe 3 prawdy:
1.Cip.ka jest do siusiania,plodzenia (z przyjemnoscia) i rodzenia
2.Penis jest do siusiania i bzykania
3.A dupa jest do siedzenia pierdzenia i kupkania.



Moj Boze jakie to glebokie, co za cipka Ciebie splodzila? I napewno nie nalezalo to do przyjemnosci... Niezle prowokujesz albo kipisz glupota.
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK