Polacy LGBT

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 8 sie 2011, 21:50 Re: Polacy LGBT

Thomas napisał(a):Sa podstawowe 3 prawdy:
1.Cip.ka jest do siusiania,plodzenia (z przyjemnoscia) i rodzenia
2.Penis jest do siusiania i bzykania
3.A dupa jest do siedzenia pierdzenia i kupkania.


hahah no lepiej tego ujac nie mogles :P To jest wlasnie natura
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 sie 2011, 22:02 Re: Polacy LGBT

erka, a co tu jest do konfrontowania? zboczenie? nie ma tematu dla mnie i tyle...i nie jestem po zawdowce tylko po studiach...ciekawe czym ty sie mozesz poszczycic?
a powiedzmi ktory doktor, profesor twierdzi ze posiadanie dzieci przez homoseksualistow jest zgodne z natura?!to moze ty podaj przyklady madralo.. a zboczencow czy alkoholikow wsrod homo teznie brakuje...wiec nie wcinaj sie tuz patologia.
osobisice wolalabymmiec matke alkoholiczke i isc do domu dziecka niz byc wychowana przez 4 jaja!!sorry... to jest dla mnie obrzydliwe jesli dziecko musi patrzec na taka,,milosc,,....

Dodano: -- 8 sie 2011, o 22:07 --

erka napisał(a): I napewno nie nalezalo to do przyjemnosci...
chyba malo wiesz o przyjemnosci... skoro twierdzisz ze plodzenie dzieci jest nie przyjemne...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 9 sie 2011, 00:57 Re: Polacy LGBT

kentstreet napisał(a):Szkoda,że Ty nie czytasz o swojej orietacji , skad sie wziela itp.....


Mial bym czytac o tym ze heteroseksualnosc jest normalna zeby sie poczuc lepiej? Mnie w przeciwienstwie do Ciebie nikt nie szykanujez powodu orientacji wiec jest mi to poprostu nie potrzebne, to chyba logiczne.

kentstreet napisał(a):wez poczytaj cos


hmmm Ciekawy jestem czy w swoim zyciu przeczytales chociaz 10% tego co ja.

Ja natomiast proponuje Ci abys poczytal cos co nie jest o homoseksualizmie i moze na chwile zapomnial o tym kim jestes bo widze ze jak wielu innych masz obsesje na punkcie bycia gejem.
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 9 sie 2011, 12:42 Re: Polacy LGBT

bogini8 napisał(a):erka, a co tu jest do konfrontowania? zboczenie? nie ma tematu dla mnie i tyle...i nie jestem po zawdowce tylko po studiach...ciekawe czym ty sie mozesz poszczycic?
a powiedzmi ktory doktor, profesor twierdzi ze posiadanie dzieci przez homoseksualistow jest zgodne z natura?!to moze ty podaj przyklady madralo.. a zboczencow czy alkoholikow wsrod homo teznie brakuje...wiec nie wcinaj sie tuz patologia.
osobisice wolalabymmiec matke alkoholiczke i isc do domu dziecka niz byc wychowana przez 4 jaja!!sorry... to jest dla mnie obrzydliwe jesli dziecko musi patrzec na taka,,milosc,,....

Dodano: -- 8 sie 2011, o 22:07 --

erka napisał(a): I napewno nie nalezalo to do przyjemnosci...
chyba malo wiesz o przyjemnosci... skoro twierdzisz ze plodzenie dzieci jest nie przyjemne...


Okej nie rodzilam, na razie nie zamierzam a wiem ze Polki w Anglii to uwielbiaja.
Poza tym http://m.wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosc ... owane.html

Moge sie uwazac za osobie biseksualna i jestem z tego dumna, nikomu nic do tego. A dzieki takim postom tylko wyplywa ta wasza zajebista ponoc tolerancja i jacy wy jestescie zajebisci i madrzy i w ogole wszystko u Was cacy. Nic z tzw open mind w Polakach, zawsze ciasnota mozgow i tyle. Nawet podroze Wam nic nie dadza, a papierek rowniez mam ale ten angielski bo polskim mozna tylko d**e sobie podetrzec.
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 9 sie 2011, 14:25 Re: Polacy LGBT

erka napisał(a):(...) a papierek rowniez mam ale ten angielski bo polskim mozna tylko d**e sobie podetrzec.

Współczuję.
Patrząc na poziom szkolnictwa tutaj zdecydowanie wolę moje wykształcenie. A poza tym to nie papierek świadczy o człowieku a to co sobą reprezentuje - robi/mówi. Więc angielskim papierkiem też sobie można spokojnie podetrzeć.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 9 sie 2011, 15:37 Re: Polacy LGBT

żal.. i smutek ogarnia mnie jak Was czytam :(

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 9 sie 2011, 15:48 Re: Polacy LGBT

Erka ma racje !! a natura sie nie mysli..homosexualnosc jest naturalna.. fakt wychowywania przez takie pary dzieci jest naturalna jest to w przyrodzie wsroc zwierzat i byla od zawsze wsrod ludzi..boze takie wy niedołuki jestescie !! ja chcę zaadoptowac dziecko z moim partnerem i bede go wychowywal tak jak mi sie podoba i wyrosnie na czlowieka madrego...i nikt mi tego nie zabroni bo mam takie prawo !! bo ten kraj jest MĄDRZEJSZY od innych..........

Dodano: -- 9 sie 2011, 16:50 --

a homophobia jest karana w tym kraju na szczęście !

Dodano: -- 9 sie 2011, 16:52 --

Erka..nie ma co zwracać uwagii na nie wyedukowanych ludzi.....tylko tak u n as w polsce sie o tym nie naucza uczy sie bzdetow..a tu naszczescie jest nauko o tolerancji homnosexualnosci i ROZNYCH typach rodzin !! GET OVER IT BROTHERS !!!!
mam nadzieje ze Polska kiedys dojdzie do tego co ten kraj ....

Dodano: -- 9 sie 2011, 16:54 --

Rodacy..proponuje sie zapoznac z tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Rodziciels ... %82ciowych http://www.canada.com/vancouversun/news ... 31e7d5c44d




ja jestem dumny z tego ze jestem biseksualny !! kocham to i nigdy sie nie zmienie !

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 9 sie 2011, 16:02 Re: Polacy LGBT

kentstreet napisał(a):boze takie wy niedołuki jestescie


:lol: :lol: :lol:

A tak swoja droga Boga (jesli w ogole istnieje) to Ty lepiej w to nie mieszaj
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 9 sie 2011, 16:06 Re: Polacy LGBT

a czemu ?? Jeśli chcę zamieszać w cokolwiek krasnoludki czy jednorożce to prawo mi tego nie zabrania xdd czemu miało by mi zabronić mieszania w to boga ??

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 9 sie 2011, 16:14 Re: Polacy LGBT

czy tyumiesz czytac ze zrozumieniem????!!!
erka napisał(a):erka napisał(a):I napewno nie nalezalo to do przyjemnosci... chyba malo wiesz o przyjemnosci... skoro twierdzisz ze plodzenie dzieci jest nie przyjemne...

erka napisał(a):Okej nie rodzilam, na razie nie zamierzam a wiem ze Polki w Anglii to uwielbiaja.

ja o robieniu dziecia ty o rodzeniu! a kto powiedzial ze porod jest przyjemny.... ja mowie ze plodzenie dziecka czyli sexc,milosc, bzykanie jak zwal tak zwal to czynnosc przyjemna...a ty mi piszesz ze polki lubia rodzic.,, juz chyba sama niewiesz co napisac.,..
AdamBoltryk napisał(a):Patrząc na poziom szkolnictwa tutaj zdecydowanie wolę moje wykształcenie. A poza tym to nie papierek świadczy o człowieku a to co sobą reprezentuje - robi/mówi. Więc angielskim papierkiem też sobie można spokojnie podetrzeć.
co racja to racja :)
kentstreet napisał(a):ja chcę zaadoptowac dziecko z moim partnerem i bede go wychowywal tak jak mi sie podoba i wyrosnie na czlowieka madrego
czyli na takiego samego jak wy....
kentstreet napisał(a):mam nadzieje ze Polska kiedys dojdzie do tego co ten kraj ....
a ja nie...
wlasnie po wczorajszych akcjach widac do czego ten kraj dochodzi...rownosc wolnosc i na wszystko sie pozwala..pozniej sa efekty...dac palec to cala reke wezma...i z wami tez tak jest...bo to nie jest normalne tylko zboczone..i nie chcialabym zeby moje dziecko bylo wytykane palcami ze ma rodzicow pedalow sorry
A skoro to jest takie normalne to se zrobte dziecko z partnerem, napewno dostaniesz nagrode jak ci sie uda. przeciez to najnormalniejsza rzecz w swiecie.,...najbardziej naturalna to do dziela panowie!
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 9 sie 2011, 16:22 Re: Polacy LGBT

Niestety nie mam wpływu na seksualność mojego dzieckka gdyby powiedziało ,że jest gejem/lesbijka/bi to pewnie bym się ucieszył bo mielibyśmy mnostwo do gadania..ale jak bedzie straight to też się uciesze :P

Dodano: -- 9 sie 2011, 17:24 --

Niestety ze swojej i tylko swojej dedukacji do niczego nie dojdziecie tutaj trzeba nauki nauki i nauki..postudiujscie antropologie ewolucyjna,antropologie kultury..gender studies ,ewolicje ..a potem sie wypowiadajcie..wiekszosc ze znanych mi ewolucjonistow jak najbardziej poperwa homosexualizm i wszystkie kwestie z tego plynace !! a zamieszek w to nie mieszaj..to inny temat.. czyjaś sexualnosc nie ma nic do tego......czas dorosnąć !

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 9 sie 2011, 16:29 Re: Polacy LGBT

z listu doroslej juz dziewczyny:,,..czuje do niego obrzydzenie którego nie moge opanować. Czuje coś w swoim wnętrzu co mnie od niego odpycha...jak sobie pomyśle co moj ojciec wyrabia to..ah. Jedyny plus całej tej sytuacji to to że moge z nim pogadać jak z kobieta, mimo że jest facetem jakoś inaczej mi się z nim gada.Nie jest zniewieściały..wręcz przeciwnie-męski. W tym związku jest chyba facetem..to jest dla mnie brzydliwe i chore. ..,,
chcialbys zeby twoje dzieck tak o tobie myslalo??

Dodano: -- 9 sie 2011, o 16:30 --

kentstreet napisał(a):fakt wychowywania przez takie pary dzieci jest naturalna jest to w przyrodzie wsroc zwierzat
powołujecie się na badania naukowe i dajecie przykłady z życia zwierząt, niestety u zwierząt jest to pseudohomoseksualizm mający uzasadnienie w specyfice gatunku i służący rozmnażaniu lub przetrwaniu. Wasz homoseksualizm nie służy rozmnażaniu, jest chorobliwym wynaturzeniem ...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Steinik » 9 sie 2011, 16:32 Re: Polacy LGBT

hmmm czegos nierozumiem...homosekualizm nie jest choroba<tak przynajmniej niektorzy sie upieraja>
czym wiec jest??zboczeniem/parafilia??
jezeli jest zboczeniem co osoby LGBT mysla o pedofilii,zoofilii.??
lub jezeli jest choroba...schizofrenik tez powinnien walczyc o swoje prawa....??
i jeszcze jedno pytanko...co to jest wiec normalnosc??
pytam bo czytajac to co tu sie wypisuje sama sie gubie...
bronienie swojego zdania jest wiec podwazanie drugiego??

ehhh tak mnie jakos naszlo...niechcialam tym nikogo,krytykowac,osadzac, poprostu jestem ciekawa odpowiedzi...
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 9 sie 2011, 16:33 Re: Polacy LGBT

..Jeżeli dwoje ludzi tej samej płci decyduje się na życie ze sobą, nazywają to miłością - ok, nie wnikam w to, co się dzieje między nimi. Adoptowanie dziecka jest już działaniem wobec innych osób. Spoza ich związku a na dodatek za młodych, aby podejmować decyzje co do swojej orientacji.

Niech homoseksualiści będą ludźmi dorosłymi i ponoszą konsekwencje swoich wyborów. Jednym z nich jest niemożność posiadania dzieci. Skoro nie mogą ich z przyczyn fizycznych posiadać, to nie będą w stanie być rodziną zastępczą dla jakiegoś opuszczonego dziecka. Z czego to wynika? Proste - jeżeli jakaś para heteroseksualna dzieci mieć nie może, to nie bierze się to z tego, że nie mieli by fizycznej możliwości zapłodnienia wynikającej z takiej samej konstrukcji ciał. Po to naturalnie są dwie płcie, aby z ich połączenia wynikało dziecko, i również tak samo naturalnie takie pary są przeznaczone do tychże owoców spółkowania późniejszego wychowywania.
Ktoś mi powie, że przecież u zwierząt też zachodzą przypadki homoseksualizmu, więc to też jest naturalne. Dobra, ale takie pary osobników nie przywłaszczają sobie nawet opuszczonych młodych.
Po prostu nie dla psa kiełbasa, jak to mówią. Jestem na nie dla adopcji przez pary homoseksualnei tyle w tym temacie...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez artkor » 9 sie 2011, 16:33 Re: Polacy LGBT

kentstreet napisał(a):ja chcę zaadoptowac dziecko z moim partnerem i bede go wychowywal tak jak mi sie podoba i wyrosnie na czlowieka madrego..


Bierzesz pod uwagę to że przez swój egoizm mógłbyś skrzywdzić dziecko?
Nie każde dziecko będzie szczęśliwe mając dwóch tatusiów.

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK