co z depozytem ?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 23 mar 2007, 17:58 Re: co z depozytem ?

no tak, ale zawsze np ci..a MOGA CI PROBOWAC WMOWIC ZE COS USZKODZILAS, WIEC WARTO ZROBIC FOTKI PRZY LANDLORDZIE. a depozyt jest zwrotny.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 23 mar 2007, 18:47 Re: co z depozytem ?

Monika_88 napisał(a):ale ten depozyt jest wkoncu zwrotny czy nie zwrotny ?:? bo jak nic nie zniszcze to chyba mi to zwrócą ?


jasne ze ci zwroca, monia :mrgreen:
o, przypomnialo mi sie- nie wiem od kiedy ale w tym roku wchodza nowe przepisy dot. wlasnie depozytu. Deppozyt wplacany przez mieszkancow bedzie zabezpieczony w banku na specjalnym koncie, a zasady wyplacania depozytu (tzn. ile bedzie zwrocone mieszkancom w razie jakichs szkod) ustali niezalezna organizacja tez do tego stworzona. :mrgreen:
w tej chwili jest tak ze depozytem zarzadza agencja ktora po obejrzeniu mieszkania po wyprowadzc sama decyduje ile zwroca... a to juz nie jest takie obiektywne,nie? :neutral:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 23 mar 2007, 20:51 Re: co z depozytem ?

Ja miałam raz sytuacje ze mi nie zwrócono depozytu w całości. Mięliśmy w umowie malutka klauzurke, mianowicie dbać o ogród. Zwykle to zadanie Landlorda no ale ten był wygodny. Może i byśmy dbali bardziej o ten ogród ale po pierwsze nie mieliśmy czasu a po drugie on był od początku zaniedbany. Kosiarkę do dyspozycji mięliśmy chyba z przed 50 lat, zardzewiałą i nie do użytku. Oczywiście można było wynająć ogrodnika ale to by chyba już pokryło cały depozyt. Zdecydowałam ze więcej nie wynajmuje więcej domu z ogrodem, nie oznacza to jednak ze nie chce mięć w przyszłości własnego. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

Poprzednia strona

Powrót do MIESZKANIE

cron