Zerwanie umowy z agencja przed czasem

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 30 sty 2013, 23:01 Zerwanie umowy z agencja przed czasem

Sprawa wyglada tak mam jeszcze miesiąc umowę z agencja, dostałem mieszkanie z wolverhampton homes i nie mam pojęcia jak zerwać z nimi umowę. Niespodziewalem sie ze mieszkanie można dostać po 4 miesiącach od aplikacji. Nie bardzo chce płacić w tym miesiącu 2-uch czynszów bo council nie chce poczekać. Skończyłem remont no i czas na zapłacenie rentu na pierwszy house zbliża sie wielkimi krokami. Ma ktoś jakieś pomysły jak to rozwiązać. W piątek mam spotkanie z managerem connelsa.

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mik247 » 31 sty 2013, 19:23 Re: Zerwanie umowy z agencja przed czasem

Nie pozostaje Ci nic innego jak powiedziec mu prawde, starales sie o mieszkanie i o dziwo szybko dostales,a do tego Oni nie poczekaja, a skoro starales sie o nie,to znaczy ze krucho z kasa u Ciebie,wiec tym bardziej nie jestes w stanie zaplacic czynsu za dwa domy. Pewnie masz kontrakt podpisany z agencja,wiec jak koles bedzie wyrozumialy to ok,ale jak nie to nic nie zrobisz! Pamietaj tez ze zazwyczaj trzeba dac agencji znac o wyprowadzce miesiac czasu przed!
Zostaje jeszcze jedna opcja,jak sie nie zgodzi to wyprowadzic sie mimo to,ale i pozegnac sie z depozytem.
Avatar użytkownika
mik247
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączył: 4 sty 2010, 16:03
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 2 lut 2013, 22:40 Re: Zerwanie umowy z agencja przed czasem

Wyszło jak wyszło nie mogę zerwać umowy zapłaciłem im czynsz i do 12 marca mam dwa domy, dobrze ze tylko ostatni miesiąc miałem do płacenia. Trochę to głupie dać 450 żeby tyle samo depozytu dostać z powrotem. Nie chce palić za sobą mostów może kiedys będę coś od nich potrzebował.

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 3 lut 2013, 00:56 Re: Zerwanie umowy z agencja przed czasem

takie cos napewno zle wygladaloby w Twojej historii kredytowej i referencjach, a kto wie, moze jeszcze kiedys bedziesz potrzebowal wynajac cos od agencji, tej czy innej. Nie warto palic za soba mostow
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE