Pytanie z innej beczki ;-)

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez Miguel » 12 sie 2006, 13:34 Pytanie z innej beczki ;-)

Wybieram się na początku marca 2007 z dziewczyną oglądać w Birmingham halowe ME w LA. Jako, że zarabiam "po polsku", staram się maksymalnie ograniczyć i tak niemałe koszty tego przedsięwzięcia. Brakuje już mi tylko noclegu. Hotele i hostele zostawiam sobie na później - teraz zastanawiam się, czy słyszeliście o jakichś ofertach wynajęcia pokoju w mieszkaniu np. dla ludzi udających się do pracy i szukających czegoś na początek. Ja wprawdzie do pracy się nie udaję i pokoju potrzebowałbym tylko na tydzień, ale ciekawi mnie czy mógłbym coś znaleźć na takich zasadach? Ew. kaucja nie stanowi problemu.

Tak się złożyło, że wśród wielu moich znajomych, którzy wyjechali na Wyspy akurat nikt nie trafił do Birmingham i w okolice. I stąd moje pytanie.

Miguel
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 sie 2006, 13:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 20 sie 2006, 22:11 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

Miguel napisał(a):Wybieram się na początku marca 2007 z dziewczyną oglądać w Birmingham halowe ME w LA. Jako, że zarabiam "po polsku", staram się maksymalnie ograniczyć i tak niemałe koszty tego przedsięwzięcia. Brakuje już mi tylko noclegu. Hotele i hostele zostawiam sobie na później - teraz zastanawiam się, czy słyszeliście o jakichś ofertach wynajęcia pokoju w mieszkaniu np. dla ludzi udających się do pracy i szukających czegoś na początek. Ja wprawdzie do pracy się nie udaję i pokoju potrzebowałbym tylko na tydzień, ale ciekawi mnie czy mógłbym coś znaleźć na takich zasadach? Ew. kaucja nie stanowi problemu.

Tak się złożyło, że wśród wielu moich znajomych, którzy wyjechali na Wyspy akurat nikt nie trafił do Birmingham i w okolice. I stąd moje pytanie.

hmmm, pozno odpisuje..
ciezko bedzie ci cos znalezc na tydzien; osobiscie watpie tez zeby ktokolwiek w cos takiego poszedl- a nuz sie bedzie bac ze mu zdemolujesz pokoik albo zmienisz fason scian :???: chyba bedzie lepiej jeslipojdziesz sobie do hotelu gdzie w zaciszu pokoju nie tylko odpoczniesz po ME ale tez bez swiadkow pobaraszkujesz ze swoja missus :mrgreen:
wejdz na strony travelodge albo holiday inn - w Brum tego jest bardzo duzo. powodzenia
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Miguel » 21 sie 2006, 15:04 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

Dzięki za info o travelodge. Rozumiem, że w Anglii już taniej, niż 26 GPB za pokój, raczej się niczego nie znajdzie?

Miguel
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 sie 2006, 13:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 22 sie 2006, 13:39 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

Mysle ze jesli nie chcecie zatrzymac sie w hostelu, to tansza opcja niz hotel bedzie B&B, czyli bed and breakfast. Poszukaj w necie, myusle ze spokojnie znajdziesz cos za 20 funciakow dziennie. Poszukaj w google :)

pozdro
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Miguel » 22 sie 2006, 17:14 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

To nie tak, że nie chcę zatrzymać się w hostelu. Liczyłem tu na radę od kogoś, kto był w jakimś określonym miejscu i może je polecić. Z Google umiem korzystać i jakoś nie znalazłem tam nic ciekawego cenowo. Bo 20 GPB za osobę w B&B lub hostelu, to nie jest coś, czego szukam.
Ostatnio edytowano 22 sie 2006, 17:40 przez Miguel, łącznie edytowano 1 raz

Miguel
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 sie 2006, 13:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 22 sie 2006, 17:30 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

spoko miguel, niczego nie insynuowalem. napisalem o _hostelu_, bo po prostu ja osobiscie jadac gdziekolwiek nie chcialbym spac z kilkoma obcymi ludzmi w pokoju, choc sa osoby ktorym to nie przeszkadza. I w tym kontekscie B&B jest chyba drugim najtanszym rozwiazaniem, gwarantujacym poziom, bezpieczenstwo, itp. Na pewno tanszym niz hotel.

Pozdro
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Miguel » 22 sie 2006, 18:32 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

rondzik napisał(a): po prostu ja osobiscie jadac gdziekolwiek nie chcialbym spac z kilkoma obcymi ludzmi w pokoju, choc sa osoby ktorym to nie przeszkadza.

Pozdro


Ja też bym nie chciał, ale jak pisałem - chodzi mi o redukcję kosztów, a znajomych w B. nie mam.

Również pozdrawiam!

Miguel
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 sie 2006, 13:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 22 sie 2006, 19:18 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

a ja uwazam ze 26L za dobe w Travelodge to jest rozsadna cena. Bylem ostatnio w Leeds w tymze hotelu- czysciutko, cichutko, prywatna lazienka, mega prysznic (idealny dla pary :wink: ), tv, czajnik, zelazko. Glod rankiem tez nie grozi bo podaja sniadanko- rogaliki, dzem, jogurcik..
Tea, anyone? :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Miguel » 22 sie 2006, 19:25 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

Też uważam, że to rozsądna cena, tylko obowiązuje ona tylko w tych gościńcach, które są zlokalizowane na peryferiach Birmingham, żeby nie powiedzieć, że w sąsiednich miasteczkach. A to może powodować komplikacje w dojazdach do National Indoor Arena.

Miguel
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 sie 2006, 13:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 22 sie 2006, 19:29 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

Miguel napisał(a):Też uważam, że to rozsądna cena, tylko obowiązuje ona tylko w tych gościńcach, które są zlokalizowane na peryferiach Birmingham, żeby nie powiedzieć, że w sąsiednich miasteczkach. A to może powodować komplikacje w dojazdach do National Indoor Arena.

a to prawda :neutral: jest jedno travelodge na Broad Street ale jestem zbyt leniwy by sprawdzic tam ceny :wink:
a czy przy lotnisku nie ma zadnych hoteli? chocby Holiday Inn?
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 23 sie 2006, 06:54 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

przy lotnisku raczej bedzie drogo. moze ten http://travel.ciao.co.uk/Formule_1_Birm ... m__6381826 wsiadasz w autobus 900, 15 - 20 min i jestes :mrgreen: pozdro
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Miguel » 23 sie 2006, 07:09 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

Biorę pod uwage Formułę, ale mam na nia czas - rezerwacje tam mozna zrobić najwcześniej na 100 dni przed przyjazdem.

Ale dzięki za informację o dogodnym połączeniu! Rozumiem, że łączy ono bezpośrednio okolice tego hotelu z okolicami NIA?

Miguel
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 sie 2006, 13:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 23 sie 2006, 19:03 Re: Pytanie z innej beczki ;-)

Ale dzięki za informację o dogodnym połączeniu! Rozumiem, że łączy ono bezpośrednio okolice tego hotelu z okolicami NIA?


nom 900tka jest calkiem blisko od formuly
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE