Problemy z Landlordem

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 23 cze 2007, 20:04 Problemy z Landlordem

Heya!
OD ponad 8 miesiecy wynajmujemy pokoj i mamy problemy z landlordem, poniewaz nie reaguje na zadne zglaszane usterki. Aktualnie po ostatnich deszczach zaczal przeciekac nam dach. Gdy mocno pada w pokoju mamy rozstawione wiadra a teraz juz nawet wdal sie grzyb i to spory. Postanowilismy juz nawet nie placic do momentu naprawy szkod ale i nawet to nie wzbudza zadnej reakcji londlorada (moze po za wyjatkiem obiecanek, ktore koncza sie tylko na slowach ). Czy mozna gdzies zglosic nieuczciwego kolesia i jego agencje?
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 23 cze 2007, 20:22 Re: Problemy z Landlordem

można a wręcz trzeba!!!! w autobusach kiedyś widziałem kampanię przeciwko nieuczciwym landom. ale nie mam tego problemu (nie aż w takiej skali) więc numeru nie mam.

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Magdzia1983 » 23 cze 2007, 21:00 problemy z landlordem

Witam,
Zadzwoń do Housing Department. Oni szybko reagują i zadzwonią do niego. Dadzą mu jakiś czas na naprawę i mam nadzieję, że pomoże.
Pozdrawiam
Magda
Avatar użytkownika
Magdzia1983
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 10 lis 2006, 00:00
Lokalizacja: Rzeszów - Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 24 cze 2007, 01:22 Re: Problemy z Landlordem

OD ponad 8 miesiecy wynajmujemy pokoj i mamy problemy z landlordem, poniewaz nie reaguje na zadne zglaszane usterki


Ja w podobnej sytuacji po prostu sie wyprowadzilem z dnia na dzien - ale mialem mniej przerabana sytuacje pod wzgledem prawnym (zadnej umowy, tyle ze 100£ depozytu poszlo sie ...). Ale nie zaluje.

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 45
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 24 cze 2007, 10:42 Re: Problemy z Landlordem

ok, dzieki! A czy masz moze numer do housing department?
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Aggressiva » 24 cze 2007, 14:34 Re: Problemy z Landlordem

Moi znajomi w takiej sytuacji przyprowadzili policje- pomoglo. Tyle, ze oni wynajmowali przez agencje, wiec przyprowadzili policje do agencji i w koncu agencja znalazla im nowy dom.

Aggressiva
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 24 maja 2007, 15:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 25 cze 2007, 12:23 Re: Problemy z Landlordem

http://www.birmingham.gov.uk/GenerateCo ... ENU_ID=310

Nie wiem czy link zadziala - zreszta jest na etapie wyboru dzielnicy.
Jesli nie po prostu wejdz na strone councilu, drugie okienko od lewej w gornym rzedzie to Community a w nim na samej gorze link do housing.

link dziala :)

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 45
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 8 lip 2007, 00:30 Re: Problemy z Landlordem

szukaj najlepiej następnego pokoju. może cie kolo za podpierniczenie exmitować.
Polecam pytać w sklepikach u ci..a.

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 8 lip 2007, 12:24 Re: Problemy z Landlordem

Wozek, ?? ze za co moze cie exmitowac??
Jezeli bedziemy pozwalac soba pomiatac to tak bedzie.
Ja jestem za dochodzeniem swoich praw.
Jezeli ktos ma umowe z lanlordem/agencja postrasz ich councilem -house department, citizen association, policja czy sadem.( u mnie pomoglo )
Jezeli lanlord zacznie ci gorozic postaraj sie nagrac grozby albo w inny sposob je udowodnic i idz na policje.
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE