Na ile przed...?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez Nadia » 2 lis 2006, 16:37 Na ile przed...?

Czy ktoś z was wie może na ile przed wyjazdem trzeba zamawiać te pokoje z tej strony ?

http://www.rightmove.co.uk/

ktoś może korzystał i wie...

Nadia
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 11 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 3 lis 2006, 07:36 Re: Na ile przed...?

Jak przegladasz ogloszenia to masz nr tel albo mejla, wystarczy sie skontaktowac. Ja proponuje miesiac przed przyjazdem. Zobacz jeszcze tu http://birmingham.gumtree.com/ Pozdro
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 22 sty 2007, 22:47 Re: Na ile przed...?

Nadia napisał(a):Czy ktoś z was wie może na ile przed wyjazdem trzeba zamawiać te pokoje z tej strony ?

http://www.rightmove.co.uk/

ktoś może korzystał i wie...

a mozna 'przed'??
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 24 sty 2007, 22:59 Re: Na ile przed...?

Strona którą podałes to tylko wyszukiwarka w róznych agencjach... kazda agencja ma swoje zasady, jednak podone .. nie wiem jak pokoje... ale jak załatwiałem mieszkanie przez ta stronke to mi sie przeciagło na 2 tygodnie od pierwszego telefonu do nich poprzez obejrzenie, wypełnienie aplikacji, podpisanie umowy... potrzebne były referencje konto w banku i inne pierdólki wiec nie wiem czy wogóle załatwisz to przed przyjazdem.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 25 sty 2007, 07:19 Re: Na ile przed...?

x.x.x...x.x.x, nie tylko, mozesz sie przekonac wpisz po polsku np. "pokoj" i bedziesz mial od prywatnych osob
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 25 sty 2007, 17:07 Re: Na ile przed...?

Yardley napisał(a):x.x.x...x.x.x, nie tylko, mozesz sie przekonac wpisz po polsku np. "pokoj" i bedziesz mial od prywatnych osob


Ale ja pisałem swojego posta odnośnie strony www.rightmove.co.uk ... bo o to było pytaie.
Co do wpisania tam czegokolwiek innego niz kod pocztowy lub miasto to nie mam pojecia gdzie to zrobic bo chyba sie nie da.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 25 sty 2007, 19:18 Re: Na ile przed...?

x.x.x...x.x.x napisał(a):Strona którą podałes to tylko wyszukiwarka w róznych agencjach
to do Nadia, piszesz "podales" hehehe
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 25 sty 2007, 19:25 Re: Na ile przed...?

Yardley napisał(a):
x.x.x...x.x.x napisał(a):Strona którą podałes to tylko wyszukiwarka w róznych agencjach
to do Nadia, piszesz "podales" hehehe


No to mnie złapałEŚ, ot drobne niedopatrzenie, następnym razem bede uwazniejszy. :wink:

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 4 lut 2007, 11:59 Re: Na ile przed...?

WystarcZY napisac do tej osoby lub zadzwonić :) ja już się pytam o pokoje , ostatnio spotkałam sie z odpowiedzia ze pan mi zarezerwuje pokój tylko zebym dała jeszcze znac około miesiąc wczesniej czy napewno przyjade :) no ale zrezygnowałam bo dzielnica na zad*upiu ze tak powiem ;)
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE