stancja

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez nom » 12 kwi 2010, 11:10 stancja

witam

po ile sa tu stancje w birmingham w jakiej dzielnicy najlepiej zamieszkac chcialbym z bratem przeprowadzic sie tu i pracowac, poleccie mi. z gory dzieki

nom
Raczkujący
 
 
Posty: 73
Dołączył: 28 sty 2010, 15:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 12 kwi 2010, 16:38 Re: stancja

na spokojnie możecie liczyć 50 funtów tygodniowo z rachunkami od łba - za łóżko/pokój. Wszystko co znajdziesz drożej - wymagajcie większych wygód. A co taniej - macie szczęście.
Dzielnice? Kwestia gustu. od 2ch prawie lat Aston i jakoś nie narzekam mocno. Erdington to polakowo, jakbyś szukał czegoś w tym guście.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Mawashi » 8 lis 2010, 16:09 Re: stancja

Witam mieszkam w Polsce ale muszę wyjechać. Czy ktoś z Was mógłby mi pomoc?? tzn. przekimać kilka nocy do puki czegoś sobie nie znajdę. Jest to dla mnie bardzo ważne.
Jeśli tak proszę info na piriv. Odwdzięczę się

Mawashi
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 lis 2010, 15:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Danielos » 9 lis 2010, 19:52 Re: stancja

Ja bym Ci chętnie pomógł :D ale znajduję się w takiej samej sytuacji jak Ty ;]

Danielos
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 16 lip 2010, 21:55
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamalena » 26 lis 2010, 11:44 Re: stancja

wiesz wytlumacz mi jak sobie wyobrazasz przekimanie sie na kilka nocy. Przeciez nie znajdziesz pracy w tydzien. Na dzien dzisiejszy jest tu duzo rodowitych anglikow ktorzy po kilka miesiecy sa na bezrobotnym. Jak mi wytlumaczysz w jaki sposob zamiezasz znalesc wlasne lokum po kilku dniach to oferuje Ci pokoj do wynajecia za polowe ceny, ba chyba nawet za grosz :)

kamalena
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 2 wrz 2009, 00:36
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE