Witam i prosze o pomoc

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

Nie wybranoPostNapisane przez Krisss » 13 cze 2006, 10:50 Witam i prosze o pomoc

Chcialbym serdecznie sie z Wami wszystkimi przywitac. Jestem nowy na forum i bycmoze moj post zalozony tutaj jest niezgodny z regulaminem ale mam nadzieje ze Admin przymknie troszke oko i nie usunie go a tylko przeniesie w odpowiednie miejsce jesli to ktore wybralem jest zle.
Do sedna, pilnie potrzebuje mieszkania/domu do wynajecia w Birmingham. Interesuje mnie najlepiej dom 4 pokojowy (do 400 funtow za tydzien). Sprawa niecierpiaca zwloki gdyz do jutra moi znajomi musza sie wyprowadzic z miejsca gdzie obecnie mieszkaja a juz w najblizszym czasie przyjezdza cala brygada ktora potrzebuje lokum. Bylbym wdzieczny za udzielenie jakis namiarow i ewentualnie numerow. Interesuja mnie takze zwykle pokoje, single lub double, jednym slowem jakas meta. Za wszelkie informacje z gory dziekuje. Prosze o kontakt na PW, mail moto4life@o2.pl i ewentualnie gg 5135247. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Krisss
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 cze 2006, 10:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 14 cze 2006, 13:33 Re: Witam i prosze o pomoc

Krisss napisał(a): Interesuje mnie najlepiej dom 4 pokojowy (do 400 funtow za tydzien).

Za 400 funtów tygodniowo to ja Ci swój odnajme :lol: :lol:
Poszukaj tutaj może coś znajdziesz
http://birmingham.gumtree.com/
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez DD » 15 cze 2006, 12:59 moze tu:

http://www.rightmove.co.uk chyba najlepsze oferty

a jak chca byle co to może cos w stylu British OAK po jakies 80-100 funtow miesiecznie ale od razu mowie, ze to rzeznia 15 m2 dla 7 osob

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE