Polska uczelnia w Birmingham?

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez haplopelma » 22 mar 2014, 17:02 Polska uczelnia w Birmingham?

Witam. Orientuje się ktoś czy w Birmingham lub bliskich okolicach jest polska uczelnia wyższa?

haplopelma
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 27 cze 2013, 10:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 22 mar 2014, 20:30 Re: Polska uczelnia w Birmingham?

Dwie godziny samolotem to jak o rzut beretem:D
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 22 mar 2014, 20:43 Re: Polska uczelnia w Birmingham?

Wiem ze kiedys w Domu Polskim osbywaly sie zloty jakichs zaocznych studiow jednej z prywatnych polskich uczelni.

Nie wiem czy jeszcze maja tam miejsce, ale trafilam kiedys na artykul, ktory odnosil sie do prawnych aspektow takich kursow. Zadna z polskich uczelni nie ma prawa otwierania swoich filii poza granicami kraju.
Oznacza to ze "dyplom" takiej uczelni moze byc po prostu niewazny, albo w polowie drogi do dyplomu uczelnia moze zaprzestac swojej dzialalnosci.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 23 mar 2014, 08:16

Moze glupie pytanie ale po co Ci w UK Polska uczelnia wyzsza ?

Status Angielskich uczelni jest o wiele wyzszy a takze sposoby nauczania i podejscie do studenta jest wiele lepsze...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez haplopelma » 23 mar 2014, 11:54 Re: Polska uczelnia w Birmingham?

Pytam bo zamierzam zostać w Birmingham bardziej na stałe od wakacji, a zostanie mi rok studiów w Polsce i szkoda mi juz tych dwóch lat :) Ale to są studia zaoczne wiec jakby nie bylo to tez jakoś sobie poradzę :)

Dziękuję za odpowiedz :)

haplopelma
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 27 cze 2013, 10:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 23 mar 2014, 14:21 Re: Polska uczelnia w Birmingham?

Na podstawie punktow z polskiej uczelni mozesz starac sie o miejsce na angielskiej.
Marzec to idealny czas zeby zaczac starac sie o miejsce I o kredyt studencki, bo procedury sa zwykle dosc czasochlonne.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez haplopelma » 23 mar 2014, 18:54 Re: Polska uczelnia w Birmingham?

O tym nie wiedzialam:) ale mysle ze mogłabym miec klopot z językiem trochę zeby tak odrazu isc do angielskiej. Mam certyfikat z ang ale poziom B1, wiec na pewno mi to nie wystarczy, zeby sie tam dostac..
Ale poczytam cos o tym:) a jesli ktos wie o jakis uczelniach w Birmingham to prosze dac znac :)

haplopelma
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 27 cze 2013, 10:14
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY