Primary school w West Brom i okolicach

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 3 wrz 2008, 18:52 Primary school w West Brom i okolicach

Czy ktoś z Was mógłby podać jakąś szkołe podstawową w West Bromwich lub okolicach do której uczęszczają polskie dzieci? Czy pracują tam jacyś polscy nauczyciele? Z góry dzieki!
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika 2 » 5 wrz 2008, 08:13 Re: Primary school w West Brom i okolicach

na Claipit Lane jest primary school RYDERS GREEN duzo polskich dzieci to jest West Bromwich [kolo sklep NISA]

monika 2
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 2 wrz 2008, 15:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez m eva » 5 wrz 2008, 08:26 Re: Primary school w West Brom i okolicach

Cześć.Polecam szkołe Guns Village Primary School w West Bromwich.Jest tam dużo polskich dzieci,nauczycieli polskich raczej nie ma ale może to i lepiej bo wtedy dziecko szybciej nauczy się języka angielskiego.W szkole są super nauczyciele.Z czystym sumieniem polecam,moje dziecko też tam chodzi do szkoły. :-)

m eva
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 3 wrz 2008, 20:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez nowi » 24 sie 2012, 16:35 Re: Primary school w West Brom i okolicach

m eva, Mam do Ciebie pytanie, czy Twoje dziecko nadal chodzi do tej szkoły? I z perspektywy czasu nadal ją polecasz?

Dodano: -- 24 sie 2012, 17:45 --

Grzes*, Witam, zauważyłam, że jakiś czas już tu jesteś, ja niestety jestem nowa i stąd moje pytanie do Ciebie, czy znalazłeś jakąś dobrą szkołę dla dziecka? Szukam opinii na temat Primary School na West Bromie, ale na razie bez rezultatów. Każda informacja będzie dla mnie cenna. Pozdrawiam

nowi
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 20 sie 2012, 12:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bubu » 25 sie 2012, 17:57 Re: Primary school w West Brom i okolicach

moj syn chodzi do ryders green primary school.jest tam polska pani do pomocy dla polskich dzieci

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anianowysacz » 10 gru 2014, 08:34 Re: Primary school w West Brom i okolicach

wita,m szukam informacji odnosnie szkoly primary school w tipton okolice lidla i asdy do ktorej skzoly w okolicy chodzi duzo polskich dzieci wyjezdzam 12 grudnia i chce zeby syn w angli czul sie jak najlepiej i zeby mial kontakt z poalkami rowniez w szkole prosze o info moze byc na emaila ankaa171@wp.pl

anianowysacz
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 23 cze 2013, 10:38
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY