Kurs nauki angielskiego

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 17 sty 2011, 15:37 Re: Kurs nauki angielskiego

Brasshouse Language School. Polecam.
Zapisy od wrzesnia

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 25 mar 2013, 10:40 Re: Kurs nauki angielskiego

witam chciałabym odświeżyć temacik zamierzam od września pójść do szkoły języka angielskiego dla dorosłych . Szkoła znajduje się w walsall ws3 pózniej podam dokładniejsze namiary uczą tam dorosłych języka na róznych poziomach od zera uczą róznych języków jak angielski hiszpański itp
Ja chciałabym pójśc na angielski podstawowy od poniedziałku do piątku na rano myślęze to najlepszy sposób na szybkie nauczenie się języka niż tylko wikendowe a że od września nie bede pracować to mam taka możliwośc
szkoła jest za darmo
chciałabym sie dowiedzieć czy może jest ktoś zainteresowany pójśc tam zemna zawsze razniej
jak coś proszę piszcie pózniej podam dokładny adres i tel i nazwe szkoły

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bija » 25 mar 2013, 13:10 Re: Kurs nauki angielskiego

Witam mam 37:):)
Jeszcze mieszkam w Polsce ale w połowie czerwca przeprowadzam się do Walsall i oczywiście chętnie bym poszła na angielski na poziom B1, nie wiem jeszcze w jakich godzinach bo najpierw muszę znaleźć jakąś pracę po przyjeździe więc wszystko okaże się po przeprowadzce. Jak będziesz wiedziała coś więcej to daj znać:):)
Serdecznie pozdrawiam:):):)

bija
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 26 lut 2013, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Betty » 25 mar 2013, 21:29 Re: Kurs nauki angielskiego

Co to jest poziom B1? Ja bym Ci radzila juz teraz zaczác szukac pracy:)
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 25 mar 2013, 21:50 Re: Kurs nauki angielskiego

Pierw trzeba zarobić na szkołę nie te czasy gdzie było free,ja jak chodziłem było darmo nie wiem ile teraz kosztuje ale słyszałem że za rok szkolny trzeba zapłacić 700f.Cyba że popiera się tax working to jest free.Ale nie potwierdzę tego na 100% to tylko słyszałem.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Betty » 25 mar 2013, 23:21 Re: Kurs nauki angielskiego

Darwas ma racje, duzo sie zmienilo obecnie w Uk, kursy sa platne i to sporo sie placi, jedynie Level1 i 2 sa za free ale to juz troszke wyzszy poziom. Lekcje prywatne sa jeszcze drozsze, wiec moja rada jest taka :tymczasem kuj angielski ile wlezie (zanim tu zawitasz), szukaj pracy, najlepiej takiej gdzie przez kilka godzin dziennie bedziesz mowila i sluchala w tymze jezyku (niekoniecznie z Polakami), jak juz zarobisz sporo kasy (oby tak bylo)to sobie oplacisz kursy, na ktorych glownie ucza gramatyki, bo po takiej praktyce (w pracy)to tylko musisz sobie podszlifowac angielski (w pisaniu i czytaniu). Niestety obecnie w West Midlands jest spore bezrobocie wiec nie bedzie latwo cos znalezsc, poczytaj posty nt. pracy, ale jesli masz duzo optymizmu, wytrwalosci, jestes mloda i szybko sie uczysz to powinno sie udac czego Ci zycze. :roza: Podziwiam ludzi, ktorzy maja chec tu przyjezdzac. Ach mlodosc! :oops:
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 26 mar 2013, 06:44 Re: Kurs nauki angielskiego

koło mnie jest szkoła za free i nie trzeba pobierać benefitów jest to szkoła dla dorosłych wiem ze popoludniu lekcje sa od 6-9 albo od 7-9 w wikendy i w codzien ja chce isc na 5 dni w tygodniu od rana pozniej podam wam namiar na ta szkołe

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bija » 26 mar 2013, 10:07 Re: Kurs nauki angielskiego

Witam ponownie:)
Wiesz Betty jak w Polsce zarabia się najniższą krajową i nie ma szansy na większe zarobki- czyli po prosty się tu nie utrzymasz za te pieniądze to motywacja do wyjazdu jest ogromna. Wiem że za pracą trzeba się tam nachodzić ale jestem uparta i dam radę. A wiem że ludzie z gorszym angielskim znajdują pracę:):):) Ja się jakoś dogadać umiem więc trzeba być optymistą i dążyć do celu.
Za darmo nikt nam kasy nie da więc ciężkiej pracy też się nie boję:):)
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za odp:):):)

bija
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 26 lut 2013, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Betty » 26 mar 2013, 10:54 Re: Kurs nauki angielskiego

:):)wielu z nas potrafi sie ,,jakos dogadac'', a pracy znalezsc nie moze...no nic grunt to optymizm.
Ja wiem ze w Polsce lekko nie jest, ale i tu niestety ostanio nie jest za fajnie :(
coz kazdy z nas mial jakies plany, marzenia jak tu przyjechal ale zycie z czasem je zweryfikowalo.

Zaintersowala mnie szkola o ktorej kolezanka pisze (mam37), gdyz ostanio odkrylam w necie cos podobnego z siedziba na Digbeth (za darmo)ale jakos nie raczyl nikt odpowiedziec na moj telefon czy e mail z zapytaniem o poziomy itd takze jezeli masz cos innego to ja poprosze.

Pozdrawiam bija i nie rezygnuj ze swoich marzen :roza:
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 26 mar 2013, 18:21 Re: Kurs nauki angielskiego

szkoła nosi nazwę ....
adult community college walsall

proszę sprawdz sobie na google to Ci wyskoczy strona i numer tel zadzwoń i dowiedz sie co i jak :)))
ja tam pójde w czwartek lub piątek to będe wiedzieć więcej
pozdrawiam

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Betty » 29 mar 2013, 16:03 Re: Kurs nauki angielskiego

Walsall w moim przypadku odpada.

Znalazlam cos takiego ostatnio FIRCROFT COLLEGE of Adult Education
Short Courses March-July 2013
http://www.fircroft.ac.uk/
jest to miejsce na Selly Oak na Bristol Road
szczegoly na stronie, wygláda to niezle.
Co do odplatnosci to chyba tak jak zwykle dla majacych benefity wiekszosc kursów jest za free a dla innych platne!
Kursy sa krótkie 3-4 dniowe!
Najblizszy open day bedzie 11 kwietnia ja moze sie tam wybiore i sprawdze jak to wyglada jaki jest koszt i jaki kurs oni by mi polecili.

Tymczasem WESOLYCH i SPOKOJNYCH Swiat:)
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 14 wrz 2013, 10:38 Re: Kurs nauki angielskiego

może już za póżno piszę,ale mogę polecić,-lekcje angielskiego przez skypa,ja właśnie ten sposób wybrałam i naprawdę nie żałuję-nauczyciela mam z powołania,super uczy,skoro do mnie tak szybko zaczeło docierać...-pozdrawiam

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 14 wrz 2013, 13:24 Re: Kurs nauki angielskiego

Witaj agnieszka247, mogłabym prosić o więcej szczegółów dotyczących nauki jezyka przez skypa.

Pozdrawiam.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 14 wrz 2013, 21:20 Re: Kurs nauki angielskiego

no cóż kochana,-umawiasz się z nim na godzinę,która jest dla Ciebie dogodna...-materiały potrzebne do nauki przesyła Ci drogą elektroniczną i to wszystko,-mieszka nie wiem gdzie,ale gdzieś po za Birmingham,ale to akurat bez znaczenia..a po za tym ma szczególny dar"-przekazywania wiedzy-pieniążki wysyłasz na konto-wysłałam,nie oszust i to wszystko,,-pozdrawiam

Dodano: -- 14 wrz 2013, 22:22 --

no cóż kochana,-umawiasz się z nim na godzinę,która jest dla Ciebie dogodna...-materiały potrzebne do nauki przesyła Ci drogą elektroniczną i to wszystko,-mieszka nie wiem gdzie,ale gdzieś po za Birmingham,ale to akurat bez znaczenia..a po za tym ma szczególny dar"-przekazywania wiedzy-pieniążki wysyłasz na konto-wysłałam,nie oszust i to wszystko,,-pozdrawiam

Dodano: -- 14 wrz 2013, 22:22 --

no cóż kochana,-umawiasz się z nim na godzinę,która jest dla Ciebie dogodna...-materiały potrzebne do nauki przesyła Ci drogą elektroniczną i to wszystko,-mieszka nie wiem gdzie,ale gdzieś po za Birmingham,ale to akurat bez znaczenia..a po za tym ma szczególny dar"-przekazywania wiedzy-pieniążki wysyłasz na konto-wysłałam,nie oszust i to wszystko,,-pozdrawiam

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 14 wrz 2013, 22:01 Re: Kurs nauki angielskiego

dzieki,a jakie są koszty takiej nauki? Bardzo by mi odpowiadał taki sposób szlifowania języka,zwłaszcza że moglabym wybrać sobie porę nauki.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY