polscy dentysci

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez anita1234 » 21 wrz 2012, 21:53 Re: Polski dentysta na dibech!

W katalogu firm kiedyś były namiary ale teraz znikły, ale na stronie głównej jest ich reklama, tam na pewno znajdziesz czego szukasz.

anita1234
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączyła: 7 lip 2008, 11:22
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 2 lis 2012, 11:01 Re: polscy dentysci

ktory to jest ten denstysta "nad sklepem", ktorego nei polecacie?
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 15 maja 2013, 12:49 Dentysta poszukiwany!

Witajcie!


Mam problem. Duzy problem. Zmagam sie od ponad tygodnia z okropnym bolem zeba. Nie moge spac, nie moge jesc. Jako osoba, ktora boi sie wizyt u dentysty, odkladam to zawsze na sam koniec koniecznosci... Wiadomo, do angielskiego nie pojde, bo nie ;)
Chodzi mi o Wasze opinie na temat polskich dentystow tutaj. Czy sa, gdzie sa, ktorzy najlepsi i wszystko inne, co przydatne.

Najprosciej byloby leciec do Polski, do jednego, jedynego, zaufanego, ale wsiasc do samolotu z takim bolem zeba, to czyste samobojstwo.

Moze korzystal ktos z Was z uslug tu na miejscu.
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez milka2 » 15 maja 2013, 13:13 Re: Dentysta poszukiwany!

Wysłałam Ci info na priv.

milka2
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 27 sie 2011, 11:05
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 15 maja 2013, 14:33 Re: Dentysta poszukiwany!

Witaj, dzis wczesniej tez zamiescilem tu temat pytajac o polecenie dobrego gabinetu dentystycznego ale zostal usuniety ze wzgledu na powtarzajace sie tematy. Wiec, podlaczam sie do tego tematu.. gdyby ktos mogl poradzic dobra klinike dentystyczna lub dobrego dentyste (zalezy mi na opiniach). Nie wazne jakiej narodowosci ale tez nie przepadam jak Ty za anglikami w tej dziedzinie z wlasnego doswiadczenia.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 15 maja 2013, 15:00 Re: Dentysta poszukiwany!

Ja nie chodze do polaka I nie narzekam bo on mi poprawil co polak dentysta nie zrobil porzadnie. Na west bromie sa dobrzy dentysci na high street
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 15 maja 2013, 15:15 Re: Dentysta poszukiwany!

Dzieki piekne milka2 !

Ja z racji tego, ze boje sie dentysty i unikam ich jesli nie musze odwiedzac, to wole juz isc do polskiego. W Polandzie tez mam jednego i to nie w swoim miescie, i tylko tam, nigdzie indziej. Nie chce chodzic do obcych, bo jest to dla mnie dodatkowe obciazenie psychiczne. A wydaje mi sie, ze jednak Polacy w tej dziedzinie sa b.dobrzy.
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez arkadiusz32 » 2 lip 2013, 09:05 Re: polscy dentysci

Witam mam problem ,mam kilka zębów do leczenia i szukam dobrego dentysty angielskiego
który akceptuje nhs na West Bromwich.Czy ktoś może polecić kogoś ? z góry dziękuję

arkadiusz32
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 lip 2013, 08:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez greg1970 » 11 lip 2013, 16:16 Re: polscy dentysci

Witam mam pytanie. czy polecacie polska klinike polmed kolo polskiego sklepu. slyszalam rozne opinie. mam problem z zebem ktory trzeba wyrwac. czy dentysta dobrze tam usuwa? kolezanka mowila ze pracowal kiedys tam chirurg, ale dokladnie nie mowila. bylam tam kilka razy ale nikogo nie bylo. a co z west brom? podobno tam tez jest dentysta ale tez zamkniete, online nie mozna sie umowic. napiszcie czy warto tam isc i kogo polecacie. Jakie ceny tam maja?

greg1970
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 11 lip 2013, 12:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez manka36 » 5 sie 2013, 11:35 Re: polscy dentysci

Hej, pilnie poszukuje jakiegos stomatologa dzieciecego, przyjmujacego w Walsall lub Birmingham na NHS. Jezeli ktos cos wie to bardzo prosze o jakies informacje, z gory dziekuje...
Avatar użytkownika
manka36
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 24 kwi 2012, 20:58
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 5 sie 2013, 11:52 Re: polscy dentysci

hej ja jezdze z Torpedka do sixways to w walsall..tam na nhs.w recepcji jest polka marta.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Paga » 6 sie 2013, 08:08 Re: polscy dentysci

Steinik, O super za namiary :) A czy moze orientujesz sie jak tam jest cenowo ? :) Chodzi mi np. o usuwanie kamienia oraz czyszczenia zebow , zalozenie bialych blomb ( nie wiem czy poprawnie napisalam hi hi :)
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 6 sie 2013, 20:23 Re: polscy dentysci

niestety nie wiem jak to cenowo wyglada,jezdze tam z corka..ona ma 5 lat wiec na nhs jej robia...mała ma troszke problemow z zabkami wiec co 3 miesiace mam gdzies wizyty...
co do cennika lepiej zadzwonic tak pewniej bedzie
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE

cron