Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Luiza » 21 kwi 2012, 18:49 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

Skin 79 ma w ofercie sporo kremów. Ogólnie są one lżejsze od Misshy. Missha Perfect Cover, jest mocno kryjąca i bardzo często zapycha. Ja bym poleciła raczej coś ze skin 79.
Sprawdzonych sprzedawców wyśle Ci na priva.

Dodano: -- 21 kwi 2012, o 18:56 --

Thesignerka napisał(a):Wlosy: to samo maseczki Henna Vax z PL

O tą chodzi?
http://3.bp.blogspot.com/-npYuSLEQhuE/T ... ck+APT.jpg
Ona tu kosztuje funta.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 8 maja 2012, 09:50 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

Mam pytanko,robila sobie ktoras z Was kiedys maseczke drozdzowa lub pila drozdze??jesli tak,to czy pomagalo?
Ja juz jakis czas mam problemy z cera.Zaczyna mnie to irytowac.Najbardziej problematyczna strefa to czolo,masakra jakas doslownie.Mam taka kaszke.No i widze,ze w okolicach skroni tez mi sie robia takie krostki,czesto bolesne.Tak w ogole to ostatnio nie jestem w stanie okreslic jaki mam typ cery.A co do kosmetykow jakich uzywam,to zawsze zel do mycia twarzy,zwykle jest to Nivea Visage z tej serii Young,peeling do twarzy St.Ives no i rozne maseczki.A krem to jest to zawsze Nivea soft,uzywam go juz 9 lat napewno no i bambino czasami.Chcialam zmienic ten nivea soft na jakis odzywczy,ale jak np.kupowalam garniera z wyciagiem z rozy i z winogron,to jakos mi nie sluzyly.
Ktos cos doradzi,poleci??A jeszcze jedno pytanko uzywacie jakies serum do twarzy??
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 8 maja 2012, 10:10 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

Zalecałabym bardzo dużą ostrożnosc w stosowaniu maseczki z aspiryną.Może uczulać!!!Wypróbowałam na sobie,rzeczywiscie wygładza i wyrównuje koloryt cery,natomiast u u mojej siostry chwile po nalozeniu pojawiły sie olbrzymie bąble na twarzy i zaczęły puchnąć powieki,zeszło dopiero nastepnego dnia,bardzo silny odczyn alergiczny.Dlatego radze uważać.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez umisiak » 9 maja 2012, 10:50 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

kindzulinaa napisał(a):Mam pytanko,robila sobie ktoras z Was kiedys maseczke drozdzowa lub pila drozdze??
Kiedyś robiłam sobie maseczkę z drożdży, dość mocno ściąga skórę, wygładza, oczyszcza w stopniu powiedziałabym podstawowym, ale też wysusza... Taki bynajmniej efekt był u mnie. Ogólnie zalecana jest do cery z trądzikiem i zaskórnikami.
dla cery normalnej- drożdże+mleko
dla cery suchej i wrażliwej0 drożdże+oliwa z oliwek
dla cery tłustej- drożdże+zimna przegotowana woda+sok z cytryny

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 9 maja 2012, 14:50 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

kindzulinaa, moze pora przezucic sie na jakies kosmetyki do zadan "specjalnych" hihi :wink: najlepiej takie bez parabenow, alkoholu i innych "wrogow" naszej skory.
goraco polecam zel do mycia twrzy effaclar z la roche posay, do tego mozesz dobrac jakis krem w zaleznosci jaki masz rodzaj cery. oczyszczanie i nawilzanie to podstawa codziennej pielegnacji.
no i nalezy pamietac, ze "twarz to nie podloga" i trzeba obchodzic sie z nia delikatnie :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 9 maja 2012, 16:00 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

umisiak,dzieki za info ;)
agg,rowniez dzieki :) Jak skoncza mi sie wszystkie kosmetyki,ktorych teraz uzywam skusze sie na ta serie effaclar no i krem do tego jakis.
Kolezanka ma fluid z la roche posay i fajnie wszystko kryje.
Musialabym sie zaglebic w temat "wrogow" naszej skory :)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 9 maja 2012, 18:08 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

nom z maseczka aspirynowa trzeba ostroznie bo to jak calkiem niezle kwasy, tzn nie jest to mocne jak owocowe, ale mocniejsze niz peeling migdalowymi moim zdaniem, uczulenie pewnie to nie bylo, po prostu skora delikatna i cieniutka, i miala normalne poparzenie. Mi maseczka dziaja rewelacyjnie, aczkolwiek jak czuje ze skora mi sie uwrazliwia absolutnie nie ryzykuje.

Dlatego z glowa, probujac najpierw na brodzie, i caly czas miec oko na to co sie dzieje. Poparzyc sie mozna takze czosnkiem i aloesem oraz preparatami bazujacymi na siarce.


z nowosci - ostatnio kupilam nowy fliud Bourjois 123 perfection czy jakos tak, kolor zbalansowany chyba najlepiej (nie za rozowe, nie za pomaranczowe), krycie naprawde dobre, mocno pudrowe ale bez efektu maski, wygladza i sciaga skore dosc mocno. Ale uwaga, wykonczenie jest bardzo suche, sama skora nie wysusza sie jakos bardzo, ale nie kazdy lubi suchej twarzy w dotku. Na lato powinno byc super. Polecam wiec pod fluid dobry klrem nawilzajacy albo filtry ktore zawsze pozozstawiaja lepkosc. Najlepiej nakladac to cos gabeczka. Cena promo 6.99 w boots, regularna chyba 12 funa.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 10 maja 2012, 12:46 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

Mi ostatnio w łapska wpadły kosmetyki Dermalogica. Całkiem fajne. Piękne składy, ale moimi ideałami nie są. Ale godne polecenia. Dla mnie krem za mało nawilża, żel za mało oczyszcza, ale krzywdy nie robią.

Po wielu latach prób i testów, na mojej biednej wrażliwej twarzy znalazłam sobie grupkę ideałów.
Mycie - mydło Clinique 2
złuszczenie - płyn Clinique 2
nawilżanie - Ziaja Med do skóry odwodnionej, atopowej. Krem za 15 zł, a kosmetyki za 30 funtów się przy nim chowają. Pierwszy raz w życiu mam wystarczająco nawilżona twarz, bez świecenia, tłustej strefy T, zatykania porów, podrażnień itd.
Demakijaż oczu - ziaja dwufaza
Demakijaz twarzy - Clinique foaming cleanser.
pod oczy -dermalogica multivitamin power firm.

A różne skóry, mają rożnych wrogów. Dla mnie na przykład największym wrogiem jest parafina (parafinum liquidum).
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 21 maja 2012, 10:15 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

hej dziewczyny :)

znalazlam kilka kremow skin79 ktore chcilabym kupic, ale sie boje ze to podrobki wiec jak macie jakis sprawdzonych dostawcow to prosze o namiary ;)

do tego zdecydowalam sie sprobowac Avene Triacneal
rozumiem ze jak uzywam ten krem to o sloncu moge zapomniec?

dobrze ze zyjemy w UK :D :D :D :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 21 maja 2012, 12:38 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

dorotajab,a wlasnie ze teraz ma byc przez caly tydzien slonecznie hehe :-) w koncu!
Co do kremow,ktore wymienilas to ja nie slyszalam,ale na temat tego Avene dobre sa opinie na wizazu.
Ja to chcialabym pojsc do dermatologa,bo to co mi sie zrobilo na buzi to jakas masakra.Jest coraz gorzej...
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 7 cze 2012, 17:55 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

kindzulinaa, Jesli moge cos doradzic,to sprobuj pic drozdze,takie zwykle spozywcze.Ja nimi sobie wyleczylam cere,nawet teraz od czasu do czasu kuracje powtarzam,ale to tak zapobiegawczo :) Nie jest to pyszny napoj,ale mozna sie przyzwyczaic.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET