Wypozyczalnia sprzetu- narzedzi budowlanych

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Radek_2010 » 28 mar 2013, 08:26 Wypozyczalnia sprzetu- narzedzi budowlanych

czesc szukam wypozyczalni sprzetu budowlanego ... typu wiertarki mieszadla do roznego rodzaju gladzi...;) pace .. poziomice szykuje sie gruby remont wiec nie zwlocznie bede ich potrzebowal a nie chcial bym specjalnie kupywac by pozniej lezalo w garaxu bez uzyteczne ... pozdrawiam ...
Avatar użytkownika
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Dołączył: 7 sty 2010, 22:04
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mack » 28 mar 2013, 15:26 Re: Wypozyczalnia sprzetu- narzedzi budowlanych

Czesc , podaje ci strone, znajdziesz tam większość rzeczy które cie interesują
http://www.hss.com/

Mack
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 30 kwi 2010, 12:57
Lokalizacja: sam nie wiem
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 28 mar 2013, 19:12 Re: Wypozyczalnia sprzetu- narzedzi budowlanych

Ceny wypozyczenia wielu z tych narzedzi sa bardzo wysokie.
Wiekszosc z tych narzedzi mozesz uzywac przez kilka tygodni, a nawet miesiecy, jesli planujesz duzy remont. Przy duzym projekcie zwykle zdarzaja sie nieprzewidziane problemy albo zmiany planow i to co zaplanowales na poniedzialek, czesto wykonujesz w poniedzialek, ale 2 tygodnie pozniej albo niespodziwanie musisz wykonac kilka dni wczesniej niz przypuszczales. Na pewno nie warto calego sprzetu kupowac, ale warto rozwazyc zakupienie najbardziej uzytecznych rzeczy. Sugeruje porownanie cen zakupu i wypozyczenia: toolstation, screwfix, selco, ebay.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Andra7 » 28 mar 2013, 21:49 Re: Wypozyczalnia sprzetu- narzedzi budowlanych

Lepszym pomyslem niz wypozyczanie jest zakup czego potrzebujesz (e-bay, amazon) - duzo taniej wyjdzie niz wypozyczenie! Potem mozesz spokojnie wszystko sprzeac na e-bayu :) Niedawno przechodzilismy duzy remont i wiele narzedzi taniej bylo kupic niz wypozyczyc.

Andra7
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 5 mar 2012, 10:27
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Radek_2010 » 29 mar 2013, 21:33 Re: Wypozyczalnia sprzetu- narzedzi budowlanych

fajnie dzieki chlopaki za info ... :) pozdro ...

Dodano: -- 30 mar 2013, o 07:37 --

witaj to znowu ja ;) ,, jarzabek ''
mam pytanieczy mogli byscie mi polecic jakies gotowe mieszanki do szpachlowania scian ( mam na mysli do wyrownania scian , i oczywiscie cos na etap koncowy do wygladzenia ... jak goldband ,cekol , jakie sa angielskie odpowiedniki ... bo nie mam pojeciac czego tu szukac w uk asortymecie ... pozdrawiam wesolych swiat wielkiej nocy :)
Avatar użytkownika
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Dołączył: 7 sty 2010, 22:04
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 31 mar 2013, 20:46 Re: Wypozyczalnia sprzetu- narzedzi budowlanych

Radek_2010 napisał(a):fajnie dzieki chlopaki za info ... :) pozdro ...


No dobrze....Skoro mi nie naleza sie podziekowania bede musiala to jakos przebolec...


Radek_2010 napisał(a):witaj to znowu ja ;) ,, jarzabek ''
mam pytanieczy mogli byscie mi polecic jakies gotowe mieszanki do szpachlowania scian ( mam na mysli do wyrownania scian , i oczywiscie cos na etap koncowy do wygladzenia ... jak goldband ,cekol , jakie sa angielskie odpowiedniki ... bo nie mam pojeciac czego tu szukac w uk asortymecie ... pozdrawiam wesolych swiat wielkiej nocy :)


Jesli chcesz na polskich produktach wykonac remont to sproboj z polska hurtownia, ich dane sa w katalogu firm. Niemniej oni sa filia firmy z Londynu i pomimo zapewnien moga nie zagwarantowac Ci terminowych dostaw materialow (niestety sprawdzone w praktyce...).
Tutaj szpachlowke gipsowa nazywa sie "Plaster". Sugeruje poszukac materialow w Selco - kozystne ceny i dostawy przy zakupach chyba pow £100 do wskazanego przez Ciebie miejsca.
Chesz tylko gladzic sciany- a wiesz juz dokladnie co kryje sie pod Twoimi tapetami? Wygladzone pekniecia moga popekac, a przykryty gladzia grzyb, to problem zamieciony pod dywan. Moze przy takiej inwestycji warto rozwazyc skucie wszystkich tynkow?

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez andreas49 » 2 kwi 2013, 22:25 Re: Wypozyczalnia sprzetu- narzedzi budowlanych

Witam kolege

Przedmówcy maja racje - wypożyczenie narzędzi wyjdzie drożej niz zakup.
Specjalsityczne elektronarzędzia warto wypożyczyć, ale podstawowe lepiej kupic.
Wypozyczalni jest kilka
HSS, Speedy Hire, Brandon Tool Hire.. Wszystkie maja stronki w necie i można porównać ceny.
O cenach można "rozmawiać" w punktach wypożyczeń.( to sa sieciowe firmy i maja oddziały w calym UK)
Odnoszac sie do rady powyżej, Plaster to tynk po angielsku. Jest sporo odmian gotowych tynków w zależności od potrzeb i ścian, jakie chcemy wykończyć.
Do grubszego tynku uzywa sie Building. Mozna go kłaść do kilku centymetrów grubości.
Do gładzenia fantastycznym materiałem jest Multi Finish - zaprawa gipsowa go wykańczania cienka warstwą. ( 5 mm max). Mozna tym wygładzić siany dosłownie na lustro.
Prosze napisac, jesli potrzebne beda inne rady dotyczace materiałow i sklepow , w ktorych mozna je okazyjnie kupic.
Mogę także pomoc w zakupie bo mam karte rabatowa ( 10 % discount) na materiały budowlane.

Pozdrawiam

andreas49
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 sie 2012, 23:26
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI