Wypozyczalnia strojow dla dzieci

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 9 paź 2012, 08:31 Wypozyczalnia strojow dla dzieci

witam niewiem czy juz taki temat byl tu na forum ale tak jak w tytule poszukuje wypozyczalni strojow karnawalowych dla dzieci,czy takie cos istnieje w Bham??? niemam zielonego pojecia-potrzebuje stroju dla synka do szkoly i to nie przebranie na hallowen tylko stroj "super hero" gdyby to byl stroj haloween niebylo by problemu bo w kazdym supermarkecie roi sie od tego na polkach a w szkole wymyslili sobie STROJ "SUPER HERO" jezeli ktos wie o takim miejscu bardzo prosze o wskazowki badz moze sklep gdzie moge taniej kupic stroj np.spidermena-bo to sobie synek zazyczyl :)

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marosu » 9 paź 2012, 09:48 Re: Wypozyczalnia strojow dla dzieci

w argosie maja kostiumy super heroes. Nie sa tanie, ale ostatnio wypozyczalam stroj na bal urodzinowy siostrzenicy i zaplacilismy 15 funtow.
Przesylam link:

Kliknij tutaj :)
Avatar użytkownika
Marosu
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączyła: 24 maja 2012, 20:29
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 9 paź 2012, 12:42 Re: Wypozyczalnia strojow dla dzieci

Nio właśnie cena min 22f a ja chciałam coś tańszego bo w tamtym roku kupiliśmy synowi strój pirata z karaibow ze sklepu disneya dalih 35f, i syn miał go tylko raz więc teraz wolałabym coś taniej:/

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 9 paź 2012, 16:40 Re: Wypozyczalnia strojow dla dzieci

Na Twoim miejscu spróbowałbym znaleźć kogoś, kto też kupił w zeszłym roku i się wymienić :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ona79 » 9 paź 2012, 17:50 Re: Wypozyczalnia strojow dla dzieci

Jeżeli chodzi o dzieci i przyjęcia to niestety,zdarzają się wypadki przy pracy a raczej zabawie.Tak więc nie radze wypożyczać.Wiadomo,jak się czegoś szuka to akurat nie ma.Jak ja potrzebowałam kostium piratki,to byli super heroes w asdzie.Nie wiem,czy teraz są.Ja kupiłam wtedy w toyrus-jakieś 15 funtów.Jeśli masz jeszcze czas sprawdż na ebayu.Kostiumy są też w sainsbury.

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hienka » 7 kwi 2013, 23:05 Re: Wypozyczalnia strojow dla dzieci

hey
macie pojecie gdzie mozna wypozyczyc lub kupic jakis stroj dla doroslego

dzieki i pzdrawiam
Avatar użytkownika
hienka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 39
Dołączyła: 25 kwi 2011, 09:26
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI