Szukam osoby dobrze znającej angielski! Pomocy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 16 lip 2008, 14:30 Szukam osoby dobrze znającej angielski! Pomocy

Hej! Potrzebuje pomocy. Czy ktoś zna może osobę, która dobrze zna angielski. Potrzebuję pomocy takiej osoby, gdyż niedługo mam praktyczne testy na prawo jazdy i potrzebuję tłumacza, jeśli znacie kogoś to proszę o namiary. Dziękuję ślicznie za pomoc.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 16 lip 2008, 14:42 Re: Szukam osoby dobrze znającej angielski! Pomocy

No, Ja znam, samego siebie ;) A co, chcesz zeby ktos z toba jezdzil samochodem i tlumaczyl?

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 16 lip 2008, 14:58 Re: Szukam osoby dobrze znającej angielski! Pomocy

Trzeba tam odpowiedzieć na pytanie np jak sprawdzić płyn w chłodnicy coś w tym stylu, ale sama boję się iść, że nie zrozumiem o co pyta egzaminator, nie wiem czy podczas jazdy może być tłumacz, z tym myślę że sobie poradzę, boję się tylko o te pytania.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

z tego co wiem mozesz poprosic o bezplatną pomoc tlumacza w osrodku egzaminacyjnym chyba ze cos się zmienilo?

sadifanka1
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 38
Dołączyła: 12 lis 2011, 18:35
Lokalizacja: Smethwick
Reputacja: 0
Neutralny

Temat jest z 2008 roku
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI