Jak zostac tlumaczem/interpreterem?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez martitaurus » 30 kwi 2013, 12:15 Jak zostac tlumaczem/interpreterem?

witam

Moze ktos zWas sie orientuje co jest potrzebne do pracy jako tlumacz (oczywiscie oprocz plynnego angielskiego),z jaka agencja warto sie zarejestrowac? Interesuje mnie poraca w okolicach Sandwell i Birmingham.
dzieki
Avatar użytkownika
martitaurus
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 27 paź 2009, 22:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 30 kwi 2013, 12:50 Re: Jak zostac tlumaczem/interpreterem?

wiekszosc agenji wymaga papierka nie pamietam jak sie nazywa. ale jak maja braki w skladzie to przyjmuja kazdego kto dobrze zna angielski . sama pracuje jako tlumacz ale rezygnuje bo mi sie nie oplaca bo jest tyle polskich tlumaczy ze malo godzin mi wpada i czesto gp maja swoich prywatnych tlumaczy nie zwiazanych z agencja
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez misia33 » 2 maja 2013, 20:42 Re: Jak zostac tlumaczem/interpreterem?

Musisz miec tzw Credit check, niektore agencje robia same, wiele wymaga zebys mial wazny credit check w momencie wysylanai aplikacji. Agencji jest masa, duzo ogloszen jest z Pearl Linguistic.

misia33
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 8 sty 2012, 18:31
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 2 maja 2013, 20:51 Re: Jak zostac tlumaczem/interpreterem?

Jak juz to crb check czy nie bylas karana itd. Ja za to 50 funtow musialam zaplacic mi nie kazali zadnego credit check robic
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez gumisiaczek » 5 lis 2013, 12:42 Re: Jak zostac tlumaczem/interpreterem?

tyle agencji przeszlam i NIGDY nikt nie wspomnial o jakims credit check. moze ci sie pomylilo z cryminal records... CRB check wymagany, aczkolwiek niektore agencje moga zrobic to dla siebie i nie bedziesz musiala placic.
ja pracuje dla Pearl w obszarze Walsall - Birmingham i powiem szczerze ze godzin mam dosc duzo. czasem to nawet sie wyrobic nie umiem...

gumisiaczek
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 29
Dołączyła: 20 lut 2011, 13:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 5 lis 2013, 18:00 Re: Jak zostac tlumaczem/interpreterem?

tez mialam duzo godzin pracujac przez inna agencje ale zaczelo mnie wkurzac ze dzwonia do mnie po nocach , nie przesylali mi danych na czas zebym sie przygotowala do niektorych tlumaczen i zrezygnowalam . taki burdel ze ciagle do mnie dzwonia ze jest praca a ja powtarzam ze nie pracuje :)

musza sprawdzic criminal records czyli te crb bo inaczej nie mozesz pracowac z dziecmi
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 5 lis 2013, 18:11 Re: Jak zostac tlumaczem/interpreterem?

Jakie sa jeszcze inne agencje oprocz tej wspomnianej wyzej?
Moze powinnam zaczac dorabiac :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 5 lis 2013, 19:40 Re: Jak zostac tlumaczem/interpreterem?

agencji jest mnostwo tego typu
wyzej wspomniane pearl linguistic, absolute interpreting, express interpreting, global interpreting and translations, universal itd
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA