Ubezpieczenie telefonu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez comodi34 » 22 lip 2014, 21:30 Ubezpieczenie telefonu

Witam wszystkich mam pytanie.W Barcelonie skradziono mi nowy telefon który kupiłem tydzień temu i nie był to tani telefon zablokowałem kartę i telefon
Mam ubezpieczenie w banku ale na stary telefon dzwoniłem do banku z zapytaniem jak mogę ubezpieczyć nowy więc podano mi numer i powiedziano mi że muszę zmienić ubezpieczenie ze starego na nowy ale już nie zdążyłem
Czy ktoś się orientuje czy można to w jakiś sposób odkręcić

comodi34
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 lip 2014, 21:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 24 lip 2014, 09:21 Re: Ubezpieczenie telefonu

Witaj

Znaczy się, pytasz czy masz szansę oszukać bank, tak?
O bogowie! ::stop::
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 24 lip 2014, 10:27 Re: Ubezpieczenie telefonu

Po pierwsze to napisz w jakim banku, np. w Lloydsie juz nie trzeba bodajże nic zmieniac, wystarczy przedstawić dowód zakupu

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez comodi34 » 24 lip 2014, 11:22 Re: Ubezpieczenie telefonu

P-C napisał(a):Witaj

Znaczy się, pytasz czy masz szansę oszukać bank, tak?
O bogowie! ::stop::


Nie chce oszukać banku tylko pytam czy ktoś miał taki problem jak ja i czy są jakieś możliwości na zwrot pieniędzy

Dodano: -- 24 lip 2014, 11:34 --

ludzik50 napisał(a):Po pierwsze to napisz w jakim banku, np. w Lloydsie juz nie trzeba bodajże nic zmieniac, wystarczy przedstawić dowód zakupu


Ubezpieczenie mam w Natwest

comodi34
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 lip 2014, 21:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 24 lip 2014, 17:13 Re: Ubezpieczenie telefonu

comodi34 napisał(a):
Nie chce oszukać banku (...)


Nie wiem jak Ty nazywasz chęć zgłoszenia telefonu do ubezpieczenia PO jego kradzieży...
W cywilizowanym świecie to się nazywa wyłudzenie.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez comodi34 » 4 sie 2014, 16:30 Re: Ubezpieczenie telefonu

AdamBoltryk napisał(a):
comodi34 napisał(a):
Nie chce oszukać banku (...)


Nie wiem jak Ty nazywasz chęć zgłoszenia telefonu do ubezpieczenia PO jego kradzieży...
W cywilizowanym świecie to się nazywa wyłudzenie.

Pozdrawiam

Witam
Jeśli Kolega nie jest w temacie proszę nie zabierać głosu i nie oczerniać mnie tu na forum bo nie znasz mnie Jestem porządnym człowiekiem który żyje według zasad a nie jak większość ludzi którzy wyłudzają pieniądze gdzie się da
Dla kolegi wiadomości odzyskałem pieniądze za telefon i to z mojego ubezpieczenia bo teraz nie trzeba rejestrować telefonu
Przy zakupie nowego telefonu automatycznie jest on ubezpieczony
Pozdrawiam

comodi34
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 lip 2014, 21:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 5 sie 2014, 12:06 Re: Ubezpieczenie telefonu

Hehheh comodi34, ale w pierwszym poście sam napisałes, że powinieneś zmienic ubezpieczenie ze starego na nowy ale nie zdążyłeś.
Teraz, ze nie trzeba zmieniać.
Powiniśmy powołać jakąs komisję do wyjasninia tej sprawy. Coś mataczysz:D

Żartobliwie komentując
Pozdrawiam
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 sie 2014, 18:53 Re: Ubezpieczenie telefonu

comodi34 napisał(a):(...) bo teraz nie trzeba rejestrować telefonu
Przy zakupie nowego telefonu automatycznie jest on ubezpieczony
Pozdrawiam


Hmm nie wiem gdzie Ty masz ubezpieczony telefon i na jakich zasadach, ale...
LOL

Pozdrawiam
PS. Mam TechPack w Barclaysie i musiałem się zgłosić z rachunkiem i telefonem do banku i podać IMEI...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 7 sie 2014, 08:24 Re: Ubezpieczenie telefonu

comodi34 napisał(a):dzwoniłem do banku (...) więc podano mi numer i powiedziano mi że muszę zmienić ubezpieczenie ze starego na nowy

comodi34 napisał(a):odzyskałem pieniądze za telefon i to z mojego ubezpieczenia bo teraz nie trzeba rejestrować telefonu
Przy zakupie nowego telefonu automatycznie jest on ubezpieczony
No i proszę,nie ma co dzwonić do Banku bo coś mijają się z prawdą , każą zmieniać ubezpieczenie a tu proszę telefon się sam automatycznie ubezpiecza...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI