Ku przestrodze Islam

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 14 sty 2014, 07:42

I tak nie wieżę ze cos ta garstka ludzi cos wskura.
To musiała być ogolno spoleczna nie chęć a Polacy jakoś razem zebrać sie nie moga.
Jedyna nadzieja w tym ze Polska to ciemno gród rządzący przez klerow którym nie w interesie bylaby rosnaca w sile inna religia.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 9 lut 2014, 15:40 Re: Ku przestrodze Islam


mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rad » 2 lip 2014, 17:55 Re: Ku przestrodze Islam


rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 31 sie 2014, 18:11 Re: Ku przestrodze Islam


mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 1 wrz 2014, 20:39 Re: Ku przestrodze Islam

https://www.youtube.com/watch?v=Hodp3xuLvFg

według danych demograficznych już mamy pozamiatane :shock:
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 7 sty 2015, 13:15 Re: Ku przestrodze Islam

No to lecimy dalej z tą religią of peace:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja ... ebdo/m7jsz

Druga sprawa: terroryzm 9/11: w sumie ludzie w związku ze swoimi wierzeniami zginęli zawalając dwa budynki zabijając masę niewinnych osób. Czym to się różni od Samsona z biblii który zdaje sie 3 tysiące ludzi zabił w ataku samobójczym zawalając dwa filary na siebie? Jeśli można znaleźć bezsens w jednej z tych chistorii, czemu patrzy się na druga inaczej?

Tu w skrócie trylogia naszego kochanego terror - barbarzyńcy z samym Arnoldem s. w roli głównej:
1: https://www.youtube.com/watch?v=NRh7W-Bsg5g
2: https://www.youtube.com/watch?v=h8758UW_RjM
3: https://www.youtube.com/watch?v=T9Sjr2lnoLs
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Monaruss » 7 sty 2015, 19:55 Re: Ku przestrodze Islam

Chistoria. ???? Widzialam rozne bledy ale to juz przesada!!!!!!!

Monaruss
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 8 mar 2013, 08:18
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 7 sty 2015, 20:22 Re: Ku przestrodze Islam

o policja ortograficzna sie pojawila ... :roll:

naprawde jak nie masz nic do wniesienia do tematu to nie komentuj bo tylko spam tworzysz


a to co sie w paryzu stalo to masakra ale tak to jest jak sie takich ludzi wpuszcza do cywilizowanego kraju i pozwala na wszystko , cameron skrytykowal ich zachowanie a nie robi nic w swoim wlasnym kraju by temu zapobiec tylko polacy sa be
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 8 sty 2015, 11:58 Re: Ku przestrodze Islam

A ja kiedy tu do Anglii przyjechalam to ich bronilam gdy ktos zle sie na ich temat wypowiadal,dla mnie byli to ludzie ktorzy podobnie jak my Polacy wyemigrowali ze swojego kraju w poszukiwaniu lepszego jutra.A teraz po ponad 10 latach pobytu na wyspie patrzec na nich nie moge i dziwie sie rzadowi angielskiemu,ze pozwala im tak sie panoszyc.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 8 sty 2015, 12:21 Re: Ku przestrodze Islam

Dalijka, żyjąc w PL mieliśmy mgliste pojęcie o tym co to islam. U nas nie ma jeszcze tego problemu. Od ponad sześciu lat mieszkam w tej samej dzielnicy. Na początku panów paradujących w "sukienkach" widziało się raz na parę miesięcy, ale od ponad roku można mówić o wielkim szczęściu gdy nie zobaczysz ani jednego wychodząc z domu. Na skutek liberalizmu angielskiego rządu czują się coraz pewniej. Minie jeszcze kilka dekad i biały będzie tu przemykał cichcem. Póki co da się tu żyć, ale w końcu trzeba będzie poszukać nowej lokalizacji.

Dodano: -- 8 sty 2015, o 12:28 --

Dla tych, którzy ich bronią zamieszczam link. Nie twierdzę, że wszyscy korzystają z możliwości jakie daje im Koran i Hadisy w tej materii, bo wśród muzułmanów też są normalni ludzie, dla których takie zachowanie jest nie do pojęcia. Niestety ten proceder szerzy się także w krajach zachodnich, gdzie żyją i domagają się wprowadzenia prawa szariatu.

https://www.youtube.com/watch?v=xFn0o4lRRWI


Filmik przydługi i dla cierpliwych, ale warto wiedzieć...
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 8 sty 2015, 14:44 Re: Ku przestrodze Islam

Oj sory gdzieś mi to c wskoczyło w pośpiechu.
Generalnie jak kiedyś wspominałem: historia nam się powtarza.
Po prostu nowsza sekta jak już odpowiednio podrośnie i zyska status religii odpowiednich rozmiarów to wystawia pazury i wygryza te starsze.
Kiedyś mieliśmy Zeusa i kolegów jako głównego boga przez zdaje się 4,5 tysiąca lat.
Na to miejsce wskoczyli Żydzi, a tamto dzisiaj żartobliwie nazywamy mitami (spróbowałby kto wtedy pośmiać się że to mit!) Potem pojawiła się mała sekta chrześcijańska która wciągnięta przez Rzym urosła odpowiednio i przez stulecia zajmowała się trzebieniem ateistów, pogan, mordowaniem innowierców, głównie Żydów (dopiero po II Wojnie Światowej uznała Żydów za "braci w wierze"). Okres krwawych wypraw i inkwizycji razem ze słusznie zwanymi "czasami ciemnymi" mamy szczęśliwie za sobą. Ale już nam kolejna wyrosła bądź co bądź z tych samych ksiąg co chrześcijaństwo i judaizm ideologia muzułmańska (przypominam że oryginalną pierwszą nazwą katolickiego boga obok Jahwe, Jehowy i kilku innych był AL - pierwowzór muzułmańskiego Al-laha). Taki nasz los - stworzeń które odczuwają potrzebę wierzenia w moce wyższe i mają naturalne skłonności do napieprzania się nawzajem. Co chwilę w historii trzeba zaliczyć "ciemne czasy" wygląda na to że właśnie nam się kolejne zbliżają.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 9 sty 2015, 03:52 Re: Ku przestrodze Islam

Dalijka ja miałem tak samo. Pamietam jak tutaj przyjechałem 5 lat temu, a moj brat (mieszkał wtedy w Angli juz od dwóch lat) przy jakiej rozmowie powiedział "jak bym spotkał ci***ak w Polsce na ulicy to odrazu go n........lam" pamietam pomyślałem sobie wtedy co sie z nim stało, reprezentuje poziom lysego faceta w dresie, a dzisiaj myśle podobnie.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Orchidea86 » 9 sty 2015, 07:26 Re: Ku przestrodze Islam

xxxx napisał(a):Dalijka ja miałem tak samo. Pamietam jak tutaj przyjechałem 5 lat temu, a moj brat (mieszkał wtedy w Angli juz od dwóch lat) przy jakiej rozmowie powiedział "jak bym spotkał ci***ak w Polsce na ulicy to odrazu go n........lam" pamietam pomyślałem sobie wtedy co sie z nim stało, reprezentuje poziom lysego faceta w dresie, a dzisiaj myśle podobnie.



My przyjechalismy 3 lata temu i pamietam, jak na Polonii Birmingham byl jakis artykul o tej zarazie. Polacy ostro wypowiadali sie na ten temat, a ja chcialam te zaraze obronic i tez cos napisalam. Dostalam komentarz, ze jestem tutaj za krotka i jak pozyje, to zobacze, jacy sa ciapole. Poszlam do pierwszej pracy, sami polacy i wszyscy jada na ciapoli. Pomyslalam wtedy, polacy jak to polacy, zawsze musza na wszystkich pluc. A teraz sama nienawiedze tej zarazy. Jak mowie o tym komus z Polski, to oni sluchaja, jakbym gadala po chinsku. W Polsce sie tego nie odczuwa. My tez tego nie odczuwalismy. Nigdy nie bylam rasistka. Ale teraz wiem, ze ten slynny rasism dotyczy koloru skory w najmniejszym stopniu, bo chodzi o to, co zaraza tutaj wyprawia. I tez czasami mi przykro, ze mam takie zle zdanie o drugim "czlowieku" :-( Ale oni sami sobie zasluzyli. Nie twierdze, ze nie ma wsrod zarazy normalnych ludzi, ale nawet jesli sa, to nie robia nic i korzystaja z przywielejow, ktore osogneli dzieki fanatykom w swojej wierze.

Orchidea86
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 28 cze 2013, 16:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 9 sty 2015, 09:05 Re: Ku przestrodze Islam

Ten kolega dobrze gada: ma rację że muzułmanom najbliżej poglądami jest do prawicy, a lewicy jako humanistom do bronienia praw imigranta/dogmatyka wszelkiej maści. Także na islamizację ani jedna ani druga strona nie ma recepty:

http://ksiazki.onet.pl/niezwykly-zbieg- ... ecqa/6yfng

Tu jest fajnie humorystycznie zobrazowana zbieżność poglądów typowego prawicowca i muzułmanina:

https://www.youtube.com/watch?v=KYV7KWQ-fY4
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 28 sty 2015, 15:23 Re: Ku przestrodze Islam

HA HA HA
policja ortograficzna, piękne określenie :mrgreen:

Plaz, dobry koment ten o Zeusie i mitach

A tak w temacie to muszę przyznać, że zaczynam zmieniać zdanie,
do tej pory uważałem te komentarze o Islamie za przesadzone,
ale od czasu powstania Państwa Islamskiego w zeszłym roku,
wszystko zaczyna wyglądać inaczej,

będzie wojna,
może to brzmi jeszcze niedożecznie dla niektórych,
ale wszystko wskazuje na to, że tak będzie.
kiedy?
ano może dużo szybciej niż wszyscy myślimy

oglądałem program na BBC,
na temat EDL i wcale nie są to oszołomy i rasiści, jak do niedawna uważałem,
później oglądałem też na BBC dyskusje w studiu z Tommym Robinsonem z EDL,
szok, Anglik, w angielskiej telewizji został zakrzyczany przez brytyjczyków,
takich bardzo egzotycznie wyglądających,
niedopuścili go do głosu,
kiedy próbował coś powiedzieć to natychmiast padał komentarz: rasista
i burza oklasków...
późnij, też na BBC reportaż z Luton zrobiony przez reporterkę Stacy Dooley...
itd, itd...

w niektórych miastach jest już ich ponad 20%
czują się pewnie,
mówią otwarcie że nie będą przestrzegać prawa bo jest niezgodne z prawem szariatu,
mają własną policję (póki co nielegalną)
co będzie dalej?

może jest ich jeszcze za mało by przejąć władzę,
ale wystarczy jakiś impuls,
wyobraźmy sobie np. haos jaki może wywołać przebiegunowanie Ziemi,
które właśnie się dzieje,
to nieprzewidywalny proces i nikt nie wie jakie może wywołać skutki,
naukowcy snują jedynie przypuszczenia,

no tak, jest ich mniej, no i większość jest sympatyczna...
ale do czasu,
jeżeli się zacznie, to twój miły sąsiad może wparować ci do domu z nożem,
bo tak każe mu Allah,
wystarczy by każdy muzułmanin zadźgał trzech sąsiadów...

policja i wojsko?
tam też są muzułmanie...

czy coś można zrobić?
nie wiem,
osobiście postanowiłem zapisać się do klubu strzeleckiego,
zawsze to lepiej umieć się posługiwać,
nie wiadomo kiedy się przyda,
strzeżonego Pan Bóg strzeże jak mówią,
co prawda ten tam w górze nikogo nie strzeże, bo jest wymyślony,
więc strzeżmy się sami

są jeszcze kluby kraw magi, i innych sztuk walki,
o zdrowie i sprawność fizyczną trza dbać...
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK