Butla gazowa - kolor - uzupelnianie ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez kruper86 » 3 paź 2015, 20:28 Butla gazowa - kolor - uzupelnianie ?

Jak w temacie Panie i Panowie...
Orientuje się ktoś może, jaki kolor butli gazowej należy kupić tak aby można było ją uzupełniać gazem do ogrzewania np. pokoju ? I gdzie w bham znajde takie stacje gazowe ?

kruper86
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 18 lut 2014, 18:06
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamF » 4 paź 2015, 20:05 Re: Butla gazowa - kolor - uzupelnianie ?

Ja właśnie wymieniłem butlę gazową firmy Calor, ale ja miałem farta że dostałem od znajomego tę butlę . Musisz jakąś śmieszną umowę podpisać z daną firmą i tylko u nich wymieniać, w innej firmie nie ma szans. Koszt 13kg to 27.50 jak posiadasz własna butlę

AdamF
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 paź 2015, 19:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez beatrice1 » 3 lis 2015, 15:11 Re: Butla gazowa - kolor - uzupelnianie ?

dzien dobry!
-
mozesz 'kupic/wynajac' butle na
Tat Bank Rd
Oldbury, West Midlands B68 8NR
zaraz po przejezdzie pod mostem ze strony oldbury jest po prawej stronie - sprzedaja drewno, kamienie i pierdolki. oni maja najtanszy gaz do ogrzewania
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.

-
pozdrawiam,

beatrice1
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 8 lip 2011, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI