Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez karmelek » 2 sie 2016, 20:46 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czeac dziewczyny ja obecnie jestem w 30 tc. Druga ciąża wiec tak nie panikuje. Mam pytanie do tych które sie zaszczepiły na whooping cough albo mają jakieś pojęcie o tym. Warto? Dodam że starsza od września zaczyna recepcion a przez cały okres nursery przynosiła każde przeziębienie i teraz dylemat. Szczepić czy nie. Pomóżcie
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez cojarobietu » 19 wrz 2016, 15:45 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czesc ciezarowki:)
To moj 37 tydzien, walizka spakowana po brzegi, a od poloznej dowiedzialam sie ze pobyt po porodzie w anglii jest bardzo krotki jesli jest wszystko w porzadku. Bede rodzic w Good Hope Hospital a moje pytanie to: co zabieralyscie ze soba,butelka I mleko przydadza sie? Jesli nie bede.miec pokarmu,zaopatruja pacjentow w takie rzeczy.jak mleko I butelka?zaproponowano mi porod w wannie? Ktoras z Was moze sie skusila na taki rodzaj porodu?

cojarobietu
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 8 paź 2013, 14:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agataka » 11 sie 2017, 07:30 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam kobietki! Jestem na samym poczatku ciazy (5tydz) jetsem po poronieniu i dostalam malych plamien w terminie miesiaczki (naprawde malo). Potrzebuje pilnie kazdej ilosci luteiny/duphastonu. Czy ktos moze ma odsprzedac?

agataka
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 28 lis 2014, 15:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ninia131 » 20 lut 2018, 14:09 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Mam termin na lipiec, troche sie boje bo to moje pierwsze dziecko i to na obczyźnie. Jak dowiedzieliśmy sie o ciązy to nawet padł pomysł powrotu na ten czas do polski ale to nie takie proste. Musiałabym wrócić sama a mąz by tutaj został a tak bardzo nie chciałam robić. zobaczymy jak to będzie, jakoś sobie poradzimy, nie? ;) Czuje sie dobrze, badania mam w porządku, oby poród tez przebiegł bez komplikacji w miare sprawnie hehe

ninia131
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 20 lut 2018, 13:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez AgaPaga » 19 lis 2018, 08:23 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czesc Dziewczyny !
Na biezaco sprawdzam te strone poszukujac news'ow, czytajac artykuly... Teraz odkrywam bardziej forum...
Najbardziej te tutaj... oczekuje bobaska... Moze sa mamy z Walsall?
Szukam towarzystwa.
Odezwijcie sie Kobietki :)

AgaPaga
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 28 lip 2012, 12:55
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron