Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 16 wrz 2006, 09:59 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

Zapowiada sie bardzo ciekawie:)
wiec czekamy czekamy na reszte forumowiczow!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 16 wrz 2006, 18:51 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

Witam!


Jestem stosunkowo swiezym narybkiem w anglii, i z przyjemnoscia poznalbym sympatycznych ludzi. Wiec jak najbardziej jestem za spotkaniem przy browarku :smile:

Pozdrawiam!
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Nie wybranoPostNapisane przez arzon » 16 wrz 2006, 19:47 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

witam.
no ja tradycyjnie tez bede :wink: co do daty to nie mam specjalnych zyczen o ile to bedzie weekend.dobrze by bylo gdyby tym razem ponownie liczba uczestnikow sie podwoila tak jak na drugim spotkaniu w stosunku do drugiego.tak czy siak zapowiada sie ciekawie
pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 maja 2006, 14:06
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez arzon » 16 wrz 2006, 19:50 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

sorki za pomylke.
w poscie wyzej mialem na mysli podwojenie ilosci uczestnikow na drugim spotkaniu w porownaniu z iloscia osob bedacych na pierwszym. :idea:
pozdro

arzon
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 maja 2006, 14:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 16 wrz 2006, 22:30 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

Wystarczylo wejsc w "edytuj" i zmienic :wink:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 17 wrz 2006, 00:18 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

Arzon no to widze ze browarka wypijemy znow ;)
a gdzie reszta forumowiczow ???
halo halo !!! :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 wrz 2006, 08:07 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

noooooo, my to raczej nie bardzo mimo wielkich checi. jestesmy obciazeni chmara dzieci, i mieszkamy w sedgely. raczej nic z tego

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez te-ha » 17 wrz 2006, 09:10 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

ja chyba za szybko napisalam ze pryjde...

ocywscie to bylo bardzo inteligentne z mojej strony
zgodzic sie na spotkaniu

apotem pomyslec ze ja przeciez w samym bham nie bylam
nieiwem gdzie co jest
a potem sama wracac do akademika...

ale pozdrawiam
i mam nadzieje ze wszyscy beda sie super bawic...

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 17 wrz 2006, 09:35 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

My byśmy sie pisali ale przylatujemy dopiero 27 września, nie wiemy jeszcze dokładnie w jakiej dzielnicy wylądujemy a Bham będzie nam jeszcze troszke obce :sad: Ale myślę że do czwartego spotkania juz sie oswoimy :grin:
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 17 wrz 2006, 09:42 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

naliczlylem oko.10 osob.
Czekamy na wiecej forumowiczow!!!
Niech kazdy zainteresowany napisze i sie okresli
:mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 17 wrz 2006, 17:16 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

do Adama
Widze ze na glownej stronie pojawil sie baner:)
mysle ze to jest dobre :mrgreen:
dzieki za wsparcie :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 18 wrz 2006, 20:36 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

a wlasciwie to w sumie bysmy chetnie przyszli nawet na chwile. czy mozna tak to wymyslic zeby wpuscili dzieci? chodzi o to ze sa puby rodzinne i takie zupelnie nie rodzinne

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 18 wrz 2006, 20:54 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

to wszystko zalezy od reszty. Niech wypowiedza sie inni na Twoja propozycje.
Jednakze mysle ze duza wiekszosci bedzie chciala sie spotkac w jakims pubie albo klubie.
:mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez arzon » 19 wrz 2006, 20:24 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

witam
jesli chodzi o mnie to szczerze mowiac jest mi to objetne,najwazniejsze dla mnie jest z kim spedze czas,miejsce jest na drugim miejscu.dobrze by bylo gdyby inni sie rowniez okreslili w tej sprawie i zobaczymy jak sytuacja sie przedstawia
pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 maja 2006, 14:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 19 wrz 2006, 20:44 Re: Co powiecie na kolejne spotkanie ?!?!

Ja nie mam nic przeciwko i tak wcześniej jak 19.30 nie moge przyjść. Nie wiem tylko czy dla dzieci wieczór to nie będzie troszke za późno?

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE