Reklamy, studio reklamy, agencja reklamowa, grafika

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez blackpix » 14 maja 2007, 12:58 Reklamy, studio reklamy, agencja reklamowa, grafika

Witam serdecznie!!!

Od dluzszego juz czasu przegladam forum bham.pl w poszukiwaniu tematu zwiazanego z reklamami, grafika komputerowa oraz pracy w agencji reklamowej tutaj tzn. w B'ham lub okolicy tego obszernego miasta.

Umieszczam ten post z mysla o osobach, ktore w Polsce pracowaly w agencjach, studio lub pracowniach reklamowych badz pracuja tutaj w zawodzie, tzn. zajmuja sie projektowaniem reklam lub ich wyklejaniem, tworzeniem.

Ciekaw jestem czy ktos z Was mial tyle szczescia i pracuje tutaj w agencji reklamowej, jesli tak to czy trudno dostac sie do takiej pracowni?

Czy anglicy uzywaja takich samych metod i folii jak my w Polsce?

Ja oklejalem foliami ORACAL.

A Wy jakie mieliscie doswiadczenie w tym zawodzie w naszym kraju?

Mysle ze fajnie byloby sie poznac i moze wymienic jakimis doswiadczeniami, spostrzezeniami co do tutejszego rynku reklam i uslug z tym zwiazanych.

blackpix
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączył: 7 maja 2007, 13:01
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 14 maja 2007, 13:15 Re: Reklamy, studio reklamy, agencja reklamowa, grafika

aja mialem i to niezle

niestety ten rynek znany mi niejest zupelnie
lecz technika przyszla z zachody takze mysle ze nie odbiega tak zupelnie (bo to byla najprezniejsza dziedzina rynku, jeda z prezniejszych) jak przy skladzie graficznym tak i przy wykonczeniach
tym mysle mozemy sie poszczycic

anawet niewiem skad jestes? LINK bo no centrum grafiki jak i reklamy to bygdoszcz niezaprzeczalnie jest

pozdrowionka :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

No niestety tutaj nie pracowalem w agencji reklamowej, choc usilnie szukam czegos takiego. Jest kilka fajnych agencji, ale nie trafilem do nich jeszcze jako staff.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI