Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 4 cze 2007, 19:06 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

eeejjjjjjjjjj bo wykraczesz:D a mąż nie byłby zadowolony :mrgreen: ale raczej mało to prawdopodobne. Jest syf i będzie na wieki wieków...siostro :wink:

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 4 cze 2007, 19:12 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

Dla tego dobra i czlowiek by sie poswiecil i odzial szaty swiete ale nie warto na darmo :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 4 cze 2007, 20:42 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

a ja zostane ksiezna Monako :mrgreen:

byloby fajnie byc taka ksiezna :razz:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez acmd » 5 cze 2007, 02:41 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

Polska wybiera chyab model wloski...
Oznacza to ze rzad i parlament maja klimat operetki, tudziez kiepsko napisanej tragifarsy (Berlusconi rulez :razz: ), w telewziji afera afera pogania, urzednicy obywateli maja w ....
Ale pozatym - wszystko dobrze :grin: .
Ludziska - nie dajcie sie zwiesc wspomnieniom sprzed 4 lat. W Polsce naprawde robi sie fajnie - znaczy miejscami, ale i tak z odrobina optymizmu trzeba na kraj patrzec, mimo wyglupow na gorze..

acmd
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączył: 21 mar 2007, 10:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebek22 » 5 cze 2007, 09:38 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

cos mi sie wydaje ze co niektorym ludzia funt zamieszal troche w glowie:P pewnie jak by na Kubie ludzie zarabiali lepiej niz w anglii to twierdzilibyscie ze anglia jest bee itd wyjezdzamy na Kube proponuje poszperac w necie i sciagnac sobie mp3 Zipera-Patriota

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączył: 25 gru 2006, 17:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 cze 2007, 10:42 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

Wlasnie nie dokonca. Tak naprawde to nie jest kwestia wylacznie lepszych zarobkow. Chodzi tu o wiele innych aspektow zycia. Gdyby chodzilo wylacznie o kase to raczej zakladala bym powrot np. po 5 latach do Polski a ja tego nie robie. Dobrze mi sie tu zyje i tyle. :wink: :wink: :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 5 cze 2007, 10:55 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

Anek napisał(a):Wlasnie nie dokonca. Tak naprawde to nie jest kwestia wylacznie lepszych zarobkow. Chodzi tu o wiele innych aspektow zycia. Gdyby chodzilo wylacznie o kase to raczej zakladala bym powrot np. po 5 latach do Polski a ja tego nie robie. Dobrze mi sie tu zyje i tyle. :wink: :wink: :wink:


Zgadzam się w 100%, nie samą kasą człowiek żyje, bądź co bądź mi się tutaj żyje fantastycznie, odnalazłam swoje miejsce. W pracy często słyszę good worker (wiem, że Anglicy często tak mówią i niemal każdemu), ale czuję się doceniana, awansuję, szkolę się, mojemu dziecku nic nie brakuje, mąż też się rozwija zawodowo. Nie rozumiem niektórych, żyję gdzie mi się najlepiej wiedzie, więc po co być cierpiętnikiem własnego życia, dla idei, której już dawno nie ma....???
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebek22 » 5 cze 2007, 11:01 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

Anek a mozesz mi wytlumaczyc co w anglii jest takiego lepszego bo z tego co ja tu widze to anglicy to alkoholicy,narkomani,maloletnie dziewczyny od sportow druzynowych itd mieszkam w tym kraju 8 miesiecy i nic tu takiego pieknego nie zobaczylem

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączył: 25 gru 2006, 17:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez smysek2 » 5 cze 2007, 11:14 Jak dobrze że chciałem wyjechać....

Powiem szczerze że już dwa razy jechałem do was i chyba wszystkie plagi egipskie za każdym razem na mnie spadły.Pierwszy raz około 3 miesięcy temu bilet w ręku torba spakowana a tu trach żona skręciła nogę w kostce żeby było śmieszniej tak paskudnie że gips pod samo kolano.Oczekiwanie 6 tygodni .......operacja nie będzie potrzebna.....Ulga.Wyjazd drugi wszystko zapięte na ostatni guzik .....łapię kapcia w samochodzie....wymiana kołą tylko zapomniałem że dokumenty położyłem na dachu aby mi nie wypadły.I odjechałem.....a one zgineły.... Ale jak to mówią do trzech razy sztuka.
Avatar użytkownika
smysek2
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 60
Dołączył: 29 mar 2007, 14:52
Lokalizacja: LUBLIN
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 cze 2007, 12:56 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

Sebek22 napisał(a):Anek a mozesz mi wytlumaczyc co w anglii jest takiego lepszego bo z tego co ja tu widze to anglicy to alkoholicy,narkomani,maloletnie dziewczyny od sportow druzynowych itd mieszkam w tym kraju 8 miesiecy i nic tu takiego pieknego nie zobaczylem


Przedewszystkim nie uwazam ze Anglia jest lepsza. Naturalnie dla mnie Polska jest moim krajem, nigdy sie jej nie wyrzekne i zawsze bylam i bede z tego dumna ze tam sie urodzilam. Chodzi mi wylacznie o to ze zyje mi sie na dzien dzisiejszy duzo lepiej tutaj. Zgadzam sie z tym ze angole przeginaja i maja nie najlepsza reputacje. :wink: :wink: :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Sebek22 » 5 cze 2007, 14:56 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

no to przynajmniej sie w tym zgadzamy :wink:

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączył: 25 gru 2006, 17:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Camel » 6 cze 2007, 18:20 Re: Jak dobrze ze wyjechalem z kraju

W Polsce nadal niestety tylko NIEKTÓRZY mają siędobrze ... :???:
Avatar użytkownika
Camel
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Dołączył: 28 kwi 2007, 19:45
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK