Pomocy Prosze

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

MężczyznaPostNapisane przez creo0 » 9 mar 2008, 16:20 Re: Pomocy Prosze

A nastepnym razem zanim zaczniesz uprawiac sex po prostu sie zabezpiecz ze swoja partnerka.To przeciez takie proste....


Dla was to wszystko jest proste... Ja miałem taką sytuację ,że miałem prezerwatywy ,które były na mnie za małe i nie mogłem założyć i partnerka czekała.Była tak gorąca... a ja nie miałem już gumek ... w końcu zrezygnowałem z obawy ,że mogę ją poprostu zapłodnić. Gdyż ja byłem nagrzany ona jeszcze bardziej....

I podejżewam ,że takie sytuacje się często zdarzają.A sexu ja nie umiem zaplanować...poprostu samo z siebie się dzieje więc jedyna radan nosić prezerwatywy DUREX lub unimil czy coś markowego ;]

Więc nie gadaj ,ze wszystko jest proste bo rozkładacie nogi w euforii a potem macie pretensje ... i mówicie ,że wszystko jest takie proste....LOL

creo0
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 37
Dołączył: 16 gru 2007, 15:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 9 mar 2008, 16:52 Re: Pomocy Prosze

creo0, Dzieki man :) Nie jest to takie proste jak wam sie wydaje :P No trudno trzeba zyc dalej
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 9 mar 2008, 17:28 Re: Pomocy Prosze

Creo widzisz sam doszedles do wniosku tylko markowe, a nie obciete palce od rekawic lateksowych (chirurgicznych) nic dziwnego ze byly za male...haha
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez moniavika » 9 mar 2008, 22:00 Re: Pomocy Prosze

No moze i troche sie zagalopowalam...sorry ale wiem jak moze sie czuc ta dziewczyna.A bycie samotna matka to naprawde ciezkie...Odrobine mnie ponioslo????
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Alicja23 » 9 mar 2008, 22:26 Re: Pomocy Prosze

moniavika nooo hehhe o drobinke,ale nie masz sie czym przejmowac to jest forum wiec jesli piszesz na temat to o co chodzi,kazdy ma prawo udzielac sie,starałas sie mu pomoc wiadomo nie zawsze trzeba sie liczyc z dana opinia :-)
Niebo mnie nie chce a piekło obawia sie,że nim zawładne...
Avatar użytkownika
Alicja23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 38
Dołączyła: 6 mar 2008, 11:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pigggy » 10 mar 2008, 15:18 Re: Pomocy Prosze

a moze to nie jest Twoje dziecko...Jesli jej nie kochasz to nie ma sensu sie meczyc i jesli chcesz tu byc to rob to na co masz ochote bo zycie jest za krotkie. Najlepiej bedzie zebyscie poczekali az diagnoza sie potwierdzi i wtedy pogadali na spokojnie... :neutral:

pigggy
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 35
Dołączyła: 13 lut 2008, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 10 mar 2008, 17:55 Re: Pomocy Prosze

Najlepiej zebys poszedl z nia do lekarza jako szczesliwa para,zebys byl pewien co lekarz powiedzial. Skoro wchodzi w rachube to ze chce wrobic Cie w dziecko nie koniecznie Twoje, to proponuje jakis czas udawac szalenie zakonanego w niej i wybadac sprawe. No chyba ze w przyszlosci nie bedzie ci szkoda kasy na badanie DNA
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez moniavika » 10 mar 2008, 22:08 Re: Pomocy Prosze

Jezu...rece opadaja.Zaraz nie jego.No i wyszlo na to ,ze to ona jest taka zla a on cudowny.Chcialabym poznac opinie tej drugiej strony bo jak na razie to opieramy sie na jego opowiesci.
Czy Panowie musze zawsze tak podchodic do sprawy>???? :roll:

[ Dodano: Pon Mar 10, 2008 22:14 ]
creo...nic wiecej nie mam do powiedzenia na temat ktory poruszyles.Wyrazajac sie o kobietach w taki sposob dales sam o sobie swiadectwo.
Skoro rozkladamy nogi tak chcetnie dla wszystkich to kim ty jestes skoro z tego korzystasz????Male nic...
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 11 mar 2008, 00:19 Re: Pomocy Prosze

Juz jest wszystko w porzadku :) Nie jest w ciazy... Prosze Modernatora o usuniecie tematu :)

Dziekuje praktycznie wszystkim za rady... No oprócz tych co proponowali "usuniecie ciazy" <--- takie rady to zachowajcie dla swoich bliskich...
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez ogotay » 12 mar 2008, 06:18 Re: Pomocy Prosze

Ostatnio edytowano 8 paź 2008, 09:22 przez ogotay, łącznie edytowano 1 raz

ogotay
 
 

KobietaPostNapisane przez Anek » 12 mar 2008, 14:40 Re: Pomocy Prosze

VirusJah napisał(a):Juz jest wszystko w porzadku :) Nie jest w ciazy... Prosze Modernatora o usuniecie tematu :)

Dziekuje praktycznie wszystkim za rady... No oprócz tych co proponowali "usuniecie ciazy" <--- takie rady to zachowajcie dla swoich bliskich...


Hej... kazdy Ci doradzal i probowal pomoc, to ze ktos ma inny poglad na ten temat jak (usuniecie ciazy)to nie musisz tego teraz komentowac w taki sposob. Po pierwsze to nie musiales wyskakiwac z takim tematem na forum to dosc prywatne ;)
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Alicja23 » 12 mar 2008, 21:48 Re: Pomocy Prosze

Anek on ma tylko 18 lat;)musisz mu wybaczyc.
Niebo mnie nie chce a piekło obawia sie,że nim zawładne...
Avatar użytkownika
Alicja23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 38
Dołączyła: 6 mar 2008, 11:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamola » 17 mar 2008, 20:17 Re: Pomocy Prosze

A tak na marginesie to sporo facetów tu zagląda, a to wkońcu "świat kobiet". Okazuje się że faceci to także takie małe wścibskie kreatury, co to muszą wszędzie muszą zajrzeć, nawet jak to nie dla nich :)))))) Faceci stwórzcie swój własny dział. :-P

kamola
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 27 lip 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET