24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
sylwia77 napisał(a):Maxim, niesamowite ze tak naskakujesz na Adama skoro samemu trudno ci przelknac kilka slow krytyki....to on ma racje bo i ja i moi znajomi szukali zdjec na twojej stronie wiele razy i jakos ich nie znalezli...a jesli chodzi o udostepnianie ich wszystkim innym urzytkownikom bhamu to wydaje mi sie ze nie zabraloby ci tak wiele czasu zaznaczenie twoich prob umieszczenia linka w zaluzmy nowym temacie na forum, winisz Adama ze nie przeglada sie twojej stronie ale ty sam nie poswieciles wiele czasu na zorientowanie sie jak tu wszystko dziala i oceniasz wlasciciela strony za to jak ja prowadzi???zauwaz ze jakby nie bylo to ty jeses tu gosciem,oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale na kogos kto zbyt duzo nie wie wypowiadasz sie moim zdaniem zbyt stanowczo....pewnie pomyslisz"i kto to mowi"ale jak juz powiedzialam to moje zdanie i w przyszlosci zachowam je dla siebie bo jak widac nie warto w tych czasach byc szczerym, lepiej lgac prosto w oczy, klepac po ramieniu i obgadywac za plecami :twisted:


Sylwia77 ... po pierwsze to nie ja naskakuje a na mnie naskoczono. Jesli tego jeszcze nie zauwazylas to moze powinnas temat przeczytac raz jeszcze od poczatku.
Slowa krytyki bardzo chetnie przyjmuje ale od osob, ktore o fotografii maja jakiekolwiek pojecie ... np moj profesor ze szkoly foto czy uznani fotografowie, z ktorymi staram sie wspolpracowac. Ich krytyka zawsze jest dla mnie budujaca (nawet gdy surowo wypowiadaja sie o ktoryms z moich zdjec).
Zrob Slonko troszke dobrych zdjec i wtedy bedziemy sie wzajemnie krytykowac, oki? :)
Jakie masz pojecie o fotografii? Odpowiedz sama. Ja nie krytykuje prac kolezanki, ktora maluje piekne obrazy ... nie znam sie na tym i zostawiam krytyke tym, ktorzy maja o tym pojecie.

Co do poszukiwan zdjec na mojej stronie - ponownie odesle Cie do poprzednich postow,ktorych jak widze w ogole nie czytalas. Tam zostalo wszystko opisane kiedy zdjecia byly na stronie. Szkoda nerwow by znowu tlumaczyc to komus, kto zrozumiec nie chce.

Wiesz...skoro uwazasz,ze nie nie zajeloby zbyt dlugo zamieszczenie 200 zdjec poprzez pojedynczy kreator to ... zapraszam do zrobienia 200 zdjec i klikniecia 600 razy (bo tyle trzeba) by wrzucic i zaakceptowac wszystkie fotki. Moze dalabys dobry przyklad i zrobilabys troszke zdjec, ktore umiescisz na stronie. Kurcze ... zadnych nie widzialem ... ani sztuki.
Ja nie mam widac tak wiele czasu jak Ty i dzien przy komputerze to zdecydowanie za duzo dla mnie. Mam sporo pracy i nie musze sie z tego tlumaczyc. Moglas na ochotnika powrzucac fotki ...

Nie oceniam wlasciciela strony za to jak prowadzi strone. W ktorym brukowcu o tym przeczytalas? :> Dyskusja i tym co mozna zrobic i poprawic to nie ocenianie ...

Sylwia ... co do lgniecia i obgadywania za plecami to nie chcialem tego mowic ale jestes chyba tego najlepszym przykladem. Pamietasz rozmowe na zewnatrz klubu?
Moze napiszesz tutaj jak ona przebiegla?
Rozmawialismy o sytuacji i jakos Twoje nastawienie bylo zupelnie odmienne od tego, ktore prezentujesz tu teraz. Nie ma to jak miec swoje zdanie na osobnosci a pozniej noz wbijac w plecy.
Dziwi mnie to naprawde.... szczegolnie po tych wiadomosciach w dziale friends, probach randkowania z Twojej strony itp ... po co Ci to wszystko? Czlowiek o dwoch twarzach ... ech.

Sylwia ... nie mam zamiaru dluzej tematu komentowac.
Jesli masz cos do powiedzenia to tak jak wspomnialem ... zrob wpierw troszke zdjec, wrzuc je na forum i dopiero wtedy mozemy sobie podyskutowac. Inaczej nie widze sensu dalszej dyskusji.
Po raz kolejny okazuje sie, ze jesli chcesz cos dobrego dla ludzi zrobic to Cie jeszcze za to
zakopia i zbluzgaja. Brawo ... naprawde zacheciliscie mnie do robienie kolejnych zdjec ...
Tyle osob z mila checia bluzgalo mnie jak tylko moglo ... a ilu z Was podziekowalo za zdjecia? Dwie osoby z tego co widzialem ... i to ludzie, ktorzy zlego slowa wczesniej nie napisali. Mysle, ze powinno Wam byc wstyd ale to juz zostawie Wam do przemyslenia.
Chyba jednak wole robic je tam gdzie mi za nie placa i nikt nie ma o nic pretensji.


pozdrawiam,
Sebastian

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 30 kwi 2008, 11:08 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

Sebastian zdjęcia są super - dzięki, a na forum przydałoby się trochę więcej tolerancji :-) W dalszym ciągu są zakorzenione w naszej świadomości nawyki do krytyki i bluzgania, które ujawniamy przy lada okazji. Świat jest dla wszystkich ludzi i g..no mnie obchodzi czy mi robią zdjęcia(w sumie miłe), czy murzyn był na balandze. Tym razem było trochę bardziej międzynarodowo i mi się to podobało, kto był to wie o co chodzi :wink: . Brummie Ty też nie jesteś, jakby nie było u siebie, więc sam w to bagno wdepnąłeś.
Wkurza mnie podejście naszych rodaków i rodaczek :roll: zastanówcie się nad sobą bo:
"Tylko świnie nie zmieniają poglądów"
Pozdrowienia dla wszystkich dobrze się bawiących :wink:
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

Maxim :-) powinienes zajac sie pisaniem powiesci masz niesamowity talent do manipulowania faktami....pozwolisz ze nie bede komentowac wszystkich podpunktow poniewaz wydaje mi sie w tej sytuacji zbedne i zupelnie bez znaczenia...oczywiscie musze powiedziec ze masz calkowita racje ze wszystkim, moja kompletnie bledna ocena sytuacji wywolala taka burze....ojej tak strasznie cie przepraszam :-( moj Boze nie zdawalam sobie sprawy co robie, mam nadzieje ze mi kiedys wybaczysz, nie mam pojecia co mnie naszlo zeby wypisywac takie bzdury o tobie w koncu co ja wiem?kim to ja jestem? no coz ocene tego pozostawie chyba moim nieszczesnym znajomym ktorzy maja ta watpliwa przyjemnosc mnie znac....obiecuje ze juz nigdy nie bede sie wypowiadac na zadnym forum, slowo harcerza :wink:

sylwia77
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 lut 2007, 21:50
Reputacja: 0
Neutralny

czesc kochani. wszystkim co robili zdjecia, wielkie dzieki, fajnie je sobie poogladac po imprezie, dalej tak. zdjecia maxim1981 znalazlam jak tylko weszlam na internet po pracy, bez problemow, wiec nie wiem o co chodzi stylwii77. moze wy na jakies piwo pojdzcie i wrzuccie na luz bo tu jakies napiecie wyczuwam. bez obrazy.trzymajcie sie.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

asiu77 chodzilo o zdjecia z poprzedniej imprezki :-)

sylwia77
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 lut 2007, 21:50
Reputacja: 0
Neutralny

aaaa, przepraszam kochana. wtedy ,mnie nie bylo. zamykam sie. :wink:
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

:-)

sylwia77
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 lut 2007, 21:50
Reputacja: 0
Neutralny

asia77 napisał(a):czesc kochani. wszystkim co robili zdjecia, wielkie dzieki, fajnie je sobie poogladac po imprezie, dalej tak. zdjecia maxim1981 znalazlam jak tylko weszlam na internet po pracy, bez problemow, wiec nie wiem o co chodzi stylwii77. moze wy na jakies piwo pojdzcie i wrzuccie na luz bo tu jakies napiecie wyczuwam. bez obrazy.trzymajcie sie.


Asia77 ... ja sie calkowicie z Toba zgadzam. Napiecia tu nie brakuje i zastanawiam sie po co to wszystko. Niemal od nikogo nie uslyszalem glupiego slowa "dzieki" za sporo dobrych fotek.
Za to negatywnych opinii ... sama zobacz.
Tak jak mowilem ... jak sie cos pannie Sylwia77 nie podoba to niech przyniesie swoj sprzet, porobi zdjecia i wrzuci tez na stronie. Wszyscy sie naprawde uciesza, prawda?
Na piwo z panna Sylwia mialem sie przejsc bo tak sobie wczesniej rozmawialismy ale po tej jezdzie tutaj ... nie wiem czy mam dalej ochote.
No nic ... psy szczekaja, karawana jedzie dalej ... )

pozdrowionka
Seba

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Na piwo z panna Sylwia mialem sie przejsc bo tak sobie wczesniej rozmawialismy ale po tej jezdzie tutaj ... nie wiem czy mam dalej ochote.
No nic ... psy szczekaja, karawana jedzie dalej ... )

pozdrowionka
Seba[/quote]

Maxim, przejrzyj jeszcze raz archiwum skypa z naszej (jedynej) rozmowy w lutym... jak dobrze wiesz o niczym takim nie bylo mowy wiec po co takie przeinaczanie??? powaznie... daj juz spokoj, te przekrety kiedys sie na tobie odbija....

sylwia77
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 lut 2007, 21:50
Reputacja: 0
Neutralny

sylwia77 napisał(a):Na piwo z panna Sylwia mialem sie przejsc bo tak sobie wczesniej rozmawialismy ale po tej jezdzie tutaj ... nie wiem czy mam dalej ochote.
No nic ... psy szczekaja, karawana jedzie dalej ... )

pozdrowionka
Seba


Maxim, przejrzyj jeszcze raz archiwum skypa z naszej (jedynej) rozmowy w lutym... jak dobrze wiesz o niczym takim nie bylo mowy wiec po co takie przeinaczanie??? powaznie... daj juz spokoj, te przekrety kiedys sie na tobie odbija....[/quote]


Sylwia ... moje archwium wskazuje na wiecej niz jedna rozmowe :)
Przekrety? Nic z tego nie rozumiem ... Podpowiesz mi moze o co chodzi?
Jak narazie nic innego tak dobrze Ci nie wychodzi jak jechanie po mnie i obrazanie mojej osoby. Zastanawiam sie czy czujesz sie przez to bardziej dowartosciowana.
Nie wiem czy masz problemy z facetami czy moze drecza Cie problemy innej natury.
Nie wyzywaj sie jednak na innych bo chyba nie tedy droga...
Wiesz ... mam ciekawsze rzeczy do robienia niz dyskutowanie tu z Toba o niczym wiec wybacz ale dalszej rozmowy z mojej strony juz raczej bedzie. Ktos musi w koncu ustapic ... Szkoda tylko, ze ustepujacym musi byc osoba, ktora tyle razy zostala obrazona.

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Bernii napisał(a):Generalnie nikt od nikogo nie powinien wymagac upubliczniania zdjec :D ... jak ktos ma ochote to sie dorzuci /udostepni
.. na tej imprezie bylo " kilka" aparatow ciekawe ile osob doda zdjecia ?:D .... cala akcja z tymi fotkami to chyba jakies nieporozumienie :D
maxim1981 wielkie THX! :D za fotki :D z tej i poprzedniej imprezy :D
Adam poraz kolejny THX za strone :D
Boguska i Dorata DZIEKOWA za zorganizowanie imprezy :D bylo super :D


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ludziska, te imprezki sa po to zeby zdobywac nowych przyjaciol a nie wrogow
sa dla was!!! swietnie sie potrafimy tam bawic i niech tak zostanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dojdze do tego ze Adasiowi nie bedzie chcialo sie rozwjac stronki, Sebastainowi i wielu innym robic nam zdjec i wrzucac je do galerii, a mi i Bogusi organizowac imprezki-
te wszytkie czynnosci kosztuja czas, ktory zazcwyczaj wynagradzala dobra zabawa i weseli ludzie i kilka wspanialch slow wdziecznosci i podziekowan na forum. Jestescie wspaniali i niech tak zostanie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: OK? buziaki serdeczne
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE