Pomocnik - jak przetrwac swiateczne zakupy

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.

KobietaPostNapisane przez Anek » 29 paź 2006, 20:29 Pomocnik - jak przetrwac swiateczne zakupy

W koncu swieta juz blisko, wiec pewne przydatne rady w sytuacjach kiedy nie wiemy co ze soba zrobic :wink:
15 rzeczy, które możesz robić w centrum handlowym, w czasie kiedy twoja małżonka /małżonek/ narzeczona/ narzeczony/ partner/ partnerka/etc. oddaje się zakupom.
1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi.
2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.
3. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.
4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.
5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M- sów. :mrgreen:
6. Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzinę.
7. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz
pod warunkiem, że przyniosą poduszki.
8. Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się.
9. Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w nosie.
10. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne. :mrgreen:
11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible".
12. W dziale samochodowym pozuj na Madonnę, używając lejków różnej wielkości.
13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".
14. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to znów te głosy!". :mrgreen:
15. Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: "HEJ, papier toaletowy się skończył!". :mrgreen:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Edyta » 30 paź 2006, 08:59 Re: Pomocnik - jak przetrwac swiateczne zakupy

niektore punkciki zabawne :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 30 paź 2006, 09:01 Re: Pomocnik - jak przetrwac swiateczne zakupy

jestem ciekawa co by było jakby je faktycznie wprowadzic w zycie hahahah

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Nadia » 30 paź 2006, 18:31 Re: Pomocnik - jak przetrwac swiateczne zakupy

Kiedyś w czasie zakupów w supermarkecie myślałam nad tym ale ostatecznie nie wyszło to poza moją wyobraźnie :D

Nadia
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 11 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Amino » 31 paź 2006, 10:26 Re: Pomocnik - jak przetrwac swiateczne zakupy

Punkt pierwszy przerabialem kiedys z tym ze wrzucalem ogorki do koszyka, bylem wtedy jeszcze maly :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Amino
 
 

KobietaPostNapisane przez yoko » 3 lis 2006, 20:25 Re: Pomocnik - jak przetrwac swiateczne zakupy

motyw z glosami naprawde dobry :)
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HUMOR