Macie jakis pomysł?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Dzwiedz » 5 lis 2006, 18:10 Macie jakis pomysł?

Czesc zagladam tutaj srednio dwa razy dziennie od dwoch dni i czesto widze pustki na forum :/ chodzi mi o to czy macie jakies pomysly na ozywienie tego serwisu? ja począwszy od dzisiaj rozdaje adres strony wszytkim znajomym - zobaczycie niedlugo bedzie ciezko sie wcisnac zeby cos napisac ;)
Ostatnio edytowano 5 lis 2006, 20:34 przez Dzwiedz, łącznie edytowano 1 raz

Dzwiedz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 39
Dołączył: 4 lis 2006, 14:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dzwiedz » 5 lis 2006, 19:11 Re: Macie jakis pomysł?

"ozywienie" oczywiscie :oops:

Dzwiedz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 39
Dołączył: 4 lis 2006, 14:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 5 lis 2006, 19:39 Re: Macie jakis pomysł?

ja proponuje cos o rodzinach, dzieciach itp. wiem, ze od wakacji sporo ich tu przybylo. ale malo kto sie odzywa. a niektorzy udaja , ze nie rozumieja po polsku. mieszkam na erdingtonie i od polakow sie tu roi, roznego kalibru. moze zrobcie jakas strone wlasnie dla rodzin. np na forum mojej wyspy sa takie zakladki i postow jest tam masa, takze z birmingham, a tu chlodem wieje. rozumiem , ze nie wszyscy maja dostep do internetu, ale przynajmniej niech nie udaja nie wiadomo kogo, oczywiscie jakas czesc rodakow, bo znam takich , ze normalnie mozna porozmawiac jak z czlowiekiem. a niektorzy przyjechali np miesiac temu i madrza sie jakby conajmniej od prababki tu mieszkali. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 lis 2006, 19:49 Re: Macie jakis pomysł?

Dzwiedz napisał(a):"ozywienie" oczywiscie :oops:


Wystarczylo wejsc w "edytuj" i sie poprawic :wink: Zreszta mam nadzieje ze nikt nie patrzy na moje bledy :wink: bo mam dysortografie :wink:
Poza tym bylo by super gdyby forum ciagle sie rozwijalo :wink: Wiec w zupelnosci sie zgadzam :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dzwiedz » 5 lis 2006, 20:04 Re: Macie jakis pomysł?

hehe dokladnie ale jeszcze tego nie rozpracowalem- dzieki za podpowedz :) z ta dysortografia mam podobnie ale czasami jak dopatrze sie swojego bledu to az w oczy kolea. pozatym tak sie zastanawiam ze chyba nie wiele rodakow wie o portalu skoro ja jestem tutaj dwa lata i sie dowiedzialem 2 dni temu to cos musi byc nie tak :) moze porozwieszac adres strony w polskich sklepach?

Dzwiedz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 39
Dołączył: 4 lis 2006, 14:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 lis 2006, 20:15 Re: Macie jakis pomysł?

Mysle ze to kwestia czasu, poza tym ja tez sie dowiedzialam o tym portalu po dwoch latach pobytu w UK. Z tego co slyszalam kiedys byl inny a ten istnieje dopiero od kilku miesiecy. Chyba ze sie myle :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dzwiedz » 5 lis 2006, 20:33 Re: Macie jakis pomysł?

jezeli inny to mzoe ci chodzi o ten http:// www .birmingham.org .pl ? przegladajac ten stary doszedlem do wniosku ze do tego nie ma polotu i czy nie bylo by lepiej polaczyc sily i zrobic jeden bardziej rozbudowany?
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez Dzwiedz, łącznie edytowano 2 razy

Dzwiedz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 39
Dołączył: 4 lis 2006, 14:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Amino » 5 lis 2006, 20:42 Re: Macie jakis pomysł?

Co to by dalo :?: zreszta nie ma takiej potrzeby. Ten sobie daje calkiem rade :wink:

Amino
 
 

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 5 lis 2006, 20:53 Re: Macie jakis pomysł?

Nie liczy sie ilosc ale jakosc... nie musimy miec 5000 uzytkowników którzy nie beda nic wnosci do tego portalu. Lepiej miec 100 aktywnych , ciekawych, pomocnych i uprzejmych (bez bluzg, sprzeczek itd.)

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 6 lis 2006, 12:48 Re: Macie jakis pomysł?

zgadza sie Iksinski :)

osobiscie krew mnie zalewa za kazdym razem jak zagladam na Londynek, bo nie ma tam watku bez awantury, wytykania sobie bledow i popisywania sie wlasnymi osiagnieciami. po prostu zenada. dlatego mimo iz jest tam sporo praktycznych informacji, to teraz zagladam tam tylko w aktach desperacji ;)
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 6 lis 2006, 12:54 Re: Macie jakis pomysł?

a my mieszkaju w Bhamku a nie londynku i londynek no gut i tyle ;P
tyle ze aktywnych uzytkownikow faktycznie malo ale moze to i dobrze tak jak panoramix napisal
(bez bluzg, sprzeczek itd.)
i o to chosii :mrgreen:
a to calkiem swieze jednak bez miniatur >>>KLIK<<<
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 6 lis 2006, 13:16 Re: Macie jakis pomysł?

Amen :D
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dzwiedz » 9 lis 2006, 12:15 Re: Macie jakis pomysł?

hehe chyba macie racje troche mnie ponioslo jest ok tylko w weekend jakos przycichliscie i bylo pusto :) dzisiaj wchodze a tutaj setka nieodczytanych postow- mam sie czym zajac:) a co do tych awantur to jestem naprawde mile zaskoczony bo na tym forum nie natrafilem jeszcze na zadna :) oby tak dalej pozdrawaim:)

Dzwiedz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 39
Dołączył: 4 lis 2006, 14:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK