fedEX - gdzie jest siedziba w birmingham??

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez micropositive » 16 lut 2009, 12:21 fedEX - gdzie jest siedziba w birmingham??

czy ktos wie gdzie mozna odebrac przesylki z fedEX?? zamowilem na ebayu produkt ,niestety nie dostarczyli mi bo nie bylo mnie w domu,nie zostawili zadnych namiarow,dostalem tylko maila od sprzedajacego ze mam osobiscie odebrac z fedEXu. pozdrawiam

micropositive
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 16 cze 2007, 14:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 17 lut 2009, 09:02 Re: fedEX - gdzie jest siedziba w birmingham??

czesc napewno jest niedaleko mojej dzielnicy na tyseley,ale niewiem czy tam mozna odbierac przesylki czy to tylko magazyny zapytam dzisiaj chlopaka bo on tam pracowal jakis czas wiec ci napisze cos jutro.Tyle wiem pozdrawiam

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez micropositive » 17 lut 2009, 22:54 Re: fedEX - gdzie jest siedziba w birmingham??

dzieki julka za odpowiedz,ale dzis juz sobie poradzilem uffff wreszcie. okazuje sie ze siedziba(recepcja) fedEX-u znajduje sie na airport cargo- coventry road. przy okazjii to jest informacja dla innych .pozdrawiam :)

micropositive
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 16 cze 2007, 14:43
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI