Muzeum czekolady w Birmingham

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 15 maja 2009, 14:52 Muzeum czekolady w Birmingham

Witam
Mam takie pytanie czy ktoś był w muzeum czekolady w birmmingham znalazłam na internecie oto link http://www.bham.pl/?q=pl/turystyka/mu ... 87992.html. Zapowiada się bardzo interesująco ale nie wiem czy aby napewno. Niech ktoś napisze czy warto się tam wybrać.

to część z tej strony:
Ponieważ chętnych do odwiedzenia Cadbury World jest bardzo dużo, a pojemność muzeum jest ograniczona, należy przed przyjazdem zarezerwować sobie miejsce dzwoniąc do Cadbury World pod numer 0845 450 3599, lub wypełniając formularz na stronie www.cadburyworld.co.uk

Adres
Cadbury World
Linden Rd
Bournville
Birmingham B30 2LU

Oficjalna strona www
www.cadburyworld.co.uk

Godziny otwarcia
Różne – po szczegóły zajrzyj na oficjalną stronę www

Bilety wstępu
Dorośli: £13.45
Dzieci: £10.10 (włączając dzieci w wieku 4-15 lat)
Studenci i starsze osoby: £10.30
Dzieci poniżej 4 lat: wstęp wolny
Bilety rodzinne – 2 dorosłych + 2 dzieci: £41.20
Bilety rodzinne – 2 dorosłych + 3 dzieci: £48.90
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 15 maja 2009, 18:40 Re: Muzeum czekolady w Birmingham

Bylam, zadnych wczesniejszych rezerwacji nie robilam i nie jest to konieczne. Warto isc podczas ferii albo wakacji, uniknie sie wtedy wycieczek szkolnych. Przy mojej alergii na bachory byly one dosyc uciazliwe. Poza tym warto. Wcenie biletu oprocz zwiedzania, na kilku etapach dostaje sie czekoladowe upominki, calkiem sporo :mrgreen: wycieczka nie dla odchudzajacych sie ;). Zwiedzenie wszystkiego zajmuje ok 2-3 godz.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 15 maja 2009, 23:01 Re: Muzeum czekolady w Birmingham

W skali 1-10 to dalbym 2.5 bez rewelacji, Dzieciom do 10 roku zycia moze sie podobac....

Miejsce zajezdza komuna i jak dla mnie tp jest mocno przereklamowane

Jezeli juz to polecam black county museum w Dudley
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 16 maja 2009, 12:30 Re: Muzeum czekolady w Birmingham

witam a może ktoś wie jak tam dojechac z handswortu albo z centrum autobusem bo sprawdzalem na stronie bus travel na rożne sposoby i nic nie znajduje z góry dziękuje

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Luiza » 16 maja 2009, 12:57 Re: Muzeum czekolady w Birmingham

Najlatwiej pociagiem z new street station. Pociagi do Longbridge albo Reddich

marcin.p napisał(a):W skali 1-10 to dalbym 2.5 bez rewelacji, Dzieciom do 10 roku zycia moze sie podobac....

Miejsce zajezdza komuna i jak dla mnie tp jest mocno przereklamowane
Zgodze sie ,ale ilosc czekolady ktora sie tam dostanie zwracz czesc ceny biletu :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK