dobry dostawca energii poszukiwany:)

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez Renata Banach » 28 paź 2009, 14:03 dobry dostawca energii poszukiwany:)

Czy ktoś orientował się jaki jest najtańszy dostawca energii w UK?Ja na początku byłam z npower ale potem zmieniłam na British Gas choć nie mam gazu w domu tylko elektrycznosc.No i to nie był najlepszy pomysł.jakie macie doświadczenia z np.Eon lub EDF energy?Bedę wdzięczna za każdą odpowiedź.Dzięki

Renata Banach
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 28 paź 2009, 13:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 28 paź 2009, 15:14 Re: dobry dostawca energii poszukiwany:)

my mielismy British Gas, ale przeszlismy na NPower i jak na razie jestem zadowolona. A co sie tyczy Eon- byl u nas ich przedstawiciel, powiedzialam, ze nie chce zmieniac dostawcy, ale uparl sie zeby wyslac mi ulotki informujace o jego firmie i korzysciach jakie mnie czekaja po przejciu do niej. Zgodzilam sie na to, podalam dane i... okazalo sie, ze ten szczur zmienil nam bez mojej zgody dostawce na ten swoj caly Eon :!: tak sie zdenerwowalam, ze zadzwonilam od razu do NPower zeby mnie znow przejeli-wszystko za mnie zalatwili i jeszcze dodali cos "promocyjnego" :mrgreen: przez ten ich przekrecik nie mam zamiaru dolaczac do grona ich klientow :roll:
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 28 paź 2009, 16:51 Re: dobry dostawca energii poszukiwany:)

Ja mam Utility Warehouse, malo znany, nie oglasza sie i nie reklamuje dlatego tez ceny ma nizsze. Ja nie narzekam.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 28 paź 2009, 17:28 Re: dobry dostawca energii poszukiwany:)

jakis czas temu temat byl na forum http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=5712
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 28 paź 2009, 18:33 Re: dobry dostawca energii poszukiwany:)

Renata Banach napisał(a):Czy ktoś orientował się jaki jest najtańszy dostawca energii w UK?Ja na początku byłam z npower ale potem zmieniłam na British Gas choć nie mam gazu w domu tylko elektrycznosc.No i to nie był najlepszy pomysł.jakie macie doświadczenia z np.Eon lub EDF energy?Bedę wdzięczna za każdą odpowiedź.Dzięki

Prosze uzywac opcji szukaj i nie powielac tematów które sa juz na forum
zamykam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE