drum and bass - slucha ktos ?

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

MężczyznaPostNapisane przez blah » 4 sty 2010, 19:25 Re: drum and bass - slucha ktos ?

swojego czasu robilem zakupy w tempest rec, pracuje tam subdue - dj z dnbmidlands.com. Gadalem z nim o bookingu, kazal przyniesc demowke, przynioslem i w zasadzie na tym sie skonczylo :/

blah
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 3 sty 2010, 22:20
Lokalizacja: wv
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez clinic » 4 sty 2010, 19:27 Re: drum and bass - slucha ktos ?

moze dobrze bylo by sie przypomniec , mogl nie miec czasu chlopak na przesluchanie lub decyzje :P

clinic
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączył: 1 sty 2010, 13:25
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Subbasstian » 5 sty 2010, 01:25 Re: drum and bass - slucha ktos ?

hehe tak sie sklada ze tez znam lee aka subdue
musze powiedziec ze ostatnio nawet ruszyl tam z jakimis wlasnymi eventami wiec moze zeczywiscie powinienes mu sie przypomniec

Subbasstian
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 sty 2010, 11:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez blah » 5 sty 2010, 17:21 Re: drum and bass - slucha ktos ?

tak czy owak mam ciągłe wrażenie że to środowisko tutaj jest strasznie hermetyczne i nie potrzebuje świeżej krwi, coś tam próbowałem przedstawiać (zarówno sety jak i produkcje) na różnych forach etc. i nie dostałem żadnego feedbacku :(

blah
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 3 sty 2010, 22:20
Lokalizacja: wv
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zulneiro » 12 sty 2010, 18:42 Re: drum and bass - slucha ktos ?

jesli cos zrobicie to wbijam :-D

zulneiro
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 1 wrz 2009, 21:06
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO JEST GRANE