brytyjska gospodarka wychodzi z recesji

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez nom » 26 lut 2010, 12:19 brytyjska gospodarka wychodzi z recesji

Kod: Zaznacz cały
Według podanych właśnie informacji brytyjska gospodarka wzrosła w czwartym kwartale o 0,3 procent w porównaniu do ubiegłego roku. Wynik jest lepszy od wcześniejszych prognoz.

Jak donosi BBC, analitycy spodziewali się co prawda odbicia w brytyjskiej gospodarce, ale na poziomie zaledwie 0,1 procent. Lepszy wynik oznacza, że Wielka Brytania zaczęła wychodzić z recesji.

Na dobre dane gospodarcze londyńska giełda zareagowała wzrostem głównego indeksu.

Czwarty kwartał 2009 był pierwszym od prawie dwóch lat okresem, w którym brytyjska gospodarka odnotowała wzrost. To kolejny europejski kraj po Niemczech i Francji, który wychodzi ze spowolnienia.


Źródło money.pl

Brytyjska gospodarka wychodzi z recesji to znaczy, że wkrótce będzie więcej miejsc pracy na wyspie?

nom
Raczkujący
 
 
Posty: 73
Dołączył: 28 sty 2010, 15:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 26 lut 2010, 15:21 Re: brytyjska gospodarka wychodzi z recesji

Tak o 0,3 procenta :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Petergo » 26 lut 2010, 18:22 Re: brytyjska gospodarka wychodzi z recesji

masz jakieś stare informacje bo to już było ogłoszone kilka tygodni temu, obecnie w/g ekspertów powinniśmy bać się powtórki z rozrywki.
Osobiście jestem zdania że człowiek naprawdę szukający źródła dochodu zawsze coś znajdzie ja straciłem pracę w lipcu a w sierpniu już miałem pracę ( chyba dla tego że agencje miały już dość moich codziennych wizyt z pytaniem : Macie coś dla mnie? Nie ,no dobrze wrócę jutro). Inne źródła to mówią że ten cały kryzys to wymówka nieudanych inwestycji na rynkach światowych, a ludzie to wykorzystują i tłumaczą tym swoje niekompetencje.

Petergo
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 49
Dołączył: 16 lis 2006, 17:10
Lokalizacja: Telford
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI