zmiana dokumentu po odprawie online

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 13 cze 2010, 21:16 zmiana dokumentu po odprawie online

Jak w temacie,czy jest taka możliwość????Na stronie Ryanair jest napisane,że po odprawie nie można zmieniać nazwiska,daty i czegoś tam jeszcze ale o dokumencie podanym przy odprawie nic.W sieci różne opcje znalazłem ale nie o dokumentach :/ Dzwonić mogę dopiero jutro a z tego co czytałem nie jest ponoć to łatwe.Jeśli ktoś coś wie proszę o podzielenie się informacją.Niezdrowe jest trzymać tego w sobie ;)
Normalnie mam "stresa"......
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dagus » 13 cze 2010, 21:24 Re: zmiana dokumentu po odprawie online

a czy przy kupowaniu biletu jest jakies pole do wypelnienia ktore mowi o dokumencie? Jakos sobie nie przypominam... Jedziesz na lotnisko, dajesz karte pokladowa, pokazujesz dokument (paszport lub dowod, nie prawko) i gotowe...

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 13 cze 2010, 21:27 Re: zmiana dokumentu po odprawie online

dagus, mu chodzi o odprawe on-line a tam musiał podać dane dokumentu którym będzie się legitymował .
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 13 cze 2010, 21:28 Re: zmiana dokumentu po odprawie online

Podajesz nr i serię dokumentu ,którego będziesz używał .
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dagus » 13 cze 2010, 21:32 Re: zmiana dokumentu po odprawie online

ups... sorry :) nie robilam tego... no to chyba kolega musi czekac do jutra i zadzwonic...

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 13 cze 2010, 21:34 Re: zmiana dokumentu po odprawie online

Manitou, a próbowałeś wejść jeszcze raz na swoją rezerwacje i zmienić dane dokumentu? Na pewno płatne to nie będzie a przekonasz się czy się da czy nie.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dagus » 13 cze 2010, 21:38 Re: zmiana dokumentu po odprawie online

a myslisz ze jak sie juz odprawil to cos to da? Wtedy raczej juz nie moze nic zrobic

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 13 cze 2010, 21:52 Re: zmiana dokumentu po odprawie online

Problem w tym,że po odprawie nie mogę się odprawić po raz drugi(online) Na lotnisku może taka opcja jest ale tego jeszcze nie wiem :( W każdym bądź razie dzięki .
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez BBeatka67 » 14 cze 2010, 19:52 Re: zmiana dokumentu po odprawie online

jeśli blednie zrobiłeś odprawe to mozesz zrobic to na lotnisku ale niestety ta pomylka kosztuje, zglaszasz sie tam gdzie zdaje sie bagaz do samolotu /mówisz co i jak /.
Avatar użytkownika
BBeatka67
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 12 paź 2008, 10:20
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 14 cze 2010, 23:15 Re: zmiana dokumentu po odprawie online

Dzięki za odpowiedzi.Dzwoniłem dziś do tutejszego oddziału(bo do polskiego oczywiście to niemożliwe) i wystarczy podać dane jeszcze raz przez telefon,co uczynię jutro.Czy coś się płaci za to ,to nie wiem bo zapomniałem się zapytać :/ Pozdrawiam wszystkich...
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI