testy na prawko i egzamin po slowacku

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez monika 69 » 10 lip 2010, 20:07 testy na prawko i egzamin po slowacku

witam wszystkich mam pytanko czy komus wiadomo czy moge kupic testy na prawko po slowacku i czy moge zdawac egzamin po slowacku wiem ze pop polsku nie ma zadnego problemu lecz na stronie DVL nie znalazlam slowaciego dziekuje za odpowiedzi

monika 69
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 18 maja 2010, 15:28
Reputacja: -12
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez six feet under » 11 lip 2010, 00:39 Re: testy na prawko i egzamin po slowacku

hmmmmmmmm raczej nie ;/ ;/;/
Avatar użytkownika
six feet under
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 39
Dołączył: 11 cze 2010, 23:26
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mordorzg » 11 lip 2010, 07:06 Re: testy na prawko i egzamin po slowacku

Z tego co się orientuję to są po słowacku, najlepiej pojechać do DVLA w Birmingham i na miejscu się spytać.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 48
Dołączył: 28 sie 2006, 10:06
Lokalizacja: Rowley Regis, Birmingham
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 11 lip 2010, 15:13 Re: testy na prawko i egzamin po slowacku

testy są w języku słowackim, wystarczy zabukować egzamin na ich stronie wybrać opcje że potrzebne przetłumaczone i potem wpisać język.A ja zdawałam testy w kwietniu i jak kobieta szła ze mną do kompa i wybierała mi język to dosłownie było ich do wyboru z 25 i widziałam słowacki na liście więc myślę że nie ma problemu najmniejszego.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez monika 69 » 11 lip 2010, 21:32 Re: testy na prawko i egzamin po slowacku

bardzo dziekuje za informacje rozumiem ze jesli mozna zdawac egzamin po slowacku to bez problemu kupie testy do nauki w DVLA wielkie dzieki

monika 69
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 18 maja 2010, 15:28
Reputacja: -12
Wyśmiewca


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI