Przepisanie child benefitu z bylego meza

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez eewula » 30 sty 2011, 19:20 Przepisanie child benefitu z bylego meza

Bardzo prosze o pomoc moze ktos spotkal sie z podobnym problemem.Maz pobieral CHB na syna i mojego syna z innego zwiazku.Niestety musielimy sie rozstac-nie ulozylo sie nam.Staram sie obecnie przepisac CHB na siebie.Czekam 3 miesiace,i dalej trwa proces sprwdzajacy.Ostatnio spotkalam sie z informacja ze nie otrzymam CHB jesli moj malzonek nie podpisze ze zrzeka sie na rzecz moja CHB.Czy to mozliwe?Moj maz chce mi dokuczyc bo sadzi ze jesli nie zrzeknie sie to dalej otrzymywac bedzie CHB.Niestety ma straszne dlugi i sadzi ze te pieniadze go wespra finansowo.Czy rzeczywiscie takiej zgody jego potrzebuje?czy da sie ominac jego podpis bo nie chce mi niczego podpisac? a moze to mozna ominac?Tak naprawde robi wszystko by nikt go nie znalazl zwlaszcza dluznicy.Co moge zrobic?
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 30 sty 2011, 20:35 Re: Przepisanie child benefitu z bylego meza

eewula, Do twojego byłego przyjdzie pismo na którym powinien złożyć podpis, jeżeli tego nie zrobi w ciągu 4 tygodni to automatycznie jest to uważane za wyrażenie zgody na to że ty masz pobierać chb. Powodzenia na decyzje jeszcze poczekasz, ale do 3 miesięcy jak nic nie ruszy to wydzwaniaj im do bólu , bo mają pół roku na to by to załatwić. Ostatnio ten sam problem miała angielka z pracy i po 6 miesiącach i codziennym wydzwanianiu dostała CHB tak więc cierpliwości.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez eewula » 31 sty 2011, 10:56 Re: Przepisanie child benefitu z bylego meza

Dzieki za pomoc.Odgraza mi sie ze nie podpisze i martwilam sie co sie stanie jesli faktycznie tego nie zrobi.Dzieki za pomoc
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE