KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez alicja2809 » 11 kwi 2011, 18:08 KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

Witam, czy ktos ma namiary do konsultantki avonu z okolic Northfield?

alicja2809
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 28 lut 2008, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anarek7 » 12 kwi 2011, 12:17 Re: KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

witam ja jestem konsultantka ale mieszkam na acocks green ale polecam ci wejsc na strone avon.co.uk i tam zarejstrowac sie w systemie i znajda ci konsultantke najblizej ciebie.pozdrawiam

anarek7
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 3 paź 2009, 08:24
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 12 kwi 2011, 13:51 Re: KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

Nie łatwiej po prostu zamówić on-line na ich stronie? Są promocje kiedy przesyłka jest for free :-) Można też popatrzeć na e-bay'u?
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez alicja2809 » 12 kwi 2011, 20:21 Re: KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

Chodzi o to ze chcialabym zamowic perfumy, i zanim to zrobie wolalabym najpierw powachac jakies probki dlatego nie chce zamawiac tym razem przez internet :(

alicja2809
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 28 lut 2008, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez orzeszek » 8 lip 2011, 17:55 Re: KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

Witajcie, jest jeszcze inna opcja - byc konsultantką dla samej siebie :grin:
Czy to nie głupi pomysł? Jak dla mnie świetny. Też jestem konsultantką sama dla siebie. W moim przypadku było tak: szukałam dobrej konsultantki, pod nosem, bo wygodna jestem. Nie znalazłam, więc postanowiłam sama się zapisać. Potem jakoś poszło- koleżanki chciały, koleżanki koleżanek no i masz. Teraz jak sobie zamawiam to mi wychodzi jakbym miała te kosmetyki za darmo. I do tego mam dostęp do katalogu dla konsultantek, czyli zniżek i produków które dopiero wejdą w życie. Czy może być lepiej? I od czasu do czasu AVON coś przyśle.. za free :shock:

orzeszek
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 8 lip 2011, 17:45
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET