Wynajem domu wzietego na mortgage

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez maroko2007 » 3 sie 2011, 10:02 Wynajem domu wzietego na mortgage

Witam Wszystkich! ostatnio w zyucy troche mi sie popi..lo pierwsze zerwalem z dziwczyna (po 8 latach) z ktora mieszkalem w domu wzietym na martgage (dodam ze mortgage jest tylko na mnie) a po paru tygodniach od tego stracilem prace i juz mam dosc zycia w anglii, i postanowilem wrocic do Polski na jakis czas. Problem jest w tym ze nie mam zaniaru sprzedawac domu bo mam go juz 4 lata i mam zamiar go wynajac przez agencje ale zabardzio nie wiem jak to wyglada, co musze zrobic zeby wynajac dom i jak to wyglada z prowizja dla agencji i czy trzeba to zglaszac do kogos (pozyczkodawcy cancilu itp)
Ostatnio edytowano 5 wrz 2011, 18:45 przez maroko2007, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
maroko2007
Początkujący
 
 
Posty: 29
Wiek: 39
Dołączył: 17 maja 2009, 10:40
Lokalizacja: Doncaster
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 3 sie 2011, 10:50 Re: Wynajem domu wzietego na mortgage

napewno musisz zglosic to do instytucji w ktorej masz mortgage. nie jestem pewien, ale moga Ci podniesc przez to raty za mortgage.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez 508 » 4 sie 2011, 13:57 Re: Wynajem domu wzietego na mortgage

wez polakow na pokoje i nie piszcz - sam ci sie bedzie splacal - oczywiscie ludzie to ludzie nadzor musi byc

508
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 gru 2008, 18:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 6 sie 2011, 11:45 Re: Wynajem domu wzietego na mortgage

a gdzie ten domek i ile pokoi?? napisz mi na priv szczegoly lub daj namiary to zadzwonie
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Luk-rom » 13 sie 2011, 11:41 Re: Wynajem domu wzietego na mortgage

Oczywiscie mozesz podnajmowac na czarno tylko teraz pomysl co sie stanie jesli nie daj boze twoj dom sie spali?? Ubezpieczenie nie wyplaci ci srodkow opniewaz dojda iz podnajmujesz dom bez uzgodnienia z bankiem oraz ubezpieczycielem :!: jak to sie moze dalej skonczyc chyb ci nie musze tumaczyc ;) bank zarzada zwrotu pieniedzy a skad je wezmiesz??

Przy takich sliskich sprawach moim zdaniem lepiej jest wszystko zalatwic na full legal i spac spokojnie :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE