Autobusy do Alton Towers lub Drayton Manor Park

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez miki31 » 1 sie 2011, 13:21 Autobusy do Alton Towers lub Drayton Manor Park

Mam takie pytanie może ktoś się orientuje jakimi autobusami można dojechać do ALTON TOWERS lub Drayton Manor Park,szukałam ale nie mogę znaleźć.Dzięki za jakieś odpowiedzi...:)
Avatar użytkownika
miki31
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączyła: 10 paź 2007, 18:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

Hello :-)
Możesz zaplanować podróż używając http://www.transportdirect.info/Web2/Jo ... cheparam=3
lub pojechać do Alton Towers autokarem z National Express http://www.nationalexpress.com/coach/index.cfm

:mrgreen:
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez dworek » 2 sie 2011, 21:00 Re: Autobusy do Alton Towers lub Drayton Manor Park

hej , do Drayton Manor Park dojedziesz autobusem arrivy nr 110 z bull st z bham odjazd co 20 min , dojezdza prawie pod sam drayton , koszt biletu to 5.20 single day saver albo 6 funa family day saver to jest dla 2 doroslych i dwoje dzieci (tanizna) , pzdr

dworek
Początkujący
 
 
Posty: 41
Dołączył: 24 sie 2007, 22:44
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez miki31 » 3 sie 2011, 05:10 Re: Autobusy do Alton Towers lub Drayton Manor Park

Dziękuję za odpowiedź bardzo ni to pomogło...:)
Avatar użytkownika
miki31
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączyła: 10 paź 2007, 18:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

a ja widziałam w jakimś autobusie niestety nie pamiętam już w jakim reklamę na szybie, że przejazd w dwie strony plus bilet wstepu do Dryton lub Alton za 33 F, wie ktoś coś może o tym?:)
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ